|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kutije za razne sitnice
18.2.2013 0:36:50   
amra_sa
Zanima me gdje mogu kupiti metalne kutije za razne sitnice ? Ako saznate javite, cijena itd. Evo kakve kutije želim http://www.bakinaskrinja.hr/webshop/green-gate-metalna-kutija-velika/

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kutije za razne sitnice
18.2.2013 0:53:44   
Neca xxx
Ja sam ovakve kutije viđala u FIS-u u Vitezu. A mislim da je bilo i u Robotu. Nešto manje sam vidjela i u Exclusivu i knjižari Svjetlost na Ferhadiji.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kutije za razne sitnice
18.2.2013 0:59:35   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Ja sam ovakve kutije viđala u FIS-u u Vitezu. A mislim da je bilo i u Robotu. Nešto manje sam vidjela i u Exclusivu i knjižari Svjetlost na Ferhadiji.


FIS Vitez mi je daleko, ne pamtim kad sam bila tamo, bolje ako ima u SA. Gdje tačno u Robotu ? Hvala na informaciji, potražiću ih svakako tu gdje si mi rekla.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kutije za razne sitnice
18.2.2013 8:54:21   
novi kolacic
OBI-ako si iz Sarajeva

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kutije za razne sitnice
18.2.2013 22:11:37   
hatepsut
Ja kupovala bombonjere,kekse i sl. pa ih imam vise :)

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kutije za razne sitnice
18.2.2013 22:15:24   
amra_sa
Novi kolačić , u SA sam, Hatepsut dobro si imaju i one bombonjere valja mi koju kupiti i smazati user posted image . Nego ja vam večeras zadnji set nađoh i kupih u Amku. 10 km 3 kutije. Ali trebaće mi još za neke sitnice, dosadile mi više one kutije razne kao npr. za dječje obuću, ovako sam mirnija.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kutije za razne sitnice
18.2.2013 23:39:06   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Ja sam ovakve kutije viđala u FIS-u u Vitezu. A mislim da je bilo i u Robotu. Nešto manje sam vidjela i u Exclusivu i knjižari Svjetlost na Ferhadiji.


FIS Vitez mi je daleko, ne pamtim kad sam bila tamo, bolje ako ima u SA. Gdje tačno u Robotu ? Hvala na informaciji, potražiću ih svakako tu gdje si mi rekla.


Vidjala sam u starom Robotu dole na -1 gdje prodaju posudje i djidje za kucu. A dobre su i ove od bobonjera, kaiseva i slicno. Ja bas jednu u kojoj je dosao kais koristim za igle i konce.
A imam i nekoliko NIJI kutija iz Exclusiva. Jako su izdrzljive, a dekorativne su pa ih ne moras skrivati. Pogledaj i te. Do kraja mjeseca su na popustu 30%.


_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kutije za razne sitnice
19.2.2013 11:14:30   
canim
Amrice, mozes i kutije od kolacica i slicno sama dekupazirati, pogledaj


http://www.youtube.com/watch?v=8jFVoKKRDnY

< Poruku je uredio canim -- 19.2.2013 11:15:01 >

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *