|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica/muz...
27.1.2009 18:43:01   
tweety
Nisam nigdje mogla naći sličnu temu pa me zanima koje ste vi pjevače/pjevačice ili muzičke grupe obožavali?

Ja sam bila ludaaaaa za grupom Backstreet Boys user posted image Prije njih sam bila "luda" za Peter Andre-om user posted image uh to tijelo user posted image ali BSB su mi definitivno bili nr.1
Čak sam nočila sa nekoliko cura ispred sale u kojoj je trebao biti koncert,kako bi ugrabile prvi red ispred bine user posted image user posted image A da negovorim o sobi koja je bila sva u posterima,šalovima,majicama od BSB user posted image Video kasete sa raznih koncerata,intervjui,knjige itd.Tad je meni moj otac govorio sve će te ovo proći a ja ono "ma nema šanse" user posted image user posted image Mrzila sam N´Sync jer su oni kao bili konkurenti user posted image user posted image user posted image user posted image Imam i sad negdje slika sa koncerta i to,a bila sam tako ponosna kad je izašla slika jednog od njih(meni najdražim) sa mojim medom u ruci,jer sam mu ga ja bacila na binu a on ga uhvatio i tu ga je fotograf uslikao user posted image

Žao mi je što nisam bila u mogućnosti otići na njihov reunion koncert u Oslu prošle godine.

Da čujem vas user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 18:48:46   
Anoniman
Magazin,oduvijek sam voljela tu grupu i dan danas al sad kad je došla ona pjevačica (kćerka Miše Kovača) nekako mi nije to to svaka je imala sličan skoro isti glas ova pjevačica malo odudara,al Magazin zaista volim.

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 18:54:04   
Romali
Bila sam zaljubljena u Žeruuser posted image user posted image user posted image ,a sad se jedva natjeram da mu pogledam intervju. Baš je nekakav user posted image .
Luda bila i za New Kids on the Block- Step by step user posted image user posted image user posted image , a neke iz tih dana i dan danas volim, kao npr.Robbie Williams.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 18:58:44   
tweety
Jao mene ma bravo Romali user posted image ja skroz zaboravila,prije Peter Andrea i BSB,bili su naravno Take That user posted image Da nisi spomenula Robbie Williams-a ne bih se sjetila.Tad mije bio simpa a sad vala nije user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 19:13:17   
hanabanana
U2, The Cure, Clesh

P.Kazaliste, Djordje Balasevic, EKV

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 19:22:31   
Visnja RR
ma bona mladi smo jos uvjek user posted image
al nekad davno (u srednjoj skoli) sam voljela Duran Duran user posted image ...kasnije se ukus promjenio i slusala sam nesto tvrdju muziku
sada za sebe kazem da sam svastara tj slusam sve osim turbofolka

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 19:30:55   
alisa grabus
Balasevic definitivno i tada i sada. A osim njega volim poslusati Classic Rock, balade uglavnom, Uriah Heep npr.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 19:36:30   
mnn
IZVORNA PORUKA: tweety

Nisam nigdje mogla naći sličnu temu pa me zanima koje ste vi pjevače/pjevačice ili muzičke grupe obožavali?

Ja sam bila ludaaaaa za grupom Backstreet Boys user posted image Prije njih sam bila "luda" za Peter Andre-om user posted image uh to tijelo user posted image ali BSB su mi definitivno bili nr.1
Čak sam nočila sa nekoliko cura ispred sale u kojoj je trebao biti koncert,kako bi ugrabile prvi red ispred bine user posted image user posted image A da negovorim o sobi koja je bila sva u posterima,šalovima,majicama od BSB user posted image Video kasete sa raznih koncerata,intervjui,knjige itd.Tad je meni moj otac govorio sve će te ovo proći a ja ono "ma nema šanse" user posted image user posted image Mrzila sam N´Sync jer su oni kao bili konkurenti user posted image user posted image user posted image user posted image Imam i sad negdje slika sa koncerta i to,a bila sam tako ponosna kad je izašla slika jednog od njih(meni najdražim) sa mojim medom u ruci,jer sam mu ga ja bacila na binu a on ga uhvatio i tu ga je fotograf uslikao user posted image

Žao mi je što nisam bila u mogućnosti otići na njihov reunion koncert u Oslu prošle godine.

Da čujem vas user posted image






nisama nažalost nikada bila na njihovom koncertu...jednom sam trebala otiči dok su bili na turneji po Njemačkoj...u Hanoferu jer tamo tata ima sestru...ali eto nismo otišli...žao mi je zbog toga...ali volim ih i dan danas...user posted image user posted image

ipak sam odrasla uz njih i preslatkog Nica Cartera...kako smo ludovale ja i prijateljice za njim....user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 19:40:46   
mnn
joj voljela sam i New kids.....bila sam mala tada ali kad se sjetim prve kasete koju sam kupila...sa sestrom...kako smo samo štedile...bila su to vremena dobra...

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 19:44:30   
emy
joj voljela sam i New kids.....bila sam mala tada ali kad se sjetim prve kasete koju sam kupila...sa sestrom...kako smo samo štedile...bila su to vremena dobra...

I kod mene je isto. Imam stariju sestru koja je tada imala veci dzeparac od mene i naravno vise prava na koristenje kasete . Kakve smo samo koreografije imale . Soba obljepljena posterima u prirodnim velicinama.
Bas su to bila dobra stara vremena user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 19:55:53   
tweety
IZVORNA PORUKA: mnn

nisama nažalost nikada bila na njihovom koncertu...jednom sam trebala otiči dok su bili na turneji po Njemačkoj...u Hanoferu jer tamo tata ima sestru...ali eto nismo otišli...žao mi je zbog toga...ali volim ih i dan danas...user posted image user posted image

ipak sam odrasla uz njih i preslatkog Nica Cartera...kako smo ludovale ja i prijateljice za njim....user posted image


Meni najdraži bio A.J. a sestri Kevin user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 20:24:31   
Jelly
Meni Zdravko Colic u osnovnoj skoli,obozavala sam ga.
Poslije definitivno EKV i Guns N' Roses,Axl Rose kako mi je bio dobar lik....

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 21:46:26   
Visnja RR
meni je Slash iz Guns-a bio mnogo zanimljiviji user posted image
a (pokojni) Milan iz EKV-a user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Jelly)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 22:00:50   
mamsi
Joj kad se sjetim tih dana i BSB hehehe,ali kratko je ta faza moje zaluđenosti njima trajala,onda sam se zaljubila u starijeg brata moje prijateljice a on slušao samo metal i tako i ja počela,opsjednuta sam bila Metallicom,Nirvanom,Sepulturom,Panterom,a od naših Galija i Riblja čorba... da sad sve ne nabrajam.A definitivno sam maštala najviše o James Hetfielduuser posted image ,joj kad se sjetimuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 22:13:11   
Mrva
New kids on the block!

Wow, kako je to davno bilo, al' se jos uvijek sjecam mnogih krasnih momenata provedenih slusajuci njihove pjesme, naravno pocevsi sa Step by Step! :D


_____________________________

Lovely

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 22:14:53   
adja
http://www.youtube.com/watch?v=GQ5eZSa7URA

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 22:17:35   
žana o8
New kids... ( bila zaljubljena u Joe i nosila majicu sa njegovom slikom)  Thake that, Michael Jackson, Madonna. Uf jest tad dobro bilo.user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
27.1.2009 23:15:46   
camm
IZVORNA PORUKA: žana o8

New kids...  Michael Jackson, Madonna. Uf jest tad dobro bilo.user posted image


zdravko colic,dino merlin,hari mata hari,zana,magazin.
i sada su mi omiljeniuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 0:48:38   
Lorna
Joj kad se sjetim... Plavi orkestar mi je bio br. 1. zaljubljena bila u Ceru bubnjara do usiju...
Pored PO, obozavala Parni valjak, Balasevica i Prljavo kazaliste, odavljivala na "... moj bijeli labude..."i "nedelju"
Od stranih je tada bila popularna Nena i 99 balona i Cindy Lauper... Uh sto se ostarilo...Uh, pa WHAM, joj kad se sjetim...

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 9:00:15   
leli§
definiraj "mladji"user posted image user posted image

ja znam da je moja prva omiljena grupa bila New Kids on the Block user posted image

na drugom mjestu mi je bilo bijelo dugme...a brena mi je bila strasno draga...cak sam jednoj lutkici koja je imala plavu kosu dala ime brenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sama sam sebi sada smjesna...ali sta cu "ja sam jugoslovenka" (bila tad:))

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 9:09:35   
tweety
I meni su bili dragi New kids on the block,Brena,Tajči,Bijelo Dugme,ali je to bilo dok sam bila dijete.Ovo za BSB je ono malo kasnije tj. prije nekih 11-12 godina user posted image sa mojih 16-17 godina user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 9:58:37   
Gigana
Ja sam isto bila luda za New Kids On The Block (Jordan mi se sviđao), a pored njih sam voljela i Queen (i danas ih rado slušam), Madonnu, Michael Jacksona, Paula Abdul (sjećate se pjesme Rush Rush), Public Enemy, MC Hammer, itd.

a od domaćih definitivno Prljavo Kazalište i to pjesma "Na badnje veče", pa onda Parni Valjak, Magazin, Plavi orkestar, Čola, Danijel Popović (on mi je bio presladak), Bijelo Dugme (bila sam jedno vrijeme zaljubljena u Alena Islamovića), a i Brena je bila neprevaziđena. 

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 12:45:46   
Crvena
IZVORNA PORUKA: adja

http://www.youtube.com/watch?v=GQ5eZSa7URA

Bilo ih je jos, samo se ne mogu sada sjetiti


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 12:48:20   
Skvo RR
Roxette!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ko su bili vaši najdraži pjevač/pjevačica...
28.1.2009 12:52:01   
andji
ipak sam odrasla uz njih i preslatkog Nica Cartera...kako smo ludovale ja i prijateljice za njim....

I Ricky Martin(a volim ga i dan danas)...uh i Enrique Iglesijas(i njega volim i dan danas)uh...uh....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *