|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko znamo o pojmovima vezanim za zatrudnji...
20.9.2008 22:22:31   
Anoniman
ovdje su uglavnom cure koje se bore da dobiju bebicu.čitala sam puno i vidim da neke(bez pretjeranog pametovanja) dosta griješe i kombiniraju stvari koje nesmiju i nisu upoznate s nekim pojmovima....ja ču početi vi nadodajte sto znate

klomifen i vrkuta i zeleni čaj
klomifen stanjuje endometrij a ananas i cvekla ga popravljaju uz dogovor s docom najbolje estrofem ili estroderm flasteri

kao stimulacija ide i Femara koja netanji endometrij a daje extra JS

prije menopura i gonala na osnovu hormona zahtjevajte objašnjenje
jer menopur sdadrzi FSH i LH a gonal samo FSH...ili lakse menopur je za cure koje imaju nizak LH

supresija suprefact i decapeptil idu od 21 ili 3 dana ovisno koji je protokol NI SLUČAJNO nakon stoperice(bio slučaj) eventualno nakon transfera kod MPO

nova stvar za bolje jS cendroide injekcije(skupe ali OK)...
i bitna stvar prije AIH obavezno HSG..jedan nas lokalni ginekolog nije prakticirao

pa drage ako se sjetite još sto pisite


fragmin neznam u detalje objasniti ali Tikica moguće zna...


to je sto mi sad pada na pamet a bude nadopisivanja



< Poruku je uredio Vedica RR -- 21.9.2008 16:34:29 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko znamo o pojmovima vezanim za zatru...
21.9.2008 8:18:00   
tikica_69
Ne znam, nisam uzimala fragmin i nemam nekog iskustva sa njim, pa na zalost ovdje ne mogu pomoci. Znam samo da se uzima nakon transfera jer pospjesuje cirkulaciju i automatski prokrvljenost maternice. Ja sam uzimala Estrofem nakon transfera, uz Utrogestane i tako sve do vadjenja bete. Ali ako se sjetim neceg, nadopisat cu vrijednu anonimnu user posted image Obicno uz Fragmin preporucuju Andol i savjetuju da se uzima folna kiselina.E da, sto se tice ovoga da Klomifen stanjuje endometrij.....da to sam procitala kod puno cura, eto, kod mene nije bio slucaj. Ja sam na njega fenomenalno reagirala.

< Poruku je uredio Vedica RR -- 21.9.2008 16:34:54 >


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko znamo o pojmovima vezanim za zatru...
22.10.2008 14:20:05   
Puslica
moram se nadovezati,i ja sam na klomifen super reagovala za tri ciklusa ocistile su mi se te poli mikro ciste sa jajnika i dobivamuser posted image  bez stimulisanja ustvari klomifenu je i to uloga ali s obzirom da sam prije pila dabroston da bi dobila ovo je super

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *