|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Konvektori
3.5.2014 13:19:54   
lelma
Drage moje, treba mi vaše iskustvo sa ovim problemom. Isključili smo gradsko grijanje i sada trebamo kupiti konvektore. Na tržištu ih je jako mnogo...od nekih Atlantic pa do nekih norveških do nekih Boschovih...kakvo je vaše iskustvo sa njima i da li imate ijedne od ovih u vašim domovima???KOje da kupim?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Konvektori
3.5.2014 14:21:59   
marinčii
Mi ímamo glamox radijatore,norveske i prezadovoljni smo.Super griju,ne trose puno struje.ímamo ih vec 10 godina i nismo imali nikakvi problema.Mi doduse zivimo u stanu ,pa je to i lakse ugrijati,jer je i inace toplo,a kod nas zime nisu toliko ni strasne pa nam je ovo idealno rjesenje.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu lelma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Konvektori
3.5.2014 14:48:49   
R&T@

IZVORNA PORUKA: lelma

..od nekih Atlantic


Ja imam taj, ali kao dopunu...

Super je...

A svi su ti oni na isti fazon, griju dok "pusu", a trose tacno onoliko koliko pise na njima, sto zavisi od velicine...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu lelma)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Konvektori
3.5.2014 16:00:58   
sara123
mi imamo neki birin
koristimo za spavacu
super ugrije

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Konvektori
4.5.2014 21:28:53   
lelma
Sad mi rece jedan majstor da atlanticovi prve godine su super, a nakon toga počinju da troše ko ludi

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Konvektori
4.5.2014 22:00:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lelma

Sad mi rece jedan majstor da atlanticovi prve godine su super, a nakon toga počinju da troše ko ludi

Moj prijatelj već 3 godine grije poslovni prostor convektorima altlantic koje je u Mosatru kupio u nekoj firmi koja je zastupnik i serviser istih...
On se u njih kune...
ne kosristi plinsko grijanje koje je rpije koristio i koje ga odralo jer su plafgoni poslovnoga prostora visoki...
njegova potrošnja sve tri godine je u optimumu grancije konvektora...
ne misli mjenjati iste...čak šta više on nama svima truni odvano kako trebamo preći na strujuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lelma)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Konvektori
5.5.2014 10:34:19   
elmaL
Konvektori su super stvar, za zagrijati sobu recimo, jos kad nemas mogucnost centralnog grijanja, niti grijanja na drva, klima je user posted image

Mi ih imamo u sobama, zimi je dovoljno malo da ukljucimo pred spavanje, u roku 5min se ugrije, a kad se E rodio, tokom zime bismo drzali na 2-3 tako da se on sam pali i gasi kad se ugrije prostorija ili ohladi.

U starom stanu smo imali Vaillant i odlican je user posted image sad smo jos uzeli jedan za drugu sobu Bosch, bio je na akciji u Sarajevu u nekoj radnji oko Nove godine, bas je bio povoljan.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Konvektori
5.5.2014 11:07:53   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: lelma

Sad mi rece jedan majstor da atlanticovi prve godine su super, a nakon toga počinju da troše ko ludi

Moj prijatelj već 3 godine grije poslovni prostor convektorima altlantic koje je u Mosatru kupio u nekoj firmi koja je zastupnik i serviser istih...
On se u njih kune...

Mi imamo iste i zadovoljni smo.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Konvektori
6.5.2014 0:00:56   
hampsi
Mi komplet stan grijemo Atlantic konvektorima. Najveci racun za struju je bio 250 KM, a potrosaci: 2 bojlera, 2 masine, susilica, pegla, 5 konvektora i jos sve one sitnice u domacinstvu. Mi zaista prezadovoljni. Prije smo za plin, za zagrijavanje samo jedne prostorije, placali do 180 KM. Ima firma u Mostaru Nobil (mislim da je ta), koja je zastupnik.

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Konvektori
6.5.2014 8:03:24   
gvendolina
mi smo uzeli konvektor u Merkuru na stupu, prema preporuci prijatelja. super grije a jos nije stigao racun pa cemo tek vidjeti potrosnju. a ovo su takodje italijanski a dosta su povoljni

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Konvektori
24.2.2015 10:08:40   
Nela450
Imam jedno pitanje, nisam primjetila je li neko pisao o tome ali mene zanima necije iskustvo po pitanju potrosnje konvektora, tacnije jeli manje trosi ako konstantno radi na niskoj temperaturi ili ako palis-gasis po potrebi? Jeli zapravo njihova poenta da su konstantno upaljeni ili? Pozz user posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Konvektori
1.3.2015 0:15:24   
Nela450
Imam jedno pitanje, nisam primjetila je li neko pisao o tome ali mene zanima necije iskustvo po pitanju potrosnje konvektora, tacnije jeli manje trosi ako konstantno radi na niskoj temperaturi ili ako palis-gasis po potrebi? Jeli zapravo njihova poenta da su konstantno upaljeni ili? Pozzuser posted image

(odgovor članu lelma)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Konvektori
1.3.2015 8:53:08   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Nela450
je li manje trosi ako konstantno radi na niskoj temperaturi


Da...

Kao i elektricni bojler...
Ali jacina, velicina konvektora treba biti odgovarajuca za kvadraturu prostorije...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Nela450)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Konvektori
2.3.2015 8:53:40   
MicoTico
Mi planiramo aBd invertore ugraditi. Imamo konvektore sad, ali po iskustvima nama bliskih ljudi, čini nam se da nam je to i bolja i jeftinija varijanta.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *