|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Manijak
3.5.2013 13:48:16   
Anoniman
Molim pomoć....neki manijak uznemirava meni bliske osobe već dugo SMS porukama i zvanjem na fiksni broj. Policija je obaviještena, ali malo koristi od toga, broj je većinom nedostupan.

Meni treba sad neka mudrolija, lukavstvo, kako ga namamiti da se otkrije, da pogriješi.

PLEASE !!!!

Oči ću mu iskopati, ako se otkrije.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Manijak
3.5.2013 13:52:39   
Miracle*3
Je li policija obavijestena ili si podnijela prijavu?
Ja sam imala slicu situaciju, odnijela mobitel na policiju, i prvo su poceli pa dobro gospodjo, pa to se desava....a kad su vidjeli sadrzaj, insektor bi ga ubio da je bio tu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Manijak
3.5.2013 15:17:32   
Anoniman
Policija je obaviještena, nisam to ja prijavila, nego osobe koje se uznemiravaju.

(odgovor članu Miracle*3)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Manijak
3.5.2013 17:53:31   
Lejla Ka
Mobitel ima mogućnost da blokira dolazne poruke i pozive od nekog definisanog broja, isto tako se može zatražiti postavljanje "lovca" na fiksnu liniju. A policija može tražiti od telekom operatera da im se otkrije identitet tražene osobe. Ovaj zahtjev od policije vjerovatno zaviosi o kakvoj prirodi uzmeniravanja je riječ. Također možete prijaviti uznemiravanje i direktno telekom operateru i tražiti da pozivaoca blokiraju, jedino se može desiti da se ta usluga nešto naplačuje.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Manijak
3.5.2013 17:57:24   
madam x
Greska.

< Poruku je uredio zinanina -- 3.5.2013 18:00:26 >

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Manijak
3.5.2013 18:13:52   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Mobitel ima mogućnost da blokira dolazne poruke i pozive od nekog definisanog broja, isto tako se može zatražiti postavljanje "lovca" na fiksnu liniju. A policija može tražiti od telekom operatera da im se otkrije identitet tražene osobe. Ovaj zahtjev od policije vjerovatno zaviosi o kakvoj prirodi uzmeniravanja je riječ. Također možete prijaviti uznemiravanje i direktno telekom operateru i tražiti da pozivaoca blokiraju, jedino se može desiti da se ta usluga nešto naplačuje.


Ovo prvo ne može, jer je broj kupljen na kiosku.

Ovo drugo ne žele, žele da ostane aktivan, kako bi ga eventualno identificirali.

Policija radi svoj posao, ali sam ovdje pisala, jer više glava je pametnije, možda neko poznaje neku caku.

I da, anonimna nisam zbog vas, nego zbog njega.

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Manijak
3.5.2013 18:35:50   
ZuZuM
Imala sam slicnu situaciju, s tim da se kod mene rijesilo za dva dana hB, prijavila svom telecom operateru, jer su mi u policiji rekli da oni bas ne mogu puno. Nije ga operater blokirao ali su ga direktno upozorili. Takodjer, mene zvali i dali mi broj na koji ih mogu kontaktirati ukoliko se bilo kakvo uznemiravanje bude nastavilo, a i kod ovog koji je uznemiravao, i kod mene je broj bio kupljen na kiosku. A osim toga otkrili su, naravno po signalu odakle je osoba koja me uznemirava, jer to uvijek mogu.

E sad jos jedna stvar, posto je osobi ocito dosadno u zivotu, napravi mu zivot zanimljivijim user posted image Postavi vise oglasa o prodaji raznoraznih stvari u razne oglase, pa i kad mu je upaljen tel. nece imati vremena da nekog poziva, vec ce biti okupiran dolaznim pozivima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Za život treba mnogo napora i za svaki napor nesrazmjerno mnogo hrabrosti."
Ivo Andric

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Manijak
3.5.2013 21:30:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ZuZuM

Imala sam slicnu situaciju, s tim da se kod mene rijesilo za dva dana hB, prijavila svom telecom operateru, jer su mi u policiji rekli da oni bas ne mogu puno. Nije ga operater blokirao ali su ga direktno upozorili. Takodjer, mene zvali i dali mi broj na koji ih mogu kontaktirati ukoliko se bilo kakvo uznemiravanje bude nastavilo, a i kod ovog koji je uznemiravao, i kod mene je broj bio kupljen na kiosku. A osim toga otkrili su, naravno po signalu odakle je osoba koja me uznemirava, jer to uvijek mogu.

E sad jos jedna stvar, posto je osobi ocito dosadno u zivotu, napravi mu zivot zanimljivijim user posted image Postavi vise oglasa o prodaji raznoraznih stvari u razne oglase, pa i kad mu je upaljen tel. nece imati vremena da nekog poziva, vec ce biti okupiran dolaznim pozivima user posted image user posted image user posted image

super foluser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ZuZuM)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Manijak
3.5.2013 23:13:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ZuZuM

Imala sam slicnu situaciju, s tim da se kod mene rijesilo za dva dana hB, prijavila svom telecom operateru, jer su mi u policiji rekli da oni bas ne mogu puno. Nije ga operater blokirao ali su ga direktno upozorili. Takodjer, mene zvali i dali mi broj na koji ih mogu kontaktirati ukoliko se bilo kakvo uznemiravanje bude nastavilo, a i kod ovog koji je uznemiravao, i kod mene je broj bio kupljen na kiosku. A osim toga otkrili su, naravno po signalu odakle je osoba koja me uznemirava, jer to uvijek mogu.

E sad jos jedna stvar, posto je osobi ocito dosadno u zivotu, napravi mu zivot zanimljivijim user posted image Postavi vise oglasa o prodaji raznoraznih stvari u razne oglase, pa i kad mu je upaljen tel. nece imati vremena da nekog poziva, vec ce biti okupiran dolaznim pozivima user posted image user posted image user posted image

super foluser posted image user posted image



Odlično!!!

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Manijak
4.5.2013 11:02:31   
Anoniman
A šta mislite da objavim ovdje broj, pa da ga svi pozovete i kažete da se javljate povodom oglasa za auto, kokoške ili šta ti ja znam?

Možda luda ideja, previše tražim...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Manijak
4.5.2013 15:21:07   
Anoniman
dižem temu

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Manijak
4.5.2013 15:24:06   
bebaa
iiiiiiii...šta ima novo...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Manijak
4.5.2013 19:04:25   
Anoniman
još nista

(odgovor članu bebaa)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Manijak
11.5.2013 23:32:11   
pahuljica_a
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Molim pomoć....neki manijak uznemirava meni bliske osobe već dugo SMS porukama i zvanjem na fiksni broj. Policija je obaviještena, ali malo koristi od toga, broj je većinom nedostupan.

Meni treba sad neka mudrolija, lukavstvo, kako ga namamiti da se otkrije, da pogriješi.

PLEASE !!!!

Oči ću mu iskopati, ako se otkrije.

veliki je to problem, budući da sad svako može kupiti broj kad hoće i gdje hoće, baciti ga i kupiti novi...šta misliš da zamole nekog iz telekoma recimo, budući da su oni već obaviješteni o tome, da pozovu taj broj i kažu da je upravo taj broj izvučen u nekoj od njihovih nagradnih igara i da je nagrada, recimo, dopuna od 20 km, ništa pretjerano kako ne bi bilo providno. u tom slučaju bi mu morali uzeti podatke, ime, prezime, br. lične....i tako bi se i otkrio...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Manijak
12.5.2013 9:31:06   
Anoniman
On se ne javlja nikako,nikome, ustvari, uspostavi vezu, ali šuti, jer je shvatio da mu se pokušava ući u trag. Tako da od toga ništa. :(

(odgovor članu pahuljica_a)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Manijak
14.5.2013 13:13:17   
mamma mumi
Imam slican problem, samo sto je kod mene br skriven_ mudriji insan, zove ne tako cesto, evo danima nije zvao, ali se desi u danu zove preko 10 x, a nekad i po noci, nisam pametna sta takvim raditi, ja se na kraju i ne javljam, samo ga smanjim.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Manijak
10.6.2013 11:18:34   
malena27 RR
Mene je svojevremeno zvao greskom neki tip, svidio mu se moj glas i nastavio telefonirati i ubjedjivati da se upoznamo user posted image
Kad sam ga otresla, onda mi je slao prijetece poruke i zvao, ja se nisam javljala i prestao je hB...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *