|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:26:28   
lely
Kao djevojka zivila sam u zgradi i vecinu komsija nisam ni poznavala,ali sam se isto tako pozdravljala i sa onima koje ne znam iz pristojnosti.
One komsije koje sam poznavala bili su super,uvjek su bili tu  i u dobru i u zlu sto se kaze, i bila sam zadovoljna sto imam tako divne komsije.
Medjutim kad sam se udala zivili smo u zajednici sa svekrvom,a posto ona i nije nesto odrzavala te komsijske odnose,nisam ni ja.Bilo mi je nekako glupo otici nekome iz komsiluka,posto ni ona ne ide.Moram naglasiti da sada zivimo u kuci (istoj u koju sam se i udala,samo ne sa svekrvom).
Kada izadjem ispred kuce,ili prolazim mahalom pozdravim se sa ljudima koji prolaze i ako ih vecinu i ne znam.
Moram priznati da mi malo fali to sto ne znam svoj komsiluk,jer kako kazu komsija je preci od neke rodbine,jer uvjek je tu i najblizi je za pomoci u nedaj Boze situacijama.

Kakav je vas komsiluk i jeste li u dobrim odnosima sa komsijama??

P.S Ako slicna tema postoji molim moderatore da ovu izbrisu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:31:51   
honey84
moji su svi uglavnom stari... sve ih zanima pa se dinstanciram od njih.
Samo dobar dan i kraj price.
Nikako ne mogu shvatiti kako mm i ja izlazmo , pa nam dolaze prijatelji.... pa se mi kasno nocu vracamo kuci... uhuser posted image

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:36:11   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: lely

Kao djevojka zivila sam u zgradi i vecinu komsija nisam ni poznavala,ali sam se isto tako pozdravljala i sa onima koje ne znam iz pristojnosti.
One komsije koje sam poznavala bili su super,uvjek su bili tu  i u dobru i u zlu sto se kaze, i bila sam zadovoljna sto imam tako divne komsije.

Kada izadjem ispred kuce,ili prolazim mahalom pozdravim se sa ljudima koji prolaze i ako ih vecinu i ne znam.
Moram priznati da mi malo fali to sto ne znam svoj komsiluk,jer kako kazu komsija je preci od neke rodbine,jer uvjek je tu i najblizi je za pomoci u nedaj Boze situacijama.



Ovo potpisujem.
Jedino što ja u komšiluku imam muževu rodbinu koju poznajem a s njima sam u dobrim odnosima,ali niti oni a ni mi nismo baš često jedni kod drugih,tako su oni funkcionisali i prije mene i ja sam samo nastavila tu tradiciju,premda bi lično voljela da je drugačijeuser posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:38:14   
adannn
Pa draga lely,ne znam kakva je to sredina tako da ne znam šta bih ti odgovorila.
U svakom slučaju lijepo je zbližiti se s komšijama.
Ja kada sam se udala nekako mi je bilo čudno na početku,međutim kasnije sam se ''uklopila''.Bez obzira na to što tvoja svekrva ne ide komšijama,ako ti vidiš u nekom od njih prijatelja i nekoga ko će ti pomoći u svakom trenutku,što da ne?
Pokušaj se zbližiti.Ja ne živim više u onoj kući u koju sam se udala,nego živim ondje gdje sam živjela otkako sam se rodila zbog određenih okolnosti i mislim da ne postoji na svijetu komšiluk,niti ljudi sa kojima bih se bolje slagala.Niti gledaju u moje stvari,niti ih briga ko mi dolazi,odlazi.Ako mogu,pomognu i tu su uvijek za mene.Iako sam ja mlađa od svih njih i to dosta,ja sa njima pijem kafu ljeti,sjedimo uvijek kod nekog.....Uglavnom,sve zavisi i od toga koliko ih poznaješ i koliko želiš da ih upoznaš....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:40:39   
veeseelaa
ja ne volim da se peglam s komšijama, kad izadjem iz kuce samo gledam prema autu, upadnem i odem....
A i neznam uopće komšije

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:47:04   
lely
U mom komsiluku ima dosta starijie,a i mladje raje.Evo npr. ima najmanje 5 mama sa djecicom,koja su uzrasta mog Anesa,ali i one su tu dosle,pa se vjerovatno ustrucavaju kao i ja.
Kao sto sam vec rekla ne pozbajem ih,pa i ne znam kakve su,mada mi se na prvu cini da nisu lose.
Ja ne radim i citav sam dan kuci i oko kuce,a volila bi znam bar jednu od njih pa da se malo druzimo.
Mislim da je najgore to sto od pocetka nisam nikog upoznala i nekako je tako i ostalo,a meni je sad bas nezgodno,jer ne znam kako da uspostavim kontakt sa njima.
Ma bez obzira na sve komsije se trebaju ako nista poznavati,a ja nikom ni ime ne znam (sumnjam da i moje neko zna)user posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:50:39   
tweety
Ma komšije su mi čudo.Radio odvijen do daske u 06:30 ujutro,čitava se zgrada ori jer je komšinica nagluha pa mora pojačati.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Zaboravih naravno djecu koja očigledno imaju slabog kućnog odgoja jer njihovi roditelji ne znaju šta je kućni red.


< Poruku je uredio tweety -- 30.4.2009 16:51:53 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:53:18   
tweety
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne volim da se peglam s komšijama, kad izadjem iz kuce samo gledam prema autu, upadnem i odem....
A i neznam uopće komšije


I ja sam nešto ovako.U mom ulazu su prilično stariji pa se samo pozdravimo.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:53:56   
adannn
Lely,dušo jel ti živiš u stanu?
Malo ti je zeznuta situacija.Pa ako ima mamica sa dječicom možeš na taj fol da priđeš,otpočneš priču....user posted image user posted image ipak je bolje da se družiš sa nekim ko ima dječicu kao što je tvoJ Anes jer tu ima mnogo tema i za kaficu i za druženje.Evo,kao i mi što se družimo..Bolje nego sa starijima,ipak je s njima teško naći zajedničku riječuser posted image
Ljubi mi Anesa


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:55:02   
Romali
IZVORNA PORUKA: tweety

Ma komšije su mi čudo.Radio odvijen do daske u 06:30 ujutro,čitava se zgrada ori jer je komšinica nagluha pa mora pojačati.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Zaboravih naravno djecu koja očigledno imaju slabog kućnog odgoja jer njihovi roditelji ne znaju šta je kućni red.



Samo da dodam
http://www.ringeraja.ba/forum/fb.asp?go=prev&m=182670&viewType=tm

P.S. da nije komšinica Bahra u pitanju? user posted image user posted image

Šalim se, nije tako loše kod mene. Neki ljudi su vrlo fini, dolazili su na babine iako prethodno nismo bili u nekom kontaktu, ali eto osjećali su da je red da to obave. Hvala im. Sad sam u dobrim odnosima sa svima koji imaju malu djecu,a hB rodilo se puuuno beba prošle godine.


< Poruku je uredio Romali -- 30.4.2009 16:57:09 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:55:17   
adannn
Izvini sad se ja vratih na tvoj post,gdje pišeš da si u kućiuser posted image user posted image user posted image a ne u stanu

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:58:30   
tweety
IZVORNA PORUKA: Romali

IZVORNA PORUKA: tweety

Ma komšije su mi čudo.Radio odvijen do daske u 06:30 ujutro,čitava se zgrada ori jer je komšinica nagluha pa mora pojačati.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Zaboravih naravno djecu koja očigledno imaju slabog kućnog odgoja jer njihovi roditelji ne znaju šta je kućni red.



P.S. da nije komšinica Bahra u pitanju? user posted image user posted image




A jašta je,ko će drugi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 16:59:07   
lely
Uh ja o tome nisam ni htjela da pisem,a ima i kod mene cudnih desavanja u komsiluku.
npr. imamo jednu komsinicu cija ulazna vrata gledaju u prozor moje spavace sobe,ta kad god izadje na vrata bukvalno bulji u prozor a ja ako je vidim namjerno gledam,nebil joj dala do znanja da je vidim,ali ona nista ko sva sretna i dalje gleda i nesto ceka...uh ta me bas ljuti...
Al sta cu navucem zavjesu,koju sam i stavila radi nje i bas me briga,neka gleda...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 17:02:56   
lely
IZVORNA PORUKA: adannn

Izvini sad se ja vratih na tvoj post,gdje pišeš da si u kućiuser posted image user posted image user posted image a ne u stanu


user posted image user posted image desava se...

Sto se tice tih mamica,mogu ti samo reci da su i one slicne meni,ne izlaze iz svoje avlije....pa ne ide bas da idem nekom maksuz pred vrata,nisam ja taj tip....user posted image user posted image

Valjda ce mo se nekada upoznati,nekadauser posted image user posted image user posted image  ili nikadauser posted image user posted image user posted image -ne znam ni sta mi je smjesno

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 17:05:16   
Skvo RR
Nemam pojma....user posted image user posted image user posted image

Uselili smo u novi stan u novembru, i kako sam slabo izlazila sa Umom zimus, nisam se stigla upoznati....Znam da ima jedna zena u prizemlju, non-stop na prozoru, uredno se pozdravljamo, iznad nas ima neki  gitaristauser posted image ..i to je to.....kada malo istrazim javnem vam.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 17:17:40   
andji
Ako s eizuzme moj sprat,na kojem smo normalni...imam LUDE komšije!

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 17:20:21   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: andji

Ako s eizuzme moj sprat,na kojem smo normalni...imam LUDE komšije!

Joj andji što se ismijauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 17:22:58   
mamine oci
lely ti si drezoljubiva osoba pa ako se te mame nedruze evo imas nas,a sad svi nekud zure i nemaju vremena za druzenje i ja neradim i pocjeli dan sam sama vec sam pisala na nekoj drugoj temi o tome pozelis sa nekim pa ponekad popijes kafu ali ja sam upoznala mame koje seprave pametne a to i nisu kao nece da piju samnom kafu zato sto sam postanar nemasm fakultet i moja djeca nemaju igracke turbolimac po meni je to glupo ja gledam ljude kakav si kao covjek i mogu li da nadjem dobru komunikaciju alui kad sam cula da nemogu da pijem kafu stobom zbog igracaka turbo limac svasta i jos sam ponela jednoj kolac koji sam napravila a ona mene nemoj da mi donosis kolace kao to je ispod njenog nivoa da joj kolace donosi neko ko je podstanar ma iznerviram se kad o tome pricam nadam se da ste me skontale sta sam htjela reci bolje se i ovako druziti nego sa svakim svaka cast ja volim druzenje postujem komsiluk nepravim razliku ni po vjeri,fakultetu,boji...sto ljudi sto cudi...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 17:28:48   
adannn
Mamine oči,kako me ti rastuži sa tim Turbo Limač igračkama.Pa zar postoje takvi ljudiuser posted image user posted image user posted image user posted image Ne mogu da vjerujem.Pa bolje je čovjeku samom nego sa svakimuser posted image user posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 17:32:05   
lely
Boze sacuvaj,kakvih ljudi imauser posted image

Uh kad bolje razmislim bolje je i ovako ne znat ko su komsije,pa se nadat da su dobri,nego znati da su takvi kao kod tebe mamine oci.
Tuzno brateuser posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 17:32:32   
veeseelaa
imam prijatelje na Grbavici koji imaju odmah do vrata komsije, stare ljude, nekih 75 - 80 godina. Starac se napije pa ganja ženu da je ubije pa ganjajući se ulete i kod ovih mojih prijatelja, cirkus, jednom sam se baš tu našla.
Veli on svojoj ženi kad sam te oženio bila si niska, sve sam konto porašćeš al ti osta malauser posted image user posted image user posted image
ona ga nekad ostavi, ode kod sestre na par dana i sad ga komšije kritikuju, velu mu što bolan Ostoja piješ, ne valja ti to, eto što piješ sad dok ti ovo pricamo, veli pijem da je zaboravim. user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 17:34:30   
veeseelaa
hej mamine oči ja sam te negdje pitala al mi ti ne odgovori, jesil ti porijeklom iz C.gore?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 17:47:27   
MirelaK
Evo i mene na ovoj temi,...Ja zivim na Grbavici, udala sam se prije 1,5 godinu i ne mogu da vjerujem da jos uvijek nemam s kim popiti kafu ovdje. Imam nesto rodbine od MM, par prijatelja ali sto se tice komsiluka bukvalno nikoga,...
Da napomenem da sam dosla u Sa iz male carsije gdje su se stalno ispijale kahvice he he


_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 19:42:11   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MirelaK

Evo i mene na ovoj temi,...Ja zivim na Grbavici, udala sam se prije 1,5 godinu i ne mogu da vjerujem da jos uvijek nemam s kim popiti kafu ovdje. Imam nesto rodbine od MM, par prijatelja ali sto se tice komsiluka bukvalno nikoga,...
Da napomenem da sam dosla u Sa iz male carsije gdje su se stalno ispijale kahvice he he



pa to ti je normala, ja sam zivjela na C.vili prije udaje nekih 14-15 godina pa nikad nisam ni kod koga od komsija popila kafu

(odgovor članu MirelaK)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kakve komsije imate?
30.4.2009 19:53:55   
teta berta
Zar je netko stvarno toliki idiot da može nekoga vrenovati na osnovu bebinih igračaka? Ne mogu vjerovati!!!

Što se mojih u susjedstvu tiče, samo se pozdravimo i svako svojim putem!

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Crveni donji ves
sreca 27

Mislite li i vi drage moje da nosenje crvenog donjeg vesa u novogodisnjoj noci donosi srecu...???

da (34%)

ne (30%)

to je izmisljeno (36%)


Broj svih glasova: 127

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *