|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 11:26:28   
Hannah
Jel imaju neke kutijice za spremanje dječije hrane koje zadovoljavaju sljedeće kriterije:
- male, s poklopcem,
-mogu u friz

Imaju neke aventove, ali dođe deset kutijica i dva poklopca :( Još preporučuju da se bacaju nakon tri upotrebe, a cijena nije nimalo naivna.
Druge aventove su dozatori za adaptirano, a one su preskupe.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 11:31:07   
bebacha
a zasto nemogu obicne plasticne,male, koje mozes kupit u svim marketima gdje se prodaje plastika.ja imam par takvi,jeftine su i ima ih razliviti velicina

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 11:44:46   
Amrino
Ja koristim ove:

Ova je iz DM-a
user posted image
user posted image Imam ovu plavu i jos jednu istu samo u drugoj boji. Nista ne curi iz njih kada se zatvore. Tupperware.

I imam jos par obicnih plasticnih s poklopcem. Kupila u Merkuru i super su. user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 11:49:13   
bebacha
gdje si kupila ovu Tupperwear i koliko kosta.i ove iz DM-a su dobre.samo sto ih nije bilo kad kod sam isla

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 11:52:43   
Hannah
U DM na grbavici nema ovih gornjih, a i mene zanima gdje se ima za kupiti tupperware (nije valjda da ga još prodaju žene po kućama).

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 11:56:51   
bebacha
najbolja mi je ova sa tri djela.kupila sam neki tanjir iz tri djela ali mi se nesvida.bas je skroz plitak.ovo je super

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 12:22:55   
Anoniman
Meni su isto super tupperware male posudice za cuvanje hrane. Koje nisu bas kao ove namjenski za djecu. A budu i jeftinije nego ove. A imaju u ribitu na odjelu gdje je plasticno posudje super male kutijice koje se mogu vakumski zatvorit i mogu, isto kao one sto su bile u mercatoru sa onim popustom, u mikrovalnu, na smrzavanje i u frizider. meni su super.
Ja nemam problem sa posudama. Mislim da je ova tema adekvatna zapitanje o tome kolko cuvate hranu. Npr. ako skuhate bebi nesto danas i ako je toga duplo ostalo ili ne znam, ako stavite u odgovarajucu posudu s poklopcem, kolko to moze biti u frizideru. Da li moze stojati do sutra?

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 12:25:02   
mamina cura
Meni je kupila svekrva jos za T dvije tupperware posude preko nekih zena sto prodaju po kucama. Odlicne su, idu u mikrovalnu, friz i zamrzivac. Meni znaju malo popustiti ali valjda su i ostarileuser posted image  Od svih kupljenih najbolje se drze. Dovoljno su malene za jedan obrok i ne zauzimaju puno mjesta.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 12:50:42   
Amrino
IZVORNA PORUKA: mamina cura

Meni je kupila svekrva jos za T dvije tupperware posude preko nekih zena sto prodaju po kucama. Odlicne su, idu u mikrovalnu, friz i zamrzivac. Meni znaju malo popustiti ali valjda su i ostarileuser posted image  Od svih kupljenih najbolje se drze. Dovoljno su malene za jedan obrok i ne zauzimaju puno mjesta.


I meni je svekrva kupila ove dvije user posted image .
Da Hannah- jos zene prodaju po kucama. user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 13:15:14   
nikka
IZVORNA PORUKA: Hannah


Imaju neke aventove, ali dođe deset kutijica i dva poklopca :( Još preporučuju da se bacaju nakon tri upotrebe, a cijena nije nimalo naivna.
Druge aventove su dozatori za adaptirano, a one su preskupe.


Ma nemoraš bacati,nego kako su one namjenjene prvenstveno za izdojeno majčino mlijeko pa onda sve ostalo,steriliziraju se i nepreporučuje se sterilizacija nakon 4puta,jer može doći do oštećenja materijela,
e sad jedino ako ti želiš sterilizirati posudice(u sterilizatoru ili otkuhati)prije stavljanja hrane u frižider.
Ja nisam,meni su dobro poslužile,a mogu se kupiti i odvojeno poklopčići i posudice.
Meni su i Tupperware proizvodi jako dobri koristim ih i za dječiju hranu i našu,a povrće ostane svježe i preko 10 dana,sve mi u frižideru stoji u tim posudama.
A što se tiče novaca i jedno i drugo košta,ali je i kvalitetno.

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 19:01:41   
Hannah
Nikka a gdje imaju odvojeno poklopčići i posude avent?

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 19:52:40   
rozi
Ja sam kupila Avent posudice za izdojeno mlijeko 10 posudica, 10 poklopcica i 2 nastavka za izdajalicu. Kostalo je 33 km. Na njima pise da se bace kada se vide ostecenja, ali ja ih ne mislim bacati vec koristiti za spremanje hrane.  Ako moze u posudice za led , onda sigurno moze i u tome, jer mislim da su oni to naveli zbog toga sto su posudice mekane , pa nece nalijegati poklopcici na njih. 
Kad vidim da su se ostetile kupicu samo 10 posudica , to kosta 11 km, kako se sjecam.

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 19:58:33   
ElmaB
Ja takodjer koristim Tupperware! Imam dvije jako slatke male kutijice, koje mi super posluze posebno za djeciju hranu!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 20:43:52   
Visnja RR
ja sam u OBI kupila Curver posudice ...ima raznih velicina ...i manjih...evo jedna :
user posted image

veoma cvrst poklopac...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 21:11:08   
Inayat
Ja sam dobila ove i nadam se da budu ok. Jos ih nisam imala prilike upotrijebiti
user posted image


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kutijice za spremanje hrane
20.11.2008 21:13:29   
mamyca

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ja koristim ove:

Ova je iz DM-a
user posted image
user posted image Imam ovu plavu i jos jednu istu samo u drugoj boji. Nista ne curi iz njih kada se zatvore. Tupperware.

I imam jos par obicnih plasticnih s poklopcem. Kupila u Merkuru i super su. user posted image



Ista stvar i u nas.


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kutijice za spremanje hrane
21.11.2008 7:38:26   
ElmaB
Visnja, ove tvoje mi se bas svidjaju! Dobro isgledaju, skroz!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kutijice za spremanje hrane
21.11.2008 8:05:31   
Hannah
Rozi, gdje ima kupiti te posudice koje imaju sve poklopčiće, ove koje sam ja gledala imaju samo 2?

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kutijice za spremanje hrane
21.11.2008 10:56:21   
rozi
Ja sam kupila u apoteci u Merkatoru u Tuzli . To je Eurofarm apoteka. Evo imas ih u Sarajevu:
http://www.eurofarmcentar.ba/sajt/kontakt.html

Trazi od njih avent katalog, ima razlicitih opcija, 5, 10 , 20. Sve sto ima u katalogu mozes naruciti od njih. user posted image

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kutijice za spremanje hrane
21.11.2008 11:01:29   
Emina*
Hannah, pogledaj u apoteci u Mercatoru, zaista naruce sve sto im zatrazis....
Imas i apoteku na ciglanama, i oni isto drze aventove proizvode...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kutijice za spremanje hrane
21.11.2008 11:04:15   
Hannah
Super, hvala žene!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kutijice za spremanje hrane
23.11.2008 18:52:12   
Hannah
Nema posudica user posted image Kažu da ne mogu nabaviti ni od dobavljača trenutno. Ako ih neko negdje vidi prije mene, bujrum nek mi javi user posted image

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *