|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:31:06   
Đenifer
Najgore je kad te muž dodatno ljubomornom pravi, valjda je je ovo stanje drugo, ne kaže se đabe, ali meni konkretno u zadnje vrijeme smeta, možda i umišljam, al kad sjedem sa mm u gradu, na kafi on mene uopšte ne sluša nekada, nego zvjernja i okreće glavu kao da gleda tenis, da može imao bi oči na leđima, a ima i dva zvka na glavi, pa je vjerovatno i to, ja poludim i kažem neću više sa tobom u grad jel samo gleda ko prolazi, naravno za svakom se okrene,kao da je izašao samnom da vidi koga ima u gradu, a ne da bi samnom biouser posted image ...... možda je to samo do mene, možda sam i malo osjetljivija, ne znam, šta vi mislite cureuser posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:33:03   
veeseelaa
eh draga moja ljubavnice ne peglaju, one hoće napirlitanog zagondžijuuser posted image user posted image user posted image
sex ne treba prekidati, samo peglanje, hranu i sve druge sitnice a sexati ga redovito i to učestati čim se pojavi sumlja o mogućem varanjuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:35:18   
ena0002
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sexati ga redovito i to učestati čim se pojavi sumlja o mogućem varanjuuser posted image user posted image user posted image

Iscrpiti iz njega i zadnji atom snage user posted image user posted image user posted image  tako da za ljubavnicu ne ostane nista user posted image user posted image user posted image ,da bude jadan nikakav user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:35:41   
zvecka
vesela je u pravu,,,mislim da treba sve zanemariti kad je on u pitanju i to sve vrijeme posvetiti sebi ako si u mogucnosti,,,sminka,,,garderoba ma uvijek da si sredena i da glumis ko da se nista ne desava,,,jer ukoliko ne mislis otici od njega a samo se svadati on ode jos vise,,,zato na prvo mjesto sebe pa sve oko sebe!user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:35:45   
Hanady RR
ma joj provala...
e draga moja iz ličnog isksutva pišem. Moj dragi ima bivšu koja je njegova dobra prijateljica,mislim ja tu priču nisma kupila ni kad smo se zabavljali a kamoli kasnije, ona razvedena, puna love ko brod, zgodna samo tako i ima djete iz svog propalog braka koje jako voli čika MOG MUŽA ..ali...nisam ja babaroga
Njegova bivša je naš vjenčani kum to je naravno bila njegova ideja a ja sam sva srdačna to prihvatila pa je naša vjenčana kuma moj bivši koji radi u istoj firmi sa mnom ... i tako mi smo svi super drugari.
Uz to moj je muž fizitarapeut...pa kad ga ''kum'' zovne na masiranje ja kažem super idemo svi nisam dugo vidjela kuma a kumovi nevalja da se nedruže zar ne...i tako ja i ona smo kao fine i učitive..a garant nezna se ko koga više mrzi ona mene ili ja nju.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:37:01   
veeseelaa
Đenifer to nije lijepo što se okreće za drugimauser posted image  al što onako zvjera, neka ga, imaš takvih tipova pa smirom ne mogu
drugi put prije nego on pogleda neku drugu ti kad ugledaš nekog markantnog muškarca reci: uhh jest dobar, šta je ovo majko moja
nek se on malo zadevera a hoće garant, reci mu onda vidiš kako je ružno tako se ponašati, haj reci nećemo više ni ja ni ti, neznam reci šta mi bi al fakat bi zgodan, ne mogadoh odoljetiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:37:08   
Anushka
hmm, sto rece nunny nemam sta da krijem ni ja od njega ni on od mene. Cak mijenjamo telefone pa sve poruke i kontakte razmijenimo:))) sto se bivsih tice, to smo sve vec rijesili kad smo se zabavljali, pred zaruke. Znamo se previse dobro, pa koji bivsi/bivsa je bio prijatelj/ica prije nase veze i ostao/la je, a ko je imao sumnjive namjere, nadanja makar i uzaludna, nerijesene price i sl to je zavrseno "za sva vremena". Elem, on je imao 2 "konkretne" bivse, obje su izbaene iz nasih zivota jer su price bile "mutne". Kod mene je samo jedan bivsi bio i ostao prijatelj, ali ni prije ni sada nije bilo potrebe za nekom aman bliskom pricom, tako da sad posto imamo porodice imamo i povremena porodicna druzenja. A ostalo je bespotrebno. Imam i par pravih prijatelja iako muskihuser posted image , i kad je jedan od njih dosao na babine tacnije da me obidje i upozna bebacha mm se ispario u drugu sobu za komp da se nas dvoje u miru ispricamouser posted image  i najvise mu se svidio poklon koji je mali dobio bas od njegauser posted image  

definitivno bi porazgovarala o tome. O svemu ostalom pricamo pa tako i o tome. Ako su bili i ostali prijatelji mislim da nije problem, i trazi uzrok svoje nesigurnosti u njega negdje drugo. Posto ti je muz i najbolje ga poznajes, ako tebi nesto uskracuje time sto sa njom prijateljuje onda razgovaraj i jasno mu reci sta mislis i cega se bojis i sta bi zeljela. mislim da samo tako mozes odrzati povjerenje i zdrav odnos, mozda ne toliko uzbudljiv kao kad se igraju igrice i manipulise, ali sigurno jedan stabilan i sretan odnos koji moze dugo da traje.
PS i ja sam strasno ljubomorna - bila, sad nemam razloga, ali tako nesto bi i mene izbacilo iz takta. samo bi se prvo smirila pa onda razgovarala sa njim o tome. mozda njemu zaista nista ne znaci "draga moja" i "pusa". Kako se tebi obraca? Pitaj ga kako bi njemu bilo da se ti tako nekome obracas? ali samo smireno i iskreno i sve se moze rijesiti i dogovoriti.

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:37:35   
hanabanana
Evo iskreno zene....ja ne znam sta vama treba da pravite u glavama ovakve konstrukcije??????

On je nju zvao za kumu što govori da je zaista smatra prijateljicom.
Na kraju krajeva, da je htio zenit - zenio bi je.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:40:19   
veeseelaa
hanady i ja sam za da se neprijatelj upozna i sa istim zbliži, onda ga je lakše držati na okuuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:40:29   
leli§

IZVORNA PORUKA: ena0002

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sexati ga redovito i to učestati čim se pojavi sumlja o mogućem varanjuuser posted image user posted image user posted image

Iscrpiti iz njega i zadnji atom snage user posted image user posted image user posted image tako da za ljubavnicu ne ostane nista user posted image user posted image user posted image ,da bude jadan nikakav user posted image user posted image user posted image



i ja bih jos dodala opuhati bankovni racun tako da ljubavnica ostane "suha"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image u svakom smislu te rijeci

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:41:54   
veeseelaa
a to za pare se podrazumijeva, ja svom svako veče napravim raciju, ostavim mu cvaju može mu biti heftuuser posted image user posted image user posted image  
uz obavezu da kupuje hljebuser posted image user posted image user posted image  

< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.8.2009 16:42:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:42:31   
leli§

IZVORNA PORUKA: Hanady

ma joj provala...
e draga moja iz ličnog isksutva pišem. Moj dragi ima bivšu koja je njegova dobra prijateljica,mislim ja tu priču nisma kupila ni kad smo se zabavljali a kamoli kasnije, ona razvedena, puna love ko brod, zgodna samo tako i ima djete iz svog propalog braka koje jako voli čika MOG MUŽA ..ali...nisam ja babaroga
Njegova bivša je naš vjenčani kum to je naravno bila njegova ideja a ja sam sva srdačna to prihvatila pa je naša vjenčana kuma moj bivši koji radi u istoj firmi sa mnom ... i tako mi smo svi super drugari.
Uz to moj je muž fizitarapeut...pa kad ga ''kum'' zovne na masiranje ja kažem super idemo svi nisam dugo vidjela kuma a kumovi nevalja da se nedruže zar ne...i tako ja i ona smo kao fine i učitive..a garant nezna se ko koga više mrzi ona mene ili ja nju.





draga kod tebe ko saFunjica... ja ne skontah ko je kum ko je kumauser posted image tvoj bivsi kum njegova bivsa kuma? malo si mi zamutila sa ovim rodovima gore a vi se svi tako voliteuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:43:19   
Hanady RR
Draga moja neznaš moga muža...nije on baš neki moderan tip.
naime da umoči voli al da ženi ženu koja već djete ima eeeeeeeeeeeeeeee... to mu nije zanimljivo. A to što je kum je usput budi rečeno njegova seka zakuhala pred naše vjenčanje, nisma ja bila draga seki al ona je njena dobra drugarica...
neka bolje spriječiti nego liječiti...

I još da dodam da kad sam ga ostavila nakon 2,5 godine zabavljanja ona je bila razlog jer zar nije smješno da se ona javlja na njegov telefon kad je on na službenom putu u Bihaću ( tada je radio za jednu firmu pa je puno putovao).

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:44:31   
ena0002
IZVORNA PORUKA: leli§


IZVORNA PORUKA: Hanady

ma joj provala...
e draga moja iz ličnog isksutva pišem. Moj dragi ima bivšu koja je njegova dobra prijateljica,mislim ja tu priču nisma kupila ni kad smo se zabavljali a kamoli kasnije, ona razvedena, puna love ko brod, zgodna samo tako i ima djete iz svog propalog braka koje jako voli čika MOG MUŽA ..ali...nisam ja babaroga
Njegova bivša je naš vjenčani kum to je naravno bila njegova ideja a ja sam sva srdačna to prihvatila pa je naša vjenčana kuma moj bivši koji radi u istoj firmi sa mnom ... i tako mi smo svi super drugari.
Uz to moj je muž fizitarapeut...pa kad ga ''kum'' zovne na masiranje ja kažem super idemo svi nisam dugo vidjela kuma a kumovi nevalja da se nedruže zar ne...i tako ja i ona smo kao fine i učitive..a garant nezna se ko koga više mrzi ona mene ili ja nju.





draga kod tebe ko saFunjica... ja ne skontah ko je kum ko je kumauser posted image tvoj bivsi kum njegova bivsa kuma? malo si mi zamutila sa ovim rodovima gore a vi se svi tako voliteuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ni ja ne skontah, ali haj reko neka je happy end user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:45:19   
leli§

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a to za pare se podrazumijeva, ja svom svako veče napravim raciju, ostavim mu cvaju može mu biti heftuuser posted image user posted image user posted image
uz obavezu da kupuje hljebuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa zeno draga vi ko golubovi. coeku 3km dnevno i to jos od toga za hljeba... ev vako:dok ode u javnu halu 0.5km-1km...kupi hljeb 1km i tramvajska karta 1.6km opet coek najmanje 10feninga kratak..od svega najbitnije moze li ti biti jedan hljeb dnevno\?ako ne onda neka hoda ili neka trpiuser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:46:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: leli§

draga kod tebe ko saFunjica... ja ne skontah ko je kum ko je kumauser posted image tvoj bivsi kum njegova bivsa kuma? malo si mi zamutila sa ovim rodovima gore a vi se svi tako voliteuser posted image


ona je KUM jer je mladoženja birao, a kod mene je kuma koja je moj dobra drug. kontaš. A nema ništa od safunjice...ja to čuvam samo tako da nepreraste u safunjicu...u najblažem slučaju moglo bi ispast tragi-komedija.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:47:36   
leli§

IZVORNA PORUKA: Hanady

Draga moja neznaš moga muža...nije on baš neki moderan tip.
naime da umoči voli al da ženi ženu koja već djete ima eeeeeeeeeeeeeeee... to mu nije zanimljivo. A to što je kum je usput budi rečeno njegova seka zakuhala pred naše vjenčanje, nisma ja bila draga seki al ona je njena dobra drugarica...
neka bolje spriječiti nego liječiti...

I još da dodam da kad sam ga ostavila nakon 2,5 godine zabavljanja ona je bila razlog jer zar nije smješno da se ona javlja na njegov telefon kad je on na službenom putu u Bihaću ( tada je radio za jednu firmu pa je puno putovao).



ma bila bi ona meni malo morgen kum na vjencanju...user posted image user posted image user posted image ali mudra si ti mora da si kod vesele isla na casove...vi to sve fino smjeskate se a vamo racije praviteuser posted image

a to za Bihac...mog bi kukom po neretvi trazili...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:47:55   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Hanady

I još da dodam da kad sam ga ostavila nakon 2,5 godine zabavljanja ona je bila razlog jer zar nije smješno da se ona javlja na njegov telefon kad je on na službenom putu u Bihaću ( tada je radio za jednu firmu pa je puno putovao).


Ja bih rekla da nije ona kriva. Nego on.
ali eto.
Ja sebi ne volim komplikovati život. KOd mene je sve jednostavno. Moj muž ima moje povjerenje. Ako misli da negdje ima bolje, bujrum - ali se on već 14 godina vraca na ista vrata.

Ne bih trpila da me neko pravi budalom, niti da pokazuje nepoštovanje prema meni.


< Poruku je uredio hanabanana -- 10.8.2009 16:49:24 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:48:16   
ena0002
Hanady ja skontah user posted image , ali mi bas neobicno da je KUM zena user posted image .......to prvi put cujem da moze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:48:51   
leli§

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: leli§

draga kod tebe ko saFunjica... ja ne skontah ko je kum ko je kumauser posted image tvoj bivsi kum njegova bivsa kuma? malo si mi zamutila sa ovim rodovima gore a vi se svi tako voliteuser posted image


ona je KUM jer je mladoženja birao, a kod mene je kuma koja je moj dobra drug. kontaš. A nema ništa od safunjice...ja to čuvam samo tako da nepreraste u safunjicu...u najblažem slučaju moglo bi ispast tragi-komedija.



pa tako kazi... sad se kontamo:) kod mene ti je kuma zensko, a kum musko--- nije bitno ko je birao...zato mi nije bilo jasno

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:50:36   
ena0002
IZVORNA PORUKA: leli§


ali mudra si ti mora da si kod vesele isla na casove...

user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:51:35   
Hanady RR
Može može Kum žena a Kuma muško tako se i potpisali na vjenačnju.

nago ja svoj život ne komplikujem samo čuvam ono što je moje...ja kad nešto želim ja to Bogami i dobijem...i da nebi bilo bezveznih insinuacija ja sve čuvam na oku...pa kome se mili neka nam bude KUm i još bolja drugarica.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:54:28   
Lulu_
ne bih mu to tolerisala...bivsa je bivsa i da je drugacije nebi bila BIVSA
i sta se imaju dopisivati


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 19:02:36   
Nunny
user posted image vesela ti me pravo nasmijes svaki problem resavas sexom...salu na stranu ali to bas i nije rjesenje...prvo obicno kad su prevare u pitanju sex nije primarna stvar obicno ljubavnice pruzaju utjehu prvo pricom povladjivanjem i sl sex dodje negdje u sredini ako nebude i zadnje u cinu prevare...i ne znam sta je tu gore sto muskarac ima sex sa drugom ili sto joj isprica svu vasu intimu....drugo ljubavnica je ta koja nikad nema problem ne kuka nije depresivna uvjek se ulizuje, uvjek je srecna i nasmijana...tome treba parirat a to sto ces mu pruziti akciju u krevetu nece rijesiti puno...

sex bas ne rijesava sve pa ni u sali..

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 19:17:48   
Chuchi
A Nunny de ti meni obrazlozi kako ti to sve znas? Mislim jesi li bila na ovoj ili onoj strani pa znas? Jer ja sve mislim da se muskarcima sve vrti oko keksa! Jer ako mu ti ne pruzis zadovoljstvo neka druga hoce, a bogami i on njoj!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *