|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 20:46:13   
Nunichi
Hanume moje,zanima me da li je neka od vas ili neko koga poznajete,isao na operaciju laserskog skidanja dioptrije?
Ja sam cula za dvije klinike u Zg koje to rade,a i da jedan doktor dolazi u Srebrenik u neku polikliniku i to radi. Ali ne znam koja je to poliklinika? user posted image
Zanima me,ako ko ima bilo kakvog iskustva,kako,sta,gdje i koliko kosta? user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:00:36   
tweety
I ja se pridruzujem ovoj temi,jer i mene zanima.Vise mi ova sociva idu na zivce user posted image Ima i u Bgd-u,koliko se sjecam cijena je 2000e za jedno oko.

< Poruku je uredio tweety -- 24.12.2008 21:01:05 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:02:52   
MELLI
Moj muž je prije godinu i po skidao dioptriju u Zg kod doktora Gabrića na poliklinici Sunce.I njega su uputili u Srebrenik(ne znam sada kako se zove ta poliklinika),ali ne skidaju dioptriju tamo nego samo vrše pregled.U svakom slučaju taj ti nalaz u Zg ne priznaju nego kod njih to radiš ponovo,a košta 100 eura.Skidanje dioptrije po jednom oku tada je koštalo 1300 eura.Sama operacija traje desetak minuta i totalno je bezbolna.Oporavak traje jedan dan s tim da mjesec dana moraš paziti da se ne izlažeš direktnom suncu i sl.
Eto to mi je za sada palo na pamet ako te još nešto zanima pitaj.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:10:18   
Nunichi
Ja sam cula da je dr. Gabric najbolji...tu cijenu sam i ja cula... Oko 5400km za oba oka.
A znaci ne radi operacije ovdje,samo u Zg... user posted image
I ja se raspitujem za mm...sad mi se zali da mu sve bljesti pred ocima...kako i nece kad je po 12h na poslu ispred racunara. user posted image
Hvala ti na odgovoru u svakom slucaju,nazvacu pa cu vidjeti...

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:18:20   
MELLI
Čula sam da u Sarajevu, ali ne znam gdje, radi dr.Štambuk i da je operacija kod njega 5000KM te da je bolna jer koristi stariju verziju lasera.
Jedan moj prijatelj je skidao dioptriju u Beogradu u klinici Sveti vid, a operacija ga je koštala 1000 eura po oku.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:33:10   
RAJA
Da se i ja pridružim ovoj temi
mog starijeg sina smo ja i mm vodili u Beograd poliklinika Sveti vid na lasersku operaciju oka i ja sam prezadovoljna
obični pregled je tad prije 4,5 godine bio 150e

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:33:13   
Nunichi
Hvala ti draga moja...
Nazvacu pa cu se detaljno raspitati.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:38:30   
Nunichi
RAJA jesu li mu skidali dioptriju ili su mu neku drugu operaciju laserom radili?

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:44:03   
RAJA
Nije bilo skidanje dioptrije nego na našem jeziku sin je rođen sa jednom tačkicom na zjenici i po mraku radi toga nije se mogla zjenica širiti i malo je bilo strabizma
sad je hB sve super nema čak ni dioptrije

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:47:41   
Nunichi
Hvala Bogu...  user posted image
U svakom slucaju nazvacu Sveti vid i u Bg i Zg.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:48:52   
RAJA
Ako nemaš broj telefona ja ti mogu naći moram imati negdje

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:51:20   
Nunichi
Nemam broj za Beograd...ako naletis gdje na njega bilo bi super... user posted image
Ovaj u Zg sam nasla.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:55:54   
stella
I meni je interesantna ova tema,ubise me sociva i naocaleuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 21:59:18   
RAJA
00381 11328 3737

to je broj poliklinike Sveti vid u Beogradu

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
24.12.2008 22:12:44   
Nunichi
Hvala RAJA puno... user posted image user posted image

Dobro vece stella spasitelju moj!!!  user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Nunichi -- 24.12.2008 22:14:30 >

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
25.12.2008 0:01:51   
stella
Vece,user posted image
ma nek si se ti vratilauser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
25.12.2008 0:20:16   
camm
IZVORNA PORUKA: MELLI

Čula sam da u Sarajevu, ali ne znam gdje, radi dr.Štambuk i da je operacija kod njega 5000KM te da je bolna jer koristi stariju verziju lasera.
Jedan moj prijatelj je skidao dioptriju u Beogradu u klinici Sveti vid, a operacija ga je koštala 1000 eura po oku.


moj prijatelj je u sarajevu radio i 5000km je platio
cinimi se 5 g. da moze da bude.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
25.12.2008 9:16:37   
lejlaze
i ja sam zainteresovana za to. ja sam opet cula da je 2000 KM po oku i da je pregled po oku 150 KM u Sarajevu. to je bilo prije 2 godine.
a volila bih se rijesiti sociva i naocala

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
25.12.2008 9:47:48   
Nunichi
Evo ja sad zvala Bg, 2000 eura su oba oka. Par dana prije se narucuje,radi se jedan pregled naravno i operacija.Zavisno kolika je dioptrija kazu ti da li mogu zavrsiti oba oka za 1 dan. Sad u januaru imaju praznicna snizenja,pa tako da znate...Raja je gore broj ostavila,ko moze u januaru isplati se.  user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
25.12.2008 13:06:03   
lamka
Evo Vam informacije iz prve ruke. Pošto lično poznajem dr. Kod koje dolazi taj dr. Gavric. Ona to jos ne radi jer nije nabavila taj parat za skidanje dioptrije.Poliklinika kod koje dolazi Gavric se zove Optiks i to je kod dr. Kemije SLanjankic .Ako hocete mozete mi se javiti na pp pa cu vam dati i njen broj tel.
Ona kaze da ta operacija za jedno oko kod Gavrica kosta oko 1300 Eura . E sad ja joj kazem da ima u Beogradu za 2000 Eura oba oka. Ona kaze da ukoliko se neko odlui da to radi tamo dobro pazi kod koga ce raditi. Eto drage moje ako vam jos nekako mogu pomoci samo pitajte. A ja cu nju.


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
25.12.2008 13:08:06   
A Iman
Radila prije pet i pol godina (i vise) na Americkoj klinici u Istanbulu. Tada je cijena bila tri ili cetri puta jeftinija nego u Zagrebu. Doktor koji me je "operisao" objasnio je kako turisti sa Zapada plate aranzman u Istanbulu, urade operaciju i kuci se vracaju zadovoljni jer su cak i sa aranzamon jeftinije prosli.

Ako me sjecanje dobro sluzi, mislim da je operacija kostala oko 700 dolara.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
25.12.2008 18:03:02   
bezelye
Tacno je za bolnicu u Istanbulu. Postoji par privatnih klinika za oci. Najbolja je Dunya Göz (World Eye). To je najveca u Svijetu privatna bolnica za oci. Imaju 120 hirurga i za strance mjesecno urade oko 700 laserskih operacija, plus domaci pacijenti.
U martu je moj otac operisao mrenu na oba oka. Prezadovoljan!
Nije oko nesto sa cime se treba igrati. Kako kazu: Nije oko doratovo dupe user posted image Obisao je prvo ljekare u SA. Svi koji nude tu uslugu rade to u najobicnijoj ordinaciji. Ko da zub vadite user posted image I vrlo cesto se desavaju kompilacije (barem mala infekcija), tako da vecina pacijenata ponovo zavrsi van BiH. U ovoj bolnici u Istanbulu prije same operacije moj otac je dobio bolnicku odjecu i prosao kroz 3 komore za sterilizaciju. Sve sterilno. Uspjesnost operacije 99%
Kompletna usluga je vrhunska. Od prijema, odnosa prema pacijentu, strucnjaka koji rade, pa sve do smestaja. Imaju par svojih "filijala" u Istanbulu. Bolnica u kojoj je bio moj otac je rangirana sa 5 zvjezdica, a najnovija koja je otvorena je sa pogledom na Bosfor i ima 7 zvjezdica.

Jako veliki broj pacijenata dolazi iz Europe. Iskustvo koje mi imamo je vezano za mrenu, mada ja sada ovdje poznajem ljude koji su bili u toj bolnici zbog drugih problema i svi oni imaju samo rijeci hvale.

Sto se tice lasera vidjela sam da imaju tzv. Health Tourizm aranzmane. Obezbijedjen avionski prevoz smjestaj u hotelu, smjestaj u bolnici i operacija oba oka, obilazak Istanbula. Cijena ovakvog aranzmana za pacijente iz Njemacke je 1.879 eura. Vjerovatno da na zahtjev pacijenta mogu organizovati i polazak iz Bosne.

Sorry zbog "malo" duzeg posta user posted image
Ako neko zeli vise informacija www.worldeyelasik.com

(odgovor članu A Iman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
26.12.2008 9:16:49   
bezelye
I vrlo cesto se desavaju kompilacije


Nisu kompilacije nego komplikacije user posted image Tako je kad se pise u brzini i jos ne provjeri user posted image

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
27.12.2008 13:40:51   
Adana
Ja sam se raspitivala ali se sada ne sjecam ni cijena ni niceg osim da skidfanje nije trajno. Bude par godina i mora se ponavljati. Tako da mi nije bilo zanimljivi dati tolike pare i nista... Ostajem pri naocalama. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
29.12.2008 20:50:07   
Nunichi
A joj pa zar i to ima rok trajanja?Ja sam mislila to je to,za cijeli zivot. Pa koliko to godina vidis pa onda opet ne vidis,zna li neko? user posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *