|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 10:25:53   
Anoniman
drage moje ne znam sta da radimuser posted image

mm je bio u kontaktu sa bivsom preko fb i ja sam ga natjerala da je izbrise.Znala sam da moze na drugi nacin stupiti sa njom ako zeli,ali sam mislila da nece nakon sto je vidio kako me je to povrijedilo.Medjutim sad sam vidjela na pretrazivacu da je ponovo traziouser posted image sumnjam da ima drugi profil na fb i da je tu sa njom ponovo u kontaktuuser posted image Tako me je to naljutilo da mi dodje  da ga ostavimuser posted image mrzim gauser posted image user posted image user posted image user posted image izigrao je moje povjerenje.
zna li neko ima li neki drugi nacin kako da se prate aktivnosti na internetu,osim history(jer se moze obrisati)user posted image

(odgovor članu indy_26)
  Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 10:30:41   
ivanak
Kao prvo objasni ti mnjemu da on nema što sa njom pričati, jer ima ženu....
Pa to ne bi normalni čovjek napravio.
Ne treba ga ostavljati zbog toga - šta ti znaš o čemu su oni pričali...
a jedino da pratiš kako što ide, šta radi... ali to je opet već pretjerivanje.
Pa šta je rekao kad si mu to rekla????

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 10:34:18   
istra09
Draga Anoniman,
pratila ga ti, ne pratila, on ako je naumio da "smota krivinu" on će to uraditi.

Ako budeš pratila njegove poruke na FB...sms-ove...i sl....samo ćeš sebe opteretiti i sekirati se (a sve to može biti bespotrebno).

Moj ti je savjet da ozbiljno porazgovaraš sa svojim mužem.

Sretno.

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 10:35:22   
maja78 RR
stvarno mislis da ces nesto time dobiti sto ga kontrolises? Zasto ga jednostavno ne pitas?
I da li je problem bas toliki sto je to njegova bivsa? pa ona je bivsa a ti sadasnja to bi trebalo puno da ti kaze.
Ovo ti sve govorim jer mi je zao da se toliko sekiras.
RAzgovaraj sa njim je jedino pravo sto ti mogu reci.


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 10:35:31   
bebacha
nemas ti njega sta tjerat da izrise njen profil,to nije rjesenje.nego ti lijepo popricaj s njim a u krajnjem slucaju par dana zaboravite na comp,i ti i on i obnovite ljubav

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 10:42:06   
noaa
uh sto mene nerviraju takve stvari,nedavno sam imala situaciju sa muzem i njegovom poznanicom.setamo nas dvoje sa bebom i zenska se dere iz kafica/ej kolega gdje si/ on ko blecak evo sta ima/.kaze ona sad radim ovdje svrati na kavuuser posted image user posted image .ja u soku gledam,prvo nju jel normalna,onda njega on ko na tuti jer zna sta ga ceka.prosli mi i ja se navila reko jesi li ti normalan,kakva je ovo koza?!ja kad sretnem nekog svog poznanika,prijatelja upoznam mu se sa zenom,protepam bebi tako da njegova zena skonta da ja nemam nikakve skrivene namjere,a ponasanje ove lude i mog muza koji je dobar sa svakim me frapiralo,al kazu da su muskarci zanimljiviji kad imaju burmuuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 10:46:43   
milomoje
Meni se moj bivsi javio preko FB, inace nemamo kontakt odavno, ja zivim sa drugim i on zivi sa drugom sada. Ja sam mu samo kratko odgovorila na poruku i to je sve, ne pada mi na pamet da ga stavim kao prijatelja na FB, jer to je zavrseno, ali jedno ti mogu reci samo...
Uvijek, ali bas uvijek..(bar sada to mislim tako) ce me interesovati samo za njega i to (kako je i gdje je).. i to je sve, nikakva dubioza dalje...tu dolazi granica.. mislim da je to neminovno za sve bivse (bracne partnere) a ne veze i vezice...cak i one bez djece iz tog braka, a pogotovo s djecom.
Tako da ako se to nije svelo samo informativno, to za mene ne bi trebalo duziti... otvoreno ga pittaj zasto, kako ili zabrljaj to sve na neki nacin.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 10:47:06   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noaa

al kazu da su muskarci zanimljiviji kad imaju burmuuser posted image


Zato mi ne nosimo burme!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 10:47:14   
w.pooh
Zato moj ne nosi burmu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Anonimna najbolje je da porazgovarate i budete iskreni jedno prema drugom..a kao što neko reče on ako je taj tip muškarca on će prevariti bez obzira na sve..nadam se da kod tebe nije taj slučaj


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 10:49:32   
tea lana
ne znam mozda ce to nekome zvucati ruzno ali ja sam sa svojim  bivsim momcima  u kontaktu,ne ispijamo kafe ali se znamo nekada cuti preko fb tek onako da pitamo jedni druge kako zivot,kada se sretnemo na ulici ispricamo se.Mislim da je to normalno,pa ipak su mi to bivsi koji su u jednom dijelu mog zivota imali vaznu ulogu

< Poruku je uredio tea lana -- 11.11.2009 10:50:07 >

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 10:52:31   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: tea lana

ne znam mozda ce to nekome zvucati ruzno ali ja sam sa svojim  bivsim momcima  u kontaktu,ne ispijamo kafe ali se znamo nekada cuti preko fb tek onako da pitamo jedni druge kako zivot,kada se sretnemo na ulici ispricamo se.Mislim da je to normalno,pa ipak su mi to bivsi koji su u jednom dijelu mog zivota imali vaznu ulogu


e to je ono sto ja podrzavam


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 11:01:52   
milomoje

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Medjutim sad sam vidjela na pretrazivacu da je ponovo traziouser posted image sumnjam da ima drugi profil na fb i da je tu sa njom ponovo u kontaktuuser posted image Tako me je to naljutilo da mi dodje  da ga ostavimuser posted image mrzim gauser posted image user posted image user posted image user posted image izigrao je moje povjerenje.
zna li neko ima li neki drugi nacin kako da se prate aktivnosti na internetu,osim history(jer se moze obrisati)[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]



Ima raznih nacina i programa preko kojih mozes doci do tih informacija, Keylogger recimo, ali preispitaj sebe prvo, da li si spremna upustiti se dublje u to, kako kazes da ti dodje da ga ostavis, to je u revoltu, da li si spremna podnijeti posljedice i poraza u slucaju otkrivanja neceg dubljeg... sta onda jel... Draga moja svi mi imamo nekada u vezi prolazno nepovjerenje, ali sve zavisi koliko znacaja dajes tome...opusti se, ne kvari svoje odnose s muzem i davati mu vise materijala da ustukne od tebe dalje... ja sam bila cangrizava i nepovjerljiva u prvom braku... sad radim pametnije... ako dodje do prevare doci ce i ti ces to saznati, ne brini..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 11:11:34   
noaa
eh draga skvo,ja mogu bez burme na kraj svijeta,imam svoj stav,udata sam zena i bilo kakve varijacije na temu upucavanja srezem u startu,jer gadila bi se sama sebi da se upustim u bilo kakve skakljive situacijeuser posted image user posted image Tea lana ti valjda imas neke normalne "bivse" jer postoje i oni koji se javljaju sa cao ljubavi ili sta ce ti taj tvoj smoto,kako bi nam bilo dobro da smo ostali skupa itd...

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 11:15:14   
veeseelaa
ja bi ga pustila, nek uradi šta je naumio, onda ćeš znati bar na čemu si
vjeruj mi sve drugo što bi uradila je besmisleno.... gubljenje vremena i živaca....
naravno treba samo da utvrdiš razlog zašto je traži, onako ili ovako...
vjeruj mi ništa sakriveno ne može ostati, kad se ti opustiš, opustiće se i on i onda ćeš sve saznati


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 11:19:37   
noaa
ja se slazem sa drugaricom veeseelom,nista se ne moze sakriti uvjek se nadje neko ko vidi nesto pa prijaviuser posted image user posted image ,ja sam svom davno rekla ako me prevaris nek ti je dragi Bog na pomoci,jer ja sam ko pit bul ne pustam dok ne podlegnesuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 11:21:57   
noaa
a ima i soluciju da izvrsi samoubojstvo pa da djetetu kazem,tata je bio bolestan i umrouser posted image user posted image to mi je fuj fuj.ne znam kako ljudi to mogu uraditi

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 11:26:53   
vila_7
kako si vidjela koga je trazio preko fc?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 11:38:16   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

mm je bio u kontaktu sa bivsom preko fb i ja sam ga natjerala da je izbrise.Znala sam da moze na drugi nacin stupiti sa njom ako zeli,ali sam mislila da nece nakon sto je vidio kako me je to povrijedilo.



U kakvom kontaktu je bio??
U takvom da je ima na listi prijatelja, ili su čakulali s vremena na vrijeme, ili šta??
Ja imam barem tri bivša na svojoj friend listi...čak i bivše djevojke mog muža imam na listi ( jer je on lijen da otvori svoj profil pa koristi moj )....mi smo deset godina u braku, petnaest godina skupa. Bilo bi mi prsmješno da pravimo jedno drugom frku radi osoba na listi prijatelja.
Ne znam...meni ne smeta, kako vidiš.
Tebi smeta, i to te povrijedilo.
Možda je on obrisao trenutno, jer je vidio da si se uzrujala, ali je mislim da nemaš zato razloga i da je to bespotrebno.
A možda je ostalo u history od prošlog puta kada je tražio?!


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 11:49:30   
juni
Anonimna, mislim da nije bas tako crno kako se tebi cini. Mogu navesti dosta primjera gdje sam ja sebi inskostruisala situaciju u glavi a zapravo je bilo skroz nesto drugo u pitanju. I tek kad sam RAZGOVARALA sa MM -om skontala sam da nisam imala razloga za sumnju, i svaki put se pitam zasto odma vidim najgori scenario.

Znaci samo RAZGOVOR vam moze pomoci. Mozda je u pitanju samo znatizelja, podji od sebe user posted image

P.S. Ni mi ne nosimo vere/burme user posted image nismo ih nikad ni imali.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 11:58:16   
shejla
svasta.... pa nije valjda da se zamarate sa tim.
Ja nikad ne bih mogla otvoriti od mm poruke ili mail ili bilo kako provjeravati sta i sa kim prica - bilo bi me stid. Pa valjda je povjerenje najvaznijje u braku!
Cesto sretnemo i moje bivse momke i njegove cure i normalno se ispricamo... neki su nam jako dobri prijatelji sa kojima se redovno druzimo

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 12:05:01   
nerkica
draga anonimna,nije bas tolki crnjak ko sto ti mislis...svi mi u zivotu zapadnemo u takve situacije,
i ja sam imala slicno iskustvo...
na nasu godisnjicu braka uzela sam njegov telefon slucajno iz radoznalosti,
iotkrila kako se dopisuje sa nekom konobaricom vec duze vrijeme,uzajamno,,
i ide kod nje na kafu,posvadala sam se sa njim zestoko,cak sam i njoj slala poruke na tel.da ga uzme sebi ako joj se svida samo mene da neprave budalom...
medutim oni su mene ubjedivali da je to prijateljski...
prokocko je moje povjerenje od tada i gledam ga drugacijim ocima...
ti gledaj sebe i neopterecuj se zbog gluposti
jer niko nije vrijedan tvoje patnje,sve ce doci na svoje

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 12:08:12   
Niobe
IZVORNA PORUKA: tea lana

ne znam mozda ce to nekome zvucati ruzno ali ja sam sa svojim  bivsim momcima  u kontaktu,ne ispijamo kafe ali se znamo nekada cuti preko fb tek onako da pitamo jedni druge kako zivot,kada se sretnemo na ulici ispricamo se.Mislim da je to normalno,pa ipak su mi to bivsi koji su u jednom dijelu mog zivota imali vaznu ulogu


ovo potpisujem od rijeci do rijeci.
Nema mi nista gore od paranoicnih ljudi.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 14:29:42   
manuela RR
Draga anonimna,to ništa ne mora da znači,sve zavisi kojem tipu muškaraca pripada tvoj muž.
Ako je jedan od onih koji su sa svima raja,ima dosta prijateljica i u dobrim je odnosima sa svojim bivšim onda ne vidim razloga da praviš dramu.
Takav odnos sa prijateljicama pa i sa bivšim je sasvim normalan.
Međutim ako spada u grupu muškaraca koji kad na priču stavi tačku ne nastavlja nikakve pa ni prijateljske odnose sa bivšim e onda je tu nešto sumljivo.

Ja lično bi odavno s njim razjasnila neke stvari i ne bih se puno time opterećavala.
Ne znam da li ti je on sam rekao da je u kontaktu sa njom ili si ti to sama otkrila???


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 16:03:44   
acudesa
I ja bih poludjela zbog toga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kakva bivša? nemaš raje dovoljno pa moraš malo sa njom popričati-nema šanse da ja to prihvatim, sebična jesam, nesigurna u sebe jesam, nepovjerljiva jesam, sve sam ....., priznajem-ali kontakt sa bivšom je za mene nedopustiv.

ovo je moj stav, a poštujem i tuđe koji su navedeni

ne bih ga ostavila ako bih ga uhvatila u tome-ali bih ga dobro namučila zbog toga da mu na pamet ne padne više nikada...čuj bivša


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
11.11.2009 16:09:24   
veeseelaa
meni ne smetaju bivše, čak šta više voljela bi da nam te bivše dodju i na kafu, lijepo bi ih ugostila al ovaj moj ih ne zove a baš sam mu neko veče jednu njegovu bivšu spomenula, i baš bi je voljela vidjeti, baš je medena cura
Operisana sam što se tiče ljubomore
Biće što biti mora, čemu onda zamaranje????
vjerujte da je ovako lakše, poravnite i život će vam biti ugodniji sa stalnim zvocanjem nećete ništa postići
Ajd ok je neka lagana ljubomora al ljudi koji prave scene i scenice... ja ih ne kontamuser posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.11.2009 16:12:39 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *