|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 19:58:13   
Nunny
hahahah hvala Bogu pa su i jedna i druga strana daleko od mene user posted image user posted image ...ja sam vrlo otvorema osoba i kad mene nesto zanima i zelim da saznam ja sam pravi detektiv... a i imala sam srecu da sam  pored sebe imala osobu koja mi je davala odgovore na sva pitanja koja sam zeljela da znam...i to konkretno i nepristrasno...i nekako sam naucila da slusam i da pritom iskljucim svoje emocije...jer obicno mi zene planemo i nedamo rec da je nesto mimo onoga sto se nama svidja...

ne bi mi vjerovala za koliko smo stvari  mi zene u zabludi...uopste stvari nisu onakve kakve izgledaju


< Poruku je uredio Nunny -- 10.8.2009 20:02:16 >

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 21:02:12   
meme27
da Nunny i ja sam slusala sa ugla muskaraca...
na pitanje zasto prevare ...
odgovor je bio bas da im ljubavnica nudi paznju njeznozt osjecaju se specijalnim i postovanim....lako je muzu i zeni da se izgube..da kllize jedno od drugi bez komunikacije,sexa itd.... i da mozda potraze to sve u drugim ljudima

< Poruku je uredio meme27 -- 10.8.2009 21:04:46 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 21:21:03   
Ex Yu
sto bi fata rekla ... cekaj da vidim hoce li se uzet na kraju ...

i sta bi, jesi izdrzala il si ga pitala?




_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 21:51:49   
Nunny
meme27 -upravo je tako...drago mi je da djelimo misljenje

a almai molim te nemoj da mislis da sam sa ovim zadnjim postom implicirala na tvoj brak u smislu da tvom muzuu nesto fali...to je samo bio odgovor na sex kao rjesenje problema...sto se tice konkretno tvog slucaja vec sam napisala sto mislim mozda tvoj muz nije zapoceo tu komunikaciju...koliko god ja volim i branim zensku populaciju moram sebi priznati da su u velikoj mjeri zene inicijatori i te koje daju muskarcu povoda...
iz iskustva znam da pojedinim zenama bas kao i muskarcima nista nije sveto ni to sto imaju brak, muza koji ih voli pa cak i dvogodisnje dijete...zato nista nek te ne cudi...
i sto Ex Yu kaze...sta bi na kraju i ja bi voljela da znam kako si ti odreagovala i ko je kriv...sta god odlucis imas moju podrsku jer ja smatram da niti jedna zena sebi ne treba dopustit da je neko gazi i pravi budalom...drzim ti fige

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 22:02:39   
almai
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: almai

Neznam kako da nazovem ovu temu ,mada najbolje joj naziv odgovara 'prevara na fB.Naime u zadnje vrijeme mm se dopisuje sa svojom prvom ljubavi koja je bila prije 15ak god. Njih dvoje pisu o svojim porodicama ,djeci i nista joj nije slagao sto je napisao ali stvarno neznam sta da radim.Dali da mu dam do znanja da znam da se dopisuje sa njom ili da i dalje sutim i gledam dokle ce to sve ici???


Ja ne vidim u čemu je problem?!
Možda sam slijepa?!

problem je u tome sto te poruke pocinju sa'draga moja...' i zavrsavaju sa pusa



_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 22:05:44   
Ex Yu
P jesi li mu rekla ista?

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 22:07:49   
žana o8
To draga moja i pusa mi baš bode oči. Porazgovarajte dok je vrijeme.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 22:14:48   
almai
IZVORNA PORUKA: Ex Yu

P jesi li mu rekla ista?


nisam mu jos nista rekla!!!
mm je vec 5mj.vani i dolazi iduce sed. tako da cekam priliku kad bude ono face to face
poruke stoje kako stoje nisu se vise dopisivali ali u svakom slucaju bit ce te obavjesteni kako ce se stvari dalje odvijati i HVALA vam na savjetimauser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 22:19:52   
Chuchi
Pa zasto bi se vise dopisivali preko FB ako su razmjenili brojeve telefona, heh jos to nije nacisto!
A znaci ti si svrljala po njegovom profilu dok njega nije bilo, on tamo ti vamo, pa ne zna da provjeravas? hhmm Sretno!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 22:20:48   
Blue rose RR
Ne bih da zvučim grubo, niti da moj  post se shvati zlonamjerno, ali zar nije važnije sjesti sa svojim mužem i razgovarati o datom problemu, jer to i jeste almai za tebe, ma koliko ti to negirala, nego o tome tražiti savjete sa strane?!
Koliko god mi ostavljale postove, dobrog, lošeg ili približnog situaciji koja vlada, ipak si ti ta koja najbolje zna one male stvari koje brak čine. I one stvari  i riječi, osjećaje i stanja, zbog kojih smo MI (žene) odlučile da damo srce dušu i tijelo jednom muškarcu.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 22:29:44   
almai
M.Amina nezvuci grubo i razumijem sta zelis sa svojim postom da kazes,htjela sam samo cuti misljenja sa strane a to cu ja ipak uraditi onako kako ja smatram da je najbolje.To za mene i nije neki veliki problem posto nikada hB nije bilo nikakvih ispada eh,sad da li je to daljina,samoca,drugarstvo sto ga je natjeralo da tako pise sa bivsom to cu brzo otkriti.Svako ima svoje... kao i neke forumasice bih odma digle frku oko toga dok bi neke ignorisale ili sexom rijesile.Temu samo postavila da vidim sta bi mi kao zene radile u datom momentu ali zene kao zene prva ja pa i ostale nekada od muhe prave slonauser posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 22:41:14   
meme27
almai komunikacija...nemoj se bojati da na lijep i iskren nacin obratis se muzu da saznas njegove zelje probleme  i da od tog krenes rijesavati neka pitanja sto si imala o vasem braku....

jer iskreno ti lakse komuniciras sa nama nepoznatim nego muzem kada te nesto tisti....mozda i on to primjeti pa nezna gdje te ima i tako vam se mozda mala stvarcica napravi kao velika i kao neki problem a da porazgovarate ustvari i nije problem.....


sigurno sam dosadna ali ja svakoj zenici zelim sve najlijepse.....



_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 22:48:35   
Anushka
Dobra si ti almai, 5 mjeseci razdvojeni ja ne znam kako bi izdrzala, a tek sta bi mi sve padalo na pamet.. a dok ga cekas da dodje naravno da ces procavrljat sa nama ovdje sta bi kako bi mogla:) ne sumnjam da ce se sve fino srediti i da ces naci najbolji nacin, ali svaka ti cast kako izdrzavas razdvojenost toliko dugo!!!

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 22:48:58   
Anoniman
veeseelaa... ocito smo isle u istu skolu... hahahhahah... slazem se u potpunosti s tobom i svaka ti je na mjestu... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meme27)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.8.2009 0:27:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Nunny

user posted image vesela ti me pravo nasmijes svaki problem resavas sexom...salu na stranu ali to bas i nije rjesenje...prvo obicno kad su prevare u pitanju sex nije primarna stvar obicno ljubavnice pruzaju utjehu prvo pricom povladjivanjem i sl sex dodje negdje u sredini ako nebude i zadnje u cinu prevare...i ne znam sta je tu gore sto muskarac ima sex sa drugom ili sto joj isprica svu vasu intimu....drugo ljubavnica je ta koja nikad nema problem ne kuka nije depresivna uvjek se ulizuje, uvjek je srecna i nasmijana...tome treba parirat a to sto ces mu pruziti akciju u krevetu nece rijesiti puno...

sex bas ne rijesava sve pa ni u sali..



ja mislim da ukoliko muškarca dobro iseksaš neće mu na pamet padati druga, možda ja griješimuser posted image  i još ako sve to začiniš lijepim izgledom uz sitne ljubomore s njegove strane ma on je pao, bez zvocanja za gluposti i kukanja

sve navedeno primijeniti prije prevare ili ukoliko postoje indicije za eventualno prevaru od strane partnera

i kontinuitet je važan, pauza pa ponovo jer niko ne može izdržati da nekad ne zakuka i ne zazvoca svom partneru, dvije loše - jedna dobra, uhvatiti ritamuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.8.2009 0:29:51   
TonkicaPalonkica
zazvoca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.8.2009 0:34:27   
milenium
dopisiva se?!hm...nešto meni tu ne štima...
kad bi moj tako na meko bi se dočekaouser posted image nek onda slobodno s njom i ruča,ali za moj stol više ne bi sjeo!!to je samo moje mišljenje!

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.8.2009 13:28:38   
žana o8
veeselaaaaaaaaaaaa ko bosanska Žuži user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.8.2009 13:35:33   
Suzana
IZVORNA PORUKA: žana o8

veeselaaaaaaaaaaaa ko bosanska Žuži user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Joj Žuži je legenda, otkud je se sjeti haha!


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.8.2009 13:50:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: žana o8

veeselaaaaaaaaaaaa ko bosanska Žuži user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


gdje se nje sjetiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.8.2009 13:56:29   
leli§
vesela nije ti ona ni ravnauser posted image user posted image user posted image gdje je zuzi bila u tvojim godinamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ali gdje ces ti biti u njenimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image znam da ces dragom jos uvijek davati cvaju itd...osim ako ekonomska kriza ne potraje pa spusis na cenerauser posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.8.2009 14:36:02   
Đenifer
Vesela hvala na odgovoru, to nekad i pokušavan, ali je problem što ja nemam potrebe da zvjernjam, a ruku na srce u deficitu smo sa zgodnim momcima po gradu, što jest jest. Daleko veći izbor mladih , lijepih, provokativnih djevojaka kao da su na plažu krenule, a ne da prošetaju po gradu.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.8.2009 15:04:18   
Nunny
user posted image user posted image user posted image user posted image potpisujem ovu tvoju izjavu...

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.8.2009 15:50:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Đenifer

Vesela hvala na odgovoru, to nekad i pokušavan, ali je problem što ja nemam potrebe da zvjernjam, a ruku na srce u deficitu smo sa zgodnim momcima po gradu, što jest jest. Daleko veći izbor mladih , lijepih, provokativnih djevojaka kao da su na plažu krenule, a ne da prošetaju po gradu.



a ma ne radi se o potrebi da gledaš okolo al njemu u inat user posted image
Bogme ja kad izađem nagledam se zgodnih muškaraca, meni baš žene nisu nešto, izuzev što su skinute maksimalno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.8.2009 15:56:43   
seli
Vesela,kraljica si!!!!!
Počet ću te pratiti po temama da se dobro ismijem.user posted image
Svaki put kada nabasam na tvoj post oraspoložim se.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *