|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Komoda
24.7.2008 14:37:11   
Okarica
Drage iskusne mame!
Razmišljam o kupovini komode koja će mi poslužiti da složim bebine stvari. Rado bih kupila nešto univerzalno, nešto što mi može poslužiti kasnije, a naravno da mi ne odudara od ostalog namještaja. Budući da je krevetić u boji drveta, voljela bih da nađem takvu komodu. Kakva su vaša iskustva?

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Komoda
24.7.2008 14:44:39   
ElaB
eh i mene to zanima, gdje i koliko kosta?
molimo iskusne mamice da nas savjetuju :)


_____________________________

nas mali Faris je stigao na svijet 16.09.2008., bas kako je doktorica predvidjela :)

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Komoda
24.7.2008 15:14:25   
makana
ako želiš nešto univerzalno i za kasnije, pod uslovom da imaš prostora, jesi li pomišljala na manji ormar u boji drveta u koji ćeš zaista moći da složiš svu garderobu bebaće, plus što ćeš u njega moći da ostavljaš stvari koje trenutno ne koristiš, npr. kengurko, one platnene nosiljke, igračke spremljene u kesu, imaćeš usto i prostor za vješalice gdje ćeš vješati jaknice i sl i baš ćeš ga moći maksimalno iskoristiti i za kasnije
komoda sa ladicama imaš u svakoj prodavnici namještaja i cijene su od 100 maraka pa naviše, zavisi od modela

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Komoda
24.7.2008 15:16:56   
Okarica
Gledala sam i jedna mi se jako dopala i onom salonu namještaja u Šopingu na Grbavici, ali je u sivoj boji, a meni ta boja nikako ne odgovara. Znaš li gdje ima veći izbor tih komodica?

< Poruku je uredio Okarica -- 24.7.2008 15:17:13 >


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Komoda
24.7.2008 15:25:43   
makana
pretpostavljam da se radi o udobnosti na grbavici
ja sam gledala komode na mojmilu u amku
također u domaviji, a ako ti nije mrsko (ja nisam ulazila) kod grasa s gornje strane, od zelenog mosta,
odnosno to je ulica koja ide od otvorene pijace otoka pema grasu imaš salon namještaja intelios odmh kod semafora
(a prije njega odmah do otvorene pijace otoka-kvadrant je i novi salon udobnosti, možeš i tu vidjeti)
tipujem na intelios jer odmah sa ulice imaju veliki izlog sa dječijim sobama i sve to sa temama, mornarska, princeza, barbi...pa vjerujem da imaju lijepih komoda


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Komoda
24.7.2008 15:28:29   
Okarica
Hvala ti! Baš ću otići da pogledam. Znam tačno gdje se to nalazi, tamo mi svekrva stanuje user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Komoda
24.7.2008 22:57:34   
Visnja RR
Intelios je preskup a kvalitet i nije Bog zna kakav...
najbolje ti je draga moja nacrtaj kakvu komodu hoces i nek ti je neko lijepo napravi po dimenzijama koje ti odgovaraju...  Imas ljude u Hadzicima koji cuda mogu napraviti vrlo povojno... ja cu sebi da narucim za mjesec dva...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Komoda
24.7.2008 23:07:57   
Okarica
Hvala Višnja. Kako da dođem do tih ljudi?

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Komoda
24.7.2008 23:26:51   
stella
mi smo dobili na poklon,kostala je 230 km u merkuru.marka je brevi.bijela a mislim da ima i u boji drveta a moze se i naruciti.ja sam stvarno prezadovoljna,istina nisam bas previse koristila nastavak za presvlacenje.kad je hana pocela da se previse vrti nisam smjela vise.u pocetku smo je koristili sa kadom.bas mi je bilo lakse i da je kupam.sada smo kadu izbacili i imamo 4 ladice.sada stoje haljine koje hana nosi i sve mi je pri ruci.ono sto rijetko ili nikako ne nosi drzim u ormaru.jedno veliko bravo za onoga ko je izmislio tu policuuser posted image .naravno,namjeravam je sto bolje ocuvati i za haninog bracu ili sekuuser posted image

< Poruku je uredio stella -- 24.7.2008 23:27:50 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Komoda
24.7.2008 23:32:33   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Okarica

Hvala Višnja. Kako da dođem do tih ljudi?


sutra ti napisem adresu ... moja prijateljica je radila sobu svojoj curici kod njih, a radili su joj i kuhinjske elemente...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Komoda
24.7.2008 23:57:49   
BebaEna
Pretpostavljam da si mislila na komodu koja ima kadicu za kupanje i dio (gornji) za presvlacenje, a ne obicnu komodu? Ili grijesim?
U svakom slucaju, ja ti toplo preporucujem komodu za bebe koja ima kadu i dio za presvlacenje, ja sam je dobila na posudbu od prijatelja i koristili smo je do kada beba nije napunila 9 mjeseci. Za kupanje smo je koristili cini mi se do negdje 3. mjeseca, a nakon sto je prerasla kadicu koja dodje uz komodu, kupili smo neku obicnu u merkatoru za kupanje beba i nekim slucajem je i ona mogla da stane u rupu gdje je prvobitno bila manja kada koja je i dosla uz komodu. Dakle, spas pri kupanju djeteta (ne moras se saginjati, a sve ti je pri ruci jer ima nastavak plasticni sa strane za bebine sampone i dr. stvarcice), a da ne kazem koji je spas za ledja i moju ranu od carskog bilo to sto sam uspravno stajala dok sam presvlacila dijete (a to je, vjeruj mi, jakoooo cesto, pogotovo prvih mjeseci). Dakle kad sve to prerastete, jednostavno skines nastavak za presvlacenje i sklonis kadu i imas 4 ladice za bebine stvari. Po meni je to odlicna stvar, i ne bih zalila pare za to, ali eto mi nismo ni imali prostora za drzanje te komode, a i nije bila nasa, pa smo je nakon 9-10 mjeseci svakodnevnog, ali doslovno svakodnevnog, koristenja vratili prijateljima.
Ako si mislila na obicnu komodu, toga imas svugdje, a ako nesto zelis bas namjenski po mjeri, sa bojom koja ti pase i da sama osmislis izgled, onda ti i ja preporucujem Begex koji je u Hadzicima (mislim da su i druge cure mislile na njih). Meni su radili kuhinju po mjeri, ugradbene plakare i komodu za hodnik i mogu samo reci da su odlicni user posted image . Ja sam prezadovoljna sa svim sto smo kod njih pravili, a i jako su ljubazni i mozes se sve s njima dogovoriti. Ne znam tacno adresu, ali znam da kada udjes u hadzice (na onom semaforu skrenes lijevo) produzis pravo i onda ne ides gore ravno prema Bjelasnici, nego na slijedecem semaforu skrenes desno i samo vozis pravo, pravo (ne sjecam se koliko bi to bilo u km, ali nije dugo), naicices na neku prugu (sine od voza ili sta li vec) predjes preko njih i odmah desno je parking ispred Begex-a. Ako nisam bila precizna, javi pa cu ti malo bolje objasniti ili nabaviti adresu.
U svakom slucaju, ako si mozete priustiti komodu o kojoj sam ti na pocetku pisala, radije se odluci za tu varijantu, neces se pokajati, vjeruj mi. user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Komoda
25.7.2008 0:06:12   
Visnja RR
Da, mislila sam na Begex iz Hadzica

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu BebaEna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Komoda
25.7.2008 11:12:30   
mišur
Mi smo kupili bijelu komodicu, ali bez onog dijela za presvlačenje. Ova koju imamo je viša, ali zato ima više ladica, tačnije 6, i u nju mi je stala sva Lukina garderobs i kozmetika.
I moći ću je koristiti i kasnije, kad njega preselim u njegovu sobicu...
Koštala je 240KM.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Komoda
25.7.2008 11:53:30   
Happy
Mislim da je super stvar komoda sa kadom i moja sestra ju je kupila....
Ako hoćeš baš namjenski, Begex je super, ali i Laser (tu sam radila dnevnu sobu po mjeri) i možeš da naručiš... Nalaze se blizu Interexa na stupu...

Sada ja jedno pitanje... Nikada još ne kupih ogledalo... Meni se sviđa ono iz dijelova (kao kocka izgleda, a ima više kocki npr 4, a može i više) ako ste me shvatile... To su samo kocke ogledala, bez okvira, znmači da bi se moralo praviti...
Gdje to mogu naručiti? Nabaviti?

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Komoda
25.7.2008 11:57:20   
Skvo RR
Mislim da to mozes naruciti u RAMA GLAS-U/pored Interexa...ima i u KRISTALU/ Vitez...Toliko koliko ja znam.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *