|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Karticee :)
22.10.2015 12:46:36   
zirafic
Ajmo malo o novcu... Zanima me da li koristite kartice, bilo debitne bilo kreditne ? U kojoj banci su najpogodnije ? Ja razmisljam da izvadim American Express Green, to je nesto poput debitne, i vidim ima ih intesa... Je li ima neko od vas American Express, sta se moze sa njom, kakve su kamate, naplacuju li sta ? Ima li kakvih odgoda placanja sa tom karticom, npr. ono da kupis nesto pa odgodis placanje na 12 mjeseci ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Karticee :)
22.10.2015 15:19:30   
Galicia
Kreditnu karticu nemam. Debitnu koristim uvijek i za 99 centi provucem je. I brze ide placanje sa karticom nego sa gotovinom.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Karticee :)
23.10.2015 0:05:11   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Kreditnu karticu nemam. Debitnu koristim uvijek i za 99 centi provucem je. I brze ide placanje sa karticom nego sa gotovinom.

Možda kod vas, ovdje ne.
Provuče. ..pa.de neku šifru ukucaj...pa uglavnom zapne onaj hepek što se provlači, onda one na kasama krenu da se dovikuju...mijenjaju te naprave, čitava zbrka.....a ti Hannice čekaj. user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Karticee :)
23.10.2015 4:02:12   
Galicia
Ne znas ti to provuci kako treba. user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Karticee :)
23.10.2015 8:43:33   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ne znas ti to provuci kako treba. user posted image user posted image

Ma ne privlačim ja, nego oni što se nađu na kasi ispred mene.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Karticee :)
23.10.2015 8:46:39   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Galicia

Kreditnu karticu nemam. Debitnu koristim uvijek i za 99 centi provucem je. I brze ide placanje sa karticom nego sa gotovinom.

Možda kod vas, ovdje ne.
Provuče. ..pa.de neku šifru ukucaj...pa uglavnom zapne onaj hepek što se provlači, onda one na kasama krenu da se dovikuju...mijenjaju te naprave, čitava zbrka.....a ti Hannice čekaj. user posted image



ovo je živa istina...zato ja odem na bankomat ,dignem lovu pa u prodavnicu.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Karticee :)
23.10.2015 8:48:27   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Galicia

Kreditnu karticu nemam. Debitnu koristim uvijek i za 99 centi provucem je. I brze ide placanje sa karticom nego sa gotovinom.

Možda kod vas, ovdje ne.
Provuče. ..pa.de neku šifru ukucaj...pa uglavnom zapne onaj hepek što se provlači, onda one na kasama krenu da se dovikuju...mijenjaju te naprave, čitava zbrka.....a ti Hannice čekaj. user posted image



tipicno za Bingouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Karticee :)
23.10.2015 8:50:54   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Galicia

Kreditnu karticu nemam. Debitnu koristim uvijek i za 99 centi provucem je. I brze ide placanje sa karticom nego sa gotovinom.

Možda kod vas, ovdje ne.
Provuče. ..pa.de neku šifru ukucaj...pa uglavnom zapne onaj hepek što se provlači, onda one na kasama krenu da se dovikuju...mijenjaju te naprave, čitava zbrka.....a ti Hannice čekaj. user posted image



user posted image
A ciko u redu psuje i zove sefa, sefa nema, on ostavlja punu korpu na sred reda, uzima kisobran i ode putem svojim mrmljajuci u bradu user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Karticee :)
6.11.2015 15:47:28   
Hannica
user posted image
Eh.. to je to.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Karticee :)
6.11.2015 15:50:07   
bebaa
user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Karticee :)
6.11.2015 16:03:38   
senka27
joooj jeste crnciiiuser posted image

eto recimo ja nisam nikad imala neprijatnosti kad sam placala karticom,zacas bude gotovo

i ne potpisujem se samo ukucam svoj pin

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Karticee :)
6.11.2015 16:18:56   
ziel
Ja redovno karticom placam. Doduse kad je racun preko 15 KM, a rijetkooo ne bude user posted image Kes trosim samo za pekaru i dopune..

< Poruku je uredio ziel -- 6.11.2015 16:21:40 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Karticee :)
6.11.2015 16:39:04   
ananas_ze
Kaze mm da samo penzioneri placaju gotovinom,rekoh 'hvala ti' user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Karticee :)
6.11.2015 18:29:12   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: zirafic

Ajmo malo o novcu... Zanima me da li koristite kartice, bilo debitne bilo kreditne ? U kojoj banci su najpogodnije ? Ja razmisljam da izvadim American Express Green, to je nesto poput debitne, i vidim ima ih intesa... Je li ima neko od vas American Express, sta se moze sa njom, kakve su kamate, naplacuju li sta ? Ima li kakvih odgoda placanja sa tom karticom, npr. ono da kupis nesto pa odgodis placanje na 12 mjeseci ?



ovo te neko dobro dezinformisao, razlicite su totalno, american je kao charge kartica (vrsta kreditne kartice) a debitna u startu nema limit niti mora biti odbren a moze.
American express kupis sa odgodom placanja do 40 dana (20. u mjesecu se placa za prosli mjesec i to kompletan potroseni iznos) ili do maksimum 6 rata

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Karticee :)
6.11.2015 19:11:56   
Hannica

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Kaze mm da samo penzioneri placaju gotovinom,rekoh 'hvala ti' user posted image

Hvala mu o od mene, mm i ostatka familije.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Karticee :)
9.11.2015 21:43:03   
MicoTico
Do 10_ak KM plaćam gotovinom, ostalo kartica. Ima i kreditne i debitnu, koju jedino i koristim. Kreditne vrlo, vrlo rijetko.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Karticee :)
18.11.2015 10:43:37   
hanabanana
Ja nemam nikada više od cenera u novčaniku.
Uglavnom plaćam karticom, debitnom. I jako sam sretna što je i granap ispod kuće prihvata.
Kreditnom plaćam na kupi.kartu, e-kuponu, citydeal-u.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *