|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   MAGMA kartica
9.12.2009 10:36:18   
M kao Mama


Odmah da se ogradim, da me moderatori ne ruže, tražila sam temu, jer znam da je bila sakupljanje bodova u TL, aliizgleda da je izbrisana, pa otvorih ovu da Vam se ižalim.

Ja redovno kupujem u TL i kupovala sam u DP dok su radili, tako da sakupljam bodove, i krajem mjeseca mi ističu bodovi i helem juče sam opet bila u kupovini i ona na kasi nešto zeznu i kao ne može mi unijeti bodove, dođe šefica, ja se pravo naljutila, baš su bezobrazne, helem, eto na kraju oni će to završiti i stvarno, ja jutros provjerim kad fali mi 5 bodova od nekad ranije, jer kada sam nedavnoporvjeralava bilo je 37 i ovih pet je 42, kad jutros 37 , a zadnji bodovi jutros uneseni.

Poslala sam im meil, a ovo sve Vam pišem da budete oprezni i da provjeravate, ja nikada prije nisam vodila računa o tome, možda su i nekada ranije smaknuli koji bod.

Nije mi zbog pet bodova, ali mi je krivo, jer ipak ja sam stalna mušterija i ne dam da me zezaju.


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: MAGMA kartica
9.12.2009 10:39:49   
HanaBana
Hvala Alma na savjetu, smao mi reci kako provjeravas bodove - je li samo u njihovim prodavnicama ili?

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: MAGMA kartica
9.12.2009 10:58:49   
snijeg
HanaBana, provjera bodova se može vršiti i na njihovoj stranici www. turbolimac.com, link "provjera bodova".

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: MAGMA kartica
9.12.2009 11:02:34   
Amrino
http://www.ringeraja.ba/forum/skupljanje_bodova/m_85216/tm.htm

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: MAGMA kartica
9.12.2009 11:05:31   
Hanady RR
I nama se to desilo prije dva mjeseca čak 7 bodova nestalo u magli. Ma bezveze nije ni meni za tih sedam bodova al nije baš fer, mislim skupljamo i stalno tamo kupujemo kao da iskoristimo pogodnosti a na kraju balade biće da te pogodnosti i nisu baš pogodnost.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: MAGMA kartica
9.12.2009 11:10:46   
leli§
ja sam to davno prestala da skupljam i bodove i kartice...samo te namame i onda se bezveze iznerviras oko bodova...a za merkator: ja sam mami jednom tako nesto kupovala i donijela te bodove kuci ono na papiricu (otkud ja znam ima li karticu nema li) malo je hvalilo da i ja i bodovi izletimo i kuceuser posted image user posted image user posted image

ali najgore je kad raju iznerviraju i svi tako "oproste" po 5 bodova---i kad saberes sve oprostene bodove nigdje te nema

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: MAGMA kartica
9.12.2009 11:47:16   
anidla
ja od pocetka svoje trudnoce sam nabavila njihovu karticu ia sve sam skoro kod njih kupila i nisam bas odusevljena...izvadila sam je u TL u Karlovcu kad sam bila na godisnjem i tete su tamo preeeljubazne (za razliku od ovih nasih) nazalost!!!!!
al da se vratim na temu oko bodova....zadnji put kad sam bila u Magmi u Grand C, sveki je svasta nesto kupila (preko 300 KM) i placala American karticom, i ja joj dajem svoju Magma karticu da mi nabaci bodova....kad onaj lik sto radi govori meni ma necete puno dobiti bodova, ne morate mi davati karticu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
rekoh, nema veze samo vi meni ukucajte pa koliko god...kad on opet, covjek me bukvalno dovraca od bodova....ja se naljutim i kazem mu, a da bacim karticu????? ma fuuuuj, bas sam bila ljuta!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: MAGMA kartica
9.12.2009 11:52:30   
denny
to je neki idiot bio user posted image
vjerovatno ti je govorio da se na karticu dobiva bod na svkih 70 kn a na gotovinu na 20 kn.
sorry ne znam koje su cifre u markama.
ma u svakom slučaju neki kreten

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: MAGMA kartica
9.12.2009 11:56:34   
M kao Mama
Ma, katastrofa su, ja tako rodici dala moju karticu ona u Dorotiju dok je radio kupila kaput,odjelo ma haman 400 KM i ona ima dala karticu, a oni rekli kao niste dali na vrijeme i nisu provukli karticu.

A HanaBana provjeravam na internetu, magma i onda ima provjera bodova

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: MAGMA kartica
9.12.2009 12:04:25   
HanaBana
Hvala ti. Imam jadnih 8 bodovauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *