|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:10:45   
almai
Neznam kako da nazovem ovu temu ,mada najbolje joj naziv odgovara 'prevara na fB.Naime u zadnje vrijeme mm se dopisuje sa svojom prvom ljubavi koja je bila prije 15ak god.Po prirodi nisam ljubomorna osoba i nebi bilo problema  sto on ima kontakt sa njom da njegove poruke ne pocinju sa 'draga moja... i na kraju ide pusa.Vece neko vrijeme citam te poruke ali danas su cak i br. tel. izmijenili da se mogu cuti.Za mene je to vec pretjerano!!!Njih dvoje pisu o svojim porodicama ,djeci i nista joj nije slagao sto je napisao ali stvarno neznam sta da radim.Dali da mu dam do znanja da znam da se dopisuje sa njom ili da i dalje sutim i gledam dokle ce to sve ici???

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:13:08   
TonkicaPalonkica
Trebas mu reci da ti smeta i prirodno je da ti smeta.
Ne znam zasto bi se zamarala nagađanjima.
Karte na stol user posted image


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:15:35   
veeseelaa
možda mu je urečica to "draga moja" i "pusa"
Ne mora to ništa da znaci, mene se baš juče javio sms-om bivši sa "draga moja" ali zaista čisto jaranski a ta "pusa" je svima nama postala uzrečica
Ne budi paranoična, stani malo i pogledaj "kud plovi brod"


Priča li ti on da se  s njom čuje??? ukoliko ga nagaziš oko toga ima samo da ti krije stvari, bolje pitaj lijepo a kako je ona? e baš je slatkica ili tako nešto pa vidi kako on reagira
Ne pokazuj zabrinutost

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:16:13   
palčica
Inače sam lav po horpskopu, pa mi je fitilj vrlo kratak.... Ja bi popi...... i dala mu do znanja da to ne toleriram.... poludi i napravi dramu.... ne znam zašto i što bi čekala? Da se nađu, možda? Sreži to odmah!!!!!! Sorry ako sam gruba....

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:18:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: palčica

Inače sam lav po horpskopu, pa mi je fitilj vrlo kratak.... Ja bi popi...... i dala mu do znanja da to ne toleriram.... poludi i napravi dramu.... ne znam zašto i što bi čekala? Da se nađu, možda? Sreži to odmah!!!!!! Sorry ako sam gruba....


palčice ne dramu nikako, muškarci bježe od takvih žena, postaju im teret, ma kakva ljubav bila u pitanju počinje da lapi
palčice ja sam vodolija, volimo slobodu, bez stezanja molimuser posted image a mm lav eeee

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.8.2009 0:21:38 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu palčica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:23:55   
acudesa
ja sam jako ljubomorna i posesivna, zavidim svakom eko nije ali šta ću takva sam, divim ti se da si i do sada šutjelauser posted image user posted image user posted image
bolje spriječiti-nego liječiti
"što se desi jednom desit će se opet pri dovoljnom stupnju sličnosti okolnosti"
neko rekao a ja se slažem sa njim

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu palčica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:29:22   
veeseelaa
ako će nešto biti, biće a ako je bilo promijeniti ne možeš
uvijek se više kajemo zbog onog što smo uradili nego zbog onog što nismo
ako sada počneš histerisati može se desiti da i ako nije mislio na nju kao na ženu to počne upravo sad, niko od nas ne voli scene, budi mudra, sačekaj


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:29:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: palčica

Inače sam lav po horpskopu, pa mi je fitilj vrlo kratak....


Evo još jednog lava user posted image   user posted image user posted image
Ja se slažem sa palčicom i fakat nemam ni malo tolerancije niti razumjevanja kad su takve stvari u pitanju. almai ti najbolje znaš kako ćeš postupiti ja sad iznosim samo svoje mišljenje.
"Zažmiriti" na takve stvari itekako ne bih mogla, sve i kad bih htjela, ne merem brate nikako!! A zašto? Zato što u meni i osobama koje reaguju i razmišljaju kao ja, postoji strah od gubitka a da tek tako pustim i rizikujem pa i razmišljam da li će on doći u kakvo iskušenje ili ne, toliki "luksuz" ne mogu sebi priuštiti.
Čovjek je u nekim stvarima povodljiv, nikad ne znaš šta te može privući i da li ćeš doći u iskušenje.... Ne mora da znači, ali mi nije nikako vrijedno rizika!!
Meni je voljena osoba, naš zajednički brak,..... naša djeca - svetinja!! S tim se ne treba "kockati" .... nadam se da razumijete šta želim reći....

(odgovor članu palčica)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:32:16   
veeseelaa
ne možeš nekoga držati na oku da ne bi došao u iskušenje, iskušenja su svakodnevno oko nas... na poslu, u prodavnici, na ulici, na trafici, u kafiću
Hoćemol to muževe svugdje "upratiti"?
ja bi uvijek mudro igrala, bez drame, scene i rasprava žena uvijek više dobije

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:32:48   
acudesa
blago tebi vesela, kako fino staloženo razmišljašuser posted image
a što se tiče alminog problema nije to ništa strašno , sve regularno,...ali zašto joj nije rakao ako je sve ok

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:34:05   
nikita
slazem se sa veselom...jos malo citaj o cemu se dopisivaju  i vidi hoce li ti sam reci  da se dopisiva s njom...ako ga napades samo ce ti reci ti nisi normalna na sta ti pomisljas ili nesto slicno...


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:36:36   
veeseelaa
ja se dopisujem sa sto ljudi na FB i nikad mm ne dajem ništa do znanja, zar bi trebalo????
svaki put da prijavim kad mi se ko javi od npr bivših, čemu to????
po meni je bivši/bivša samo to, da su dobri ne bi bilo bivši odnosno bivše
samo lagano, ne prepadajte muževeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:37:04   
Okarica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne možeš nekoga držati na oku da ne bi došao u iskušenje, iskušenja su svakodnevno oko nas... na poslu, u prodavnici, na ulici, na trafici, u kafiću
Hoćemol to muževe svugdje "upratiti"?
ja bi uvijek mudro igrala, bez drame, scene i rasprava žena uvijek više dobije


Potpisujem u potpunosti!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:38:34   
acudesa
ja imam osjećaj ako ga ne isprepadam da je prva krivina njegovauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:39:27   
veeseelaa
a poslije tog dopisivanja bi ga posexala da mu oči ispadnu a sa njom i bivša iz glave ako je uopće u glavi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:40:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne možeš nekoga držati na oku da ne bi došao u iskušenje, iskušenja su svakodnevno oko nas... na poslu, u prodavnici, na ulici, na trafici, u kafiću
Hoćemol to muževe svugdje "upratiti"?
ja bi uvijek mudro igrala, bez drame, scene i rasprava žena uvijek više dobije



E sad ga ti malo pretjera brate user posted image  Niko nije spomenuo te silne pratnje al nije ni ok da se malo dopisuje preko FB, pa će malo br. razmjeniti, pa će onda uslijediti i sms-anje, pa jedna kafica, pa druga..... e to je već dobar put u iskušenje!

Ja kažem samo da ja ne bih mogla prešutiti - đaba kad ne mogu user posted image
A histerisanje.... naravno, od toga nema ništa, lijep i miran razgovor, smeta mi to i to, laganini.....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:40:36   
nikita
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a poslije tog dopisivanja bi ga posexala da mu oči ispadnu a sa njom i bivša iz glave ako je uopće u glavi



ucimo od vesele user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:41:37   
acudesa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a poslije tog dopisivanja bi ga posexala da mu oči ispadnu a sa njom i bivša iz glave ako je uopće u glavi

user posted image user posted image user posted image user posted image
tvoje sve zapisivati u tefter

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:42:19   
Anoniman
E pa i meni je pravo bezze da se oko toga dize drama, pa sad niko od nas ne bi trebao imati proslost,  sto vesela rece to je samo proslost, podrazumijevam da u sadasnjosti imamo osobe kojima mozemo vjerovatiuser posted image , e sad 100 ljudi 100 cudi, ti ga najbolje znas pa skontaj ima li tu sta bitno za raspraviti

(odgovor članu Okarica)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:44:09   
veeseelaa
 
ja sam skoro na jednoj svadbi bila i tu sretnem od moje prijateljice muža i ja njoj uz neku neobaveznu priču nakon par dana kažem da sam ga vidjela na svadbi (ona nije bila, maleni joj nešto bio bolestan) hej ona je mene slomila s pitanjima pa ko je sve bio od cura, pa kakve su, pa šta je on radio
ja popizdila, a čovjek regularan, al izgleda je "izbjegava", gdje neće kad je takva bolesnica a ni taj mi njen muž nije faca da bi se neko lomio oko njega
Al izgleda da mi žene precjenjujemo naše muževe, ma neće ih niko, opustimo se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:45:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


Al izgleda da mi žene precjenjujemo naše muževe, ma neće ih niko, opustimo se user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image
E vala baš user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:45:33   
Lalana
Ja sam za to da mu polahko i smireno kazes, bez neke drame na pocetku, i mislim da ce se stvar razrijesiti, samo budi mudra. Da je se meni ovo desilo, iako bi se razrijesilo ja bih bila u buducnosti na oprezu, jer mozda nije nista a mozda je ipak nesto, a nacin na koji ces ti da postupis je poseban jer ipak ti znas i njega i sebe u dusu pa znas i na koji nacin trebas da reagiras.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:48:14   
Okarica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


Al izgleda da mi žene precjenjujemo naše muževe, ma neće ih niko, opustimo se user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
Ti si ženo meni kraljica user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:51:48   
veeseelaa
ma samo opuštenouser posted image user posted image user posted image  biće što je zapisano user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 0:55:35   
veeseelaa
almai nije mi jasno kako ti uopće čitaš njegove poruke a da on to ne zna? jel ti dao pasvord? ako jeste, možda sam sebi šalje poruke registriravši sam svoju bivšu na facebook-u ne bi li te napravio ljubomornom a sebe važnim
eee muškarci su opasni
s njima je sve mogućeuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.8.2009 0:57:04 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *