|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lišajevi po tijelu u trudnoći
13.12.2008 15:55:34   
shejla
pozdrav svima,
evo da provjerim ima li ko sličnih tegoba... Pojavio mi se lišaj na ledjima prije nekih mjesec dana (sad sam u 24-oj sedmici) i po malo svrbi.... ne strasno - par puta u toku dana se pocesem malo. Velicine je kao kovanica od 1 KM, otprilike.  A od prije par dana imam i tri manja na stomaku i dekolteu.... Je li neko imao nesto slicno i cime ste mazali, ja ne mazem nicim.

< Poruku je uredio Dina RR -- 13.12.2008 23:10:37 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lišajevi po tijelu u trudnoći
13.12.2008 16:03:08   
dalmatinka
Meni se je bilo pojavilo par takvih na stomaku i kada sam bila kod dr na uz rekao je da kupim oranozol sampon u ljekarnoj kod nas kosta 90kn,i kada se tusiram da se tusiram s njim i nakon par tusiranja je nestao.Mozes pokusati s njim pa vidi dal ce ti pomoci.

< Poruku je uredio Dina RR -- 13.12.2008 23:10:48 >

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *