|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 9:11:21   
chuci
vidim po temi o moru da većina žena ide u apartmane na moru. možete li napisati šta kuhate dok ste tamo. i kako planirate obroke, jel unaprijed da znate šta ćete ponijeti. Jel ono krenete od kuće bez ičega pa dole kupujete sve? ili ponesete samo neke stvari pa tamo kupujete ostale.
i mi ove godine idemo u apartman, pa razmišljam šta ću i kako. znam da je dole hrana skuplja. jedne godine smo malu vegetu platili 40 kuna kad smo je zaboravili user posted image .


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 9:15:08   
bebacha
mi smo prosle godine nosili svasta a sad necemo
kupili smo supe u kesici,par pasteta,hrenovke,eurokrem.i ponijet cemo ono so,secer,kafu.ostalo cemo kupit dole.i naravno jest cemo ono sto se brzo spremi.nece nam nista biti tih par dana a nepada mi napamet stojat kraj sporeta satima
i da ponet cemo jaja jer kupujemo domaca zbog djece

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 9:18:13   
chuci
ja neću nositi ništa što mi mogu praviti probleme na granici, znači meso, jaja i mlijeko i mliječne prerađevine ću dole kupiti. ne bih ni da razmišljam je li se šta od toga pokvarilo

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 9:21:22   
babina beba
IZVORNA PORUKA: chuci

vidim po temi o moru da većina žena ide u apartmane na moru. možete li napisati šta kuhate dok ste tamo. i kako planirate obroke, jel unaprijed da znate šta ćete ponijeti. Jel ono krenete od kuće bez ičega pa dole kupujete sve? ili ponesete samo neke stvari pa tamo kupujete ostale.
i mi ove godine idemo u apartman, pa razmišljam šta ću i kako. znam da je dole hrana skuplja. jedne godine smo malu vegetu platili 40 kuna kad smo je zaboravili user posted image .



Sve je to u par deka razlike sto bi rekli..na moru slabo kuham jer idemo na odmor al s obziorm da su djeca mala ujutru uvjek imaju pahuljice ili cokolino i neku  vocku. Za rucak, koji je uvjek kasno  jedemo u restoranu a njima skuham uvjek supu iz kese s tim sto ubacim uvjek svjeze povrce (mrkvu, karfiol ili tikvicu) zavisno sta nadjem i onda one to imaju i za veceru, a mi uzmemo nesto iz frizidera ako  smo gladni. Obicno zavrsimo samo na vocu!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 9:35:30   
henna ze
ovako..ja sam od onih turista iz novina..nosim sve..i nikad me niko nije zaustavio..niti pitao..
mada ove godine su cijene skoro pa iste..kupuješ u velikim centrima...i zaista nema razlike..
ali ne mogu ja stresa i razmišljanja.šta mi treba..

rasporedim obroke..tj smislim šta ću praviti konkretno..toliko dana..i obroke za taj broj
obično tjestenina sa gotovim onim podravka umakom ili sa pavlakom i sirom..
piletina na tavi ( ja nosim pizza tavu),,,ubacim piletinu ili teletinu..malo krompirića i dok se istuširamo to bude gotovo..naravno supice iz kesice..
nekad gulaš sa pireom isto iz kesice...
za doručak mazalice...večera isto...u toj tavi nam pravim i palačinke..
ove godine sam i pizzu pravila..ponijela kg brašna...
nekom će zvučati bez..ali meni je to sve gotovo dok se oni istuširaju..nije mi teško..a ekonomično..drugačije ne bih mogla..
meso nosim iz bosne..zaledjeno u onom ručnom frizideru...i za 3-4 sata vožnje ništa mu ne bude..ne počne se odledjavati uopšte..


< Poruku je uredio henna ze -- 16.8.2012 9:36:41 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 9:45:22   
veeseelaa
ja sam nosila express lonac, kašike, viljuške i noževe, čaše
so, vegetu, crni i bijeli luk, par supica, kesice čaja, kafu, kocku i sitni šećer

ulje smo dole kupili, hranu za doručak, ono standardno jaja, viršle, paštete, sir, zdenku i sl

znali smo često otići na ručak il večeru al ja nisam oduševljena restoranima u Ulcinjuuser posted image , nekako mi je sve nidje veze.....

znala sam napraviti neku čorbu za večeru, pile u rerni s krompirom, tjesteninu

u biti nije sve zbog toga da se uštedi koliko zbog djece koja su bila s nama pa bi radije da znam šta jedu, jer provesti vrijeme na moru a da mi se dijete razboli je nidje veze....

moja A obavezno sa doručak mora imati jaja, i jbg gdje da ja nadjem sad restoran gdje služe jaja a da ne moram lutati sat vremena i tome sl

onda malena voli čorbice, piletinu, ima toga svega naravno al mene neka šufa hvata.... do mene je valjdauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 9:45:23   
Nedi
Idemo u apartman jer moram imati kuhinju pri ruci zbog malenog. Do sada je svake godine imao napade gusenja i izbacivanja slajma i povracanje po 5-6-7 puta tako da da iziritirani mali stomacic moze podnijeti samo blaga kuhana jela. To obavezno nosim:krompir,mrkvica,bijelo meso da u svaka doba mogu skuhati po malo da jede. I po 2-3 slane i slatke HIPP kasice za taj period dok ne prodje kriza. Ponesem i cokolino, mlijeko, cajeve, mazalice za dorucak. Rucamo obicno vani, a ako su ovi dani kad je maleni lose, onda sebi namazemo ili donesemo pizzu a malenom vec pomenuto. Ponesem i koju supu iz kesice, kafu, jaja, slatkise. Ove godine sam pravila i palacinke. Kupila kg brasna i pp. Uglavnom za malenog ponesem vise a manje kupim a za nas obratno mi mozemo svasta.
Do sada nas niko nije zaustavio i pitao sta nosimo.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 9:47:33   
vjestica
ja ljetujem u Crnoj gori,a kako su tako cijene ko i ovdje, sve kupim dole
ne teglila još i hranu odavdje, ionako se natovarimo ko da selimo user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 10:03:15   
felix

IZVORNA PORUKA: henna ze

ovako..ja sam od onih turista iz novina..nosim sve..i nikad me niko nije zaustavio..niti pitao..
mada ove godine su cijene skoro pa iste..kupuješ u velikim centrima...i zaista nema razlike..
ali ne mogu ja stresa i razmišljanja.šta mi treba..

rasporedim obroke..tj smislim šta ću praviti konkretno..toliko dana..i obroke za taj broj
obično tjestenina sa gotovim onim podravka umakom ili sa pavlakom i sirom..
piletina na tavi ( ja nosim pizza tavu),,,ubacim piletinu ili teletinu..malo krompirića i dok se istuširamo to bude gotovo..naravno supice iz kesice..
nekad gulaš sa pireom isto iz kesice...
za doručak mazalice...večera isto...u toj tavi nam pravim i palačinke..
ove godine sam i pizzu pravila..ponijela kg brašna...
nekom će zvučati bez..ali meni je to sve gotovo dok se oni istuširaju..nije mi teško..a ekonomično..drugačije ne bih mogla..
meso nosim iz bosne..zaledjeno u onom ručnom frizideru...i za 3-4 sata vožnje ništa mu ne bude..ne počne se odledjavati uopšte..


potpisujem te user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 10:13:29   
mama75
Ja sam nosila samo hranu za ručak. Zapravo, skuhala ovdje, zaledila i tako nosila. Ostalo kupili na moru. Bitno mi je da ovo glavno jelo imam spremljeno, jer meso kupujem samo halal, a povrce im je bas skupo. A i jednostavnije je samo podgrijati kad si na odmoru user posted image

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 10:23:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

Ja sam nosila samo hranu za ručak. Zapravo, skuhala ovdje, zaledila i tako nosila. Ostalo kupili na moru. Bitno mi je da ovo glavno jelo imam spremljeno, jer meso kupujem samo halal, a povrce im je bas skupo. A i jednostavnije je samo podgrijati kad si na odmoru user posted image

jeste li prenosili u onom "putnom frizideru" i jel se odledilo? ja sam kontala mozda samo lani ponijeti u casama od pavlake zamrznute obroke skuhane kod kuce i supicu, da ima za tih 5 dana na moru, pa ne znam jel to prakticno.mm i ja mozemo jesti bilo sta suho tih 5 dana, al da mi je da ona jede kako treba

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 10:31:26   
mama75

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mama75

Ja sam nosila samo hranu za ručak. Zapravo, skuhala ovdje, zaledila i tako nosila. Ostalo kupili na moru. Bitno mi je da ovo glavno jelo imam spremljeno, jer meso kupujem samo halal, a povrce im je bas skupo. A i jednostavnije je samo podgrijati kad si na odmoru user posted image

jeste li prenosili u onom "putnom frizideru" i jel se odledilo? ja sam kontala mozda samo lani ponijeti u casama od pavlake zamrznute obroke skuhane kod kuce i supicu, da ima za tih 5 dana na moru, pa ne znam jel to prakticno.mm i ja mozemo jesti bilo sta suho tih 5 dana, al da mi je da ona jede kako treba

Da, u onom plasticnom frizideru. Nije se odledilo, stavis one uloske i moze izdrzati bas dugo. Ja sam tako nosila i one kasice za bebe. Isli smo tada u hotel, samo njih zamolila da stave u zamrzivac i podgrijavala svaki dan po 1.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kuhanje i hrana na moru
16.8.2012 10:33:12   
henna ze

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mama75

Ja sam nosila samo hranu za ručak. Zapravo, skuhala ovdje, zaledila i tako nosila. Ostalo kupili na moru. Bitno mi je da ovo glavno jelo imam spremljeno, jer meso kupujem samo halal, a povrce im je bas skupo. A i jednostavnije je samo podgrijati kad si na odmoru user posted image

jeste li prenosili u onom "putnom frizideru" i jel se odledilo? ja sam kontala mozda samo lani ponijeti u casama od pavlake zamrznute obroke skuhane kod kuce i supicu, da ima za tih 5 dana na moru, pa ne znam jel to prakticno.mm i ja mozemo jesti bilo sta suho tih 5 dana, al da mi je da ona jede kako treba

neće ti se odlediti sigurno..
samo moraš imati dovoljno patrona unutra..
ja imam 8..po 4 sa svake strane..stavim ih 2 dana prijeu zamrzivač..i dok mm unosi stvari u auto..ja to stavim u ručni frizider...ništa dodje zaledjeno..kakvo sam i stavila...ove godine smo putovali 5 i po sati..i ništa

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 10:36:50   
chuci
a šta ponesete zaleđeno od gotove hrane. ja nikako nemam ideju šta bi to mogla skuhati i ponijeti tako.
šta god mi padn e na pamet da bi mogla dole jesti mogu i dole napraviti. kontam kao što neko napisa tjestenina sa tunjevinom, sa piletinom, gotove supe iz kesice. otići na pizzu i na ručak vani koji dan.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 10:45:34   
Hanady RR
U prijašnjim godinama s anjima malima zaleđeno sma nosila..
iskuhanu supu od pileta il koljenice pa podjeljeno u plastične zdjelice ...svaki dan domaća supa sad pa sad :)

gurabije...njih tonuuser posted image
no više radi muža nego radi djece...što duše stoje bolje su...

ostalo sma nosila raspoređeno po danima.....
uglavnom pileći fileti, faširano meso, teleća šnicla.....

tjestenine, krompira kao prilog, riža kao prilog....itd...
povrće naravno...sataraš je vrlo lako na moru spremitiuser posted image

nešto smo nosili, nešto dokupljivali...

naši doručci su uglavnom bili jaja, mliječni namazi, ebentulano slane i slatke palačinke, šnicle od tikvica sa namazima itd....
večere djeci tada mlijeko i eventulano kriška nečega uz to...mi ne večeramo pa smo grickali pistacije, grožđice , lješjnjak,e vademe..dugo voće...e toga sma nosila dostauser posted image

ove godine nisma nodila previše...
dole smo kupovali, nešto pravili a većinom vani jeli...

ono što sma ponijela je džezva, naše šoljice i kafa i šećer...
jer sa time morkse dane počinjemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 10:47:18   
palachinken
Ovako, mi jedemo konzerve i instrant supe te tjesteniu. To ću kupiti ovdje i ponijeti.
Za malog ću kupiti neke pahuljice i koju gotovu kašicu da se nađe za prvu pomoć. Njemu ću dole kupiti mlijeko, tacnu piletine i ledo proljetnu mješavinu. Neću da se opterecujem kuhanjem, idemo na odmor.

< Poruku je uredio palachinken -- 17.8.2012 10:48:17 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 10:48:48   
chuci
hanady daj recept za gurabije. mm misli da to mlade domaćice ne znaju napraviti (kod njih u familiji se valjda sve mlade vadile da ne znaju i samo je jedna žena pravila gurabije koja je preselila) pa da i ja složim jednu turu za more da se iznenadi user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 10:57:51   
Amam
Joj zene bas ste me obradovale,ja mislila smo ja teglim sve i svasta.

Uvijek pa i sad aBd nosim svoju dzezvu za kafu,soljice,tanjire,kasike,nozeve,serpu i pizza tavu user posted image .

Od hrane ponesem rizu,tjesteninu 2 kesice,pastete,kecap,eurokrem,gotove gulase i nareske,par supa u kesici,kafu,kocku...

Tamo kupim mlijecne proizvode,meso,povrce i voce.

Kako rece hena ze,ja to stavim za tili cas u pizza tavu,meso i koji krompircic ili papriku,dok se mm tusira,onda zamijenimo uloge ja pod tus on to koji puta okrene i eto nam brzog rucka ili skuham tjesteninu prelijem gotovim gulasom i njami.

Za dorucak jedemo mazalice i ponesemo sendvice za uzinu,uvece izadjemo prostetati i padne koja pizza ili doner,hamburger(na moru smo user posted image )

Ja nesto ne bih mogla jesti suhu hranu vie od dan-dva,pa mi nije tesko.
Ljetujemo u Ulcinju,cijne su namiste,cesto jedemo u jednom exp.restoranu,fina im je hrana,do sad nam nije nista bilo user posted image .
Ove godine obavezno moram kuhati,jer ide i bebironi od 16 mj,on nece sendvice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 10:58:46   
Hanady RR
a evo chuci ideja za sedmicu ručak glavno jelo...sad supa, hlljeb, kečap, pavlaka , majoneza , salata dodaješ ako ko jede to
1. špagete sa faširanim mesom
2. pileći fileti i krompir (pomfrit, restovano, kuhan čak)
3. sataraš...povrće i riža...ako morate jesti meso možeš dodota piletine, teletine po volji
4. zelena tjestenina sa tunjevinom
5. pečene paprike sa pavlakom uz teleću šniclu ili opet pileće, pureće dilete medoaljone ili ražnjiće ( cekin ima fina pakovanja)
6.pire krompir i sitni ćevap...ako jedete gulaše iz konzerve može i to uz pire
7. albanski ćevap od faširanog...uz povrće grilovano...ili dosnatno na tihoj vatri ( luk, paradajz, tikvica, paprika)

povrće možeš nositi i ledo...pa recimo ona carska mješavina, pa buranija na maslinovom ulju...sve su to lijepi prilozi...

doručak...smisli šta volite...
a večera kad treba ozazaka...pizza , riba obavezno jedno veče i eto gauser posted image

a gurabije

ja imama dva recepta...jedan je bolji što duže stoje a drugi je dobar i kad se jedu odmah po hlađenjuuser posted image

evo za duže, dobre su odmah one al najbolje jest nakon 3 dana pa dok ih ne satarite
7 fildžana šećera
2 fildžana ulja
2 jaja
1 mavlaka mala punomasna
1 fildžan mlake vode
prašak za pecivo pola
i brašna po potrebi...dok ne dobiješ tijesto koje se odvaja od zdjele...
na pouljen okrugli pleg radiš loptice koje jednu od drug odvajaš vrlo malo, spoljštiš...one narastu pa se ''uvežu'' i dobiješ onaj oblik gurabije...

a evo i ove mogu dugo stajati al namah možeš krenuti u satarnje...
3 kašike mekšega putera
1 kašika ulja
3 kašike šećera
1 šolja jogurta (250 ml)
1 prašak za pecivo
1 vanilijin šećer
malo limunove korice
brašno po potrebi
nek odtoje pola sata...
pa zadaj u okrugli pleh ko i ove gore slagatiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 11:01:52   
Skvo RR
ne kuham na moru....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 11:06:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

ne kuham na moru....user posted image


možeš ti kad si hadžinica user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 11:06:44   
mama75
Za dorucak sam jedino ponijela 2 kesice Merak rezane sudzuke, ostalo tamo kupovali. Rucak (skuhano i zaledjeno): filovane paprike, pileci paprikas, sitni cevap, pileca supa, buranija, burek u zvrkovima. Ponijela rio mare (jer su kod njih bas skuplje) i to 1 dan sa makaronama i kecapom; zaledjeni pileci file pa ga isprzila sa vrhnjem i prilog riza ( i nju sam ponijela iz Sa). Vani smo samo vecerali 2-3 puta. I da dodam, toliko sam se plasila kako ce mi odmor propasti jer idem u privatni smjestaj, moracu kuhati, bla bla a na kraju mi je bilo 10_x_ bolje nego u hotelu jer nismo bili vremenski ograniceni: dorucak do 9, rucak 12-2 itd.
Dzezvu ne nosim, kafu uvijek pijemo u kafani user posted image Cak i u Sa vikendom jutarnja je u lokalnom kaficu.

< Poruku je uredio mama75 -- 17.8.2012 11:07:44 >

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 11:12:49   
SailorMoon
Ja na more idem AI, gdje nemoram razmisljati na kuhanje.
Ali da idem kao vecina iz bosne u privatni smjestaj nosila bi kuhano gotovo ono sve sto je corbali. Znaci neke corbice, buraniju, gulash, punjene paprike i tako nesta. A pored toga bi gledala vecinom da nesta ubacim u rernu jer to nemoras nadgledati, paziti.To je ala neke makarone u vatrostalnoj, standardno krompir i meso i tako to.
I ta pizza tava je izgleda prakticno cudo.....
Mada kad sam isla sa malom prosle godine u tursku ponjela sam joj pun kofer kasica kako slatki tako slani, keksolina sa AD, AD, sokova, cajeva, jogurtha i sve te stvari sto su za nju.

< Poruku je uredio SailorMoon -- 17.8.2012 11:13:48 >


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 11:15:05   
mama75
Samo da dodam, nisam nikad ljetovala u Turskoj u hotelima; ovo sto sam rekla da mi je bilo bolje privatno nego u hotelu odnosi se na Cro.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kuhanje i hrana na moru
17.8.2012 11:15:48   
Hanady RR
ja također ranim jutrom popijem kafu na rivi...
al opet po povratku i buđenju ostalih pristvim svoju bakrenuši...moj dan započinje njom user posted image godinama

al fakat ove godine nisma nosila hranu...
kupili smo dole, seka nešto ponijel fol iznenađenjeuser posted image
jeli vani...
i kad sagledam relano...novaca nismo nešto više potrošiliuser posted image

nije jeftino ni pred put odvje kupiti nabavku...
pa smo u prethodnim godinama zalijeti se u kupovini nakih sokova, vode, kisele, slatkiša...majkemi i viška...
po 200 Km -300 sa začinima, uljem, ovo-ono...
za te nove regularno i jedemo i pijemo dole...koliko želimo...
s aovim nošenjem smo se vala i pretjerivaliuser posted image

al eto djeca dok su manja bila...pa ko pazim...
a u principu vala voćni obrok i povrtni i mesni koji su im dnevno obavezni kupiti im mogu dole pa spremiti bez stresa ikakvoga i gubljenja dana u sarajevu d akupujem nemilice i što treb i ne treba...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *