|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Malom Ajdinu potrebna pomoć!
30.3.2011 13:35:57   
palachinken
(preuzeto sa http://zenica-online.com/2011/03/malom-ajdinu-treba-pomoc/)
Jedan naš mali sugrađanin treba pomoć. Naime, četvorogodišnji dječak, Ajdin Hadžić iz Zenice, boluje od akutne limfoblastične leukemije.

Bolest mu je dijagnosticirana već s 13 mjeseci života, liječio se u Sarajevu i prošle godine završio s terapijama kao izliječen, čekajući da prođe period od 5 godina kako bi se tretirao kao izliječen. Međutim, početkom decembra ustanovljen mu je relaps bolesti i trenutno se nalazi ponovo na Pedijatrijskoj klinici Kliničkog centra Unverziteta u Sarajevu. Ponovo prima kemoterapije, ali pod hitno mu je potreban premještaj u Tibingen kako bi se nastavilo s liječenjem i presađivanjem koštane srži.

Dječak je planiran u maju za prijem na kliniku u Tibingen. Porodica nema dovoljno sredstava za liječenje, a otprilike im je potrebno oko 30 000 KM, uprkos tome da dio sredstava snosi država a pomoć će pružiti i Udruženje Srcem za djecu oboljelu od raka u FBiH. Troškove smještaja i boravka u Njemačkoj moraju sami da snose. Majka se vodi na evidenciji u službi za zapošljavanje Zenica a otac je demobilisani borac. Situaciju otežava i činjenica da dječak nema srodnika koji bi mu donirao koštanu srž tako da će se tražiti donor iz banke donora.
Broj transakcijskog računa na koji možete uplatiti sredstva za pomoć:
306114-37218936-96 – Hypo Alpe-Adria Bank
Kontakt telefon oca dječaka : Hadžić Alen 061/754-422.

user posted image user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Malom Ajdinu potrebna pomoć!
30.3.2011 19:23:23   
koka i po
user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Malom Ajdinu potrebna pomoć!
30.3.2011 19:33:54   
Malenaoduvijek
ima li broj koji se moze nazvati

dusa draga nadam se da ce uskoro sredstva biti skupljena
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Malom Ajdinu potrebna pomoć!
30.3.2011 19:41:22   
koka i po
mslim da humanitarnog broja nema ali ima ziro racun....
drage moje zene...da se ne lazemo...vremena su teska a za bolesne jos teza.
jer se i pored svakodnevne borbe za prezivljavanje javlja i borba za zivot.
a to je najvrednije....nesto mislim....ko moze uplatiti ..pa barem malo...to bi mu bila velika sadaka.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Malom Ajdinu potrebna pomoć!
31.3.2011 9:02:21   
palachinken
„Oni koji su milostivi, njima će se Milostivi smilovati! Budite milostivi prema onima koji su na Zemlji, smilovat će vam se onaj koji je na nebesima!“ (Ebu Davud, 4941; et-Tirmizi)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Malom Ajdinu potrebna pomoć!
1.4.2011 8:58:01   
emi7908
bože dragi toliko mi teško bude kad ovo vidim, duša mi se cjepa i znam kako je njegovim roditeljima.... aBd  ova sredestva će biti skupljena ..

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Malom Ajdinu potrebna pomoć!
15.4.2011 17:11:45   
palachinken
Dragi ljudi dobre volje, dana 19.04.2011 u periodu od 09-17 sati na Kamenom mostu, MOLIMO VAS da nam se pridružite u akciji prikupljanja novčanih sredstava za liječenje našeg malog Ajdina. Vašim skromnim prilogom možemo da spasimo jedan mali život. Zenica je dokazala da ima VELIKO SRCE, dokažimo opet. POMOZIMO I SPASIMO našeg sugrađanina Ajdina !!!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Malom Ajdinu potrebna pomoć!
15.4.2011 17:16:25   
m.i.n.a.
Palachinken na koji nacin ce se sredstva skupljati...ako bude samo vrijeme ok da dodjem sa bebom ili nadjem kod koga ostaviti ja dolazim..joj,jojBoze sta se ovo desava...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Malom Ajdinu potrebna pomoć!
15.4.2011 18:20:01   
palachinken
Mislim da će biti kutija za ubaciti donaciju, tako se skupljalo i za Kenana Kremića. Bez banaka, provizije. Prošetaj s bebačem pa vidi i ja cu poslije posla.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *