|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Modni promasaj
3.9.2012 22:30:52   
bellla
Sta je za Vas modni promasaj,od cega Vam se dize kosa na glavi kad vidite

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 22:34:14   
bellla
Meni su to heklane cizme,joooooj
user posted image


_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 22:37:01   
Galicia
Na bijele cipele. Dno dna. Jos kad uz to upare crne najlonke, bukvalno mi muka dodje. Vazi i za muskarce, bijele cipele NO.
Bijele one kosulje, i crne suknje kad je kakva svecanost. (uglavnom kod starijih teta)
Neke duge suknje, raznih skljmnjk dezena, i uz to neka isto tako kosulja sa sljkljnmnj dezenom. (kod starijih teta).
Posto je i sminka dio mode, moram reci isto kad vidim blijedunjavu zenu, sa malim okicama, a oko ociju crni se kreon. Vecinom, ne znaju ni nanijeti kreon kako treba, ali bitno je da je on tu.

Sjeticu se jos par stvari.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 22:39:44   
mayra

IZVORNA PORUKA: Galicia

Na bijele cipele. Dno dna. Jos kad uz to upare crne najlonke, bukvalno mi muka dodje. Vazi i za muskarce, bijele cipele NO.
Bijele one kosulje, i crne suknje kad je kakva svecanost. (uglavnom kod starijih teta)
Neke duge suknje, raznih skljmnjk dezena, i uz to neka isto tako kosulja sa sljkljnmnj dezenom. (kod starijih teta).
Posto je i sminka dio mode, moram reci isto kad vidim blijedunjavu zenu, sa malim okicama, a oko ociju crni se kreon. Vecinom, ne znaju ni nanijeti kreon kako treba, ali bitno je da je on tu.

Sjeticu se jos par stvari.



potpis na ovo, pogotovo za bijele cipele, cizme pogotovo, al bi jos dodala i zelena sjena i crveni karminuser posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 22:41:17   
jasmin
Za mene,u 21-om vijeku,ne postoji modni promasaj.Sve ono u cemu se neko dobro osjeca,makar mojim okicama ne godilo,meni je ok.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:02:16   
MicoTico
Po meni svašta može biti modni promašaj, sve zavisi ko i kako nosi.
Evo sjetih se jedne grozne kombinacije: satenska haljina i sjajne štrample, npr 90%likre, još uz to šminka sa šljokicama, ma katastrofa.
meni je i promašaj kad osoba obuče sve u istoj boji, ali bukvalno sve(isključujem tu crnu i bijelu). Npr. moja jedna kolegica obuče sve u jako-žutoj boji:hlače, košulju, baletanke, pa još razne điđe u istoj toj žutoj(kaiš, ogrlica,narukvica, šnala za kosu...) pa žuta šminka. Na kraju izgleda kao neka velika žuta mrlja.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:05:56   
minie
Meni su totalni promasaj gumene cizme, znam da su bile in, ali kad vidim da ih neko nosi najezim se, jos posebno u kombinaciji sa kaputom.
I bijele cipele i cizme definitvno.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:21:39   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bellla

Meni su to heklane cizme,joooooj
user posted image


i ja htjedoh napisati, ni meni se ne svidjaju nikakouser posted image bijele carape uz crne cipele, tanki materijal uz guste, debele carape, odjeca koja se puno sjaji, previse sminke u ratnickim bojama, sjajni puder na plus 30, helanke i uske pantole na zenama kojima to ne stoji, prekratka majica, tange ispod bijelih pantola i inace tange kad se vide ispod odjece, crni grudnjak koji se vidi ispod laganih topica i tankih materijala u pastelnim bojama, prevelik dekolte u kombinaciji sa minjakom, platforme (meni su pravo ruzne), crveni karmin u kominaciji sa jakim sjenama (plava, zelena), odjeca iz koje sve "kipi" ma kako moderna bila,...user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:24:55   
zvončica

IZVORNA PORUKA: bellla

Meni su to heklane cizme,joooooj
user posted image



user posted image user posted image

Ne diraj mi heklanuse, ja ih se nanosala ovo ljeto user posted image i pravo su udobne i lagane...

I gumenjake imam i dobro ih iskombinujem...

Zato, ne znam ni sta da navedem kao modni promasaj...ono sto se meni ne svidja, ne znaci da nekom drugom nije cool i obratno....

Jedino sto mi je uvijek islo na zivce je kad na muskarcu vidim kombinaciju trenerka i cipele user posted image i naravno bijele carapice i cipelice user posted image


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:25:56   
teacher75
a trenerka i zlatni lanac?user posted image i tapiserija obaveznouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:27:43   
MicoTico
Joj da, trenerka i cipele, još ako je trenerka šuškava i ima ranflu oko noge, pa se vide bijele čarape sa 2 crte, a cipele sa žirevima, luuudillooo.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:29:13   
teacher75
meni je gadno vidjeti muskarca utegnutog u majicu ili kosulju od sintetike, jos ako se sjajiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:30:36   
zvončica

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Joj da, trenerka i cipele, još ako je trenerka šuškava i ima ranflu oko noge, pa se vide bijele čarape sa 2 crte, a cipele sa žirevima, luuudillooo.


To je ta kombinacija user posted image
I dodala bih na nju sto Tiki rece zlatni lanac i tapiseriju........Ih, lele, sto se ne ubi'.....user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:34:11   
MicoTico
Satenska košulja sa dva srebrna izvezena konja na ramenima. prskane uske farmerke, kaiš sa velikom kopčom(lafo Versace znak) i kaubojke (opet lafo zmijske. Modni dodatak - čačkalica mežu zubima. Eto sa takvim jednim tatom sam se ja danas susrela u vrtiću kad sam T. dovodila.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:35:40   
teacher75
grozno mi je vidjeti i leopard ili zebra uzorak od glave do pete, u redu kao asesoar ili detalj ili jedan odjevni predmet, al od glave do pete mi jeuser posted image grozno mi je kad minjak obuku zene kod kojih se vidi puno celulit ili imaju noge ko balvane i kad se nabiju na stikle a ne znaju hodati u njima. previse napuhana frizura, starinski isfenirana, prevelik izrastak kod ofarbane kose, previse izblajhana i ostecena kosa, kominacija crna torba i smedje cipele i obrnuto, crna torba i crne cipele uz svijetlu odjecu od laganog materijala, zlatna ili srebrena odjeca (u toj boji)

< Poruku je uredio teacher75 -- 3.9.2012 23:36:02 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:35:49   
salmy
E kad vidim muskarce sa onim torbicama preko ramena hocu da umremuser posted image user posted image

eto tacno mi zlo dodje...pitam se gdje su nosili prije novcanik dokumente i ostale zeznacije.....

Toliki papanluk da nije zdravouser posted image

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:37:37   
Bihter
Najezim se kad na zeni vidim najlonke u kombinaciji sa salonkama sa otvorenim prstom ili jos bolje sandalama...ocaj zivi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:37:48   
Galicia
Ovo nije modni promasaj, ali ne volim vidjeti na muskarcu one tasnice preko ramena.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:38:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Bihter

Najezim se kad na zeni vidim najlonke u kombinaciji sa salonkama sa otvorenim prstom ili jos bolje sandalama...ocaj zivi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jeste, ili dokoljenice i sandale ili cipele, pa one stucne zimi- i to mi je fujuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:40:00   
Mya_81 RR
Hmmm...mislim da uvijek mogu progledati kroz prste, jer se o ukusima ne raspravlja, ali vulgarno nešto, pogotovo na mladjoj generaciji, koja je skrenula, nikad mi neće biti jasno!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:43:00   
ladyblue RR
Bijele cizme sa crnim,plasticnim djonom i stiklama. Kraj svijeta!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:43:04   
zvončica
Meni licno se ne svidjaju haljine ili suknje sa tigrastim printom, kozne suknje i pantalone, carape&sandale, duzina suknje/haljine ispod koljena - ona starinska tetasta duzina, debele pete na cipelama ili cizmama, jaka sminka i krejonom ocrtane usne......



_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:44:29   
Hanady RR
mah sad...u do sada napisnaom ima modnih promašaja, a ima i ličnoga suda o nečemu...
moda je imati heklane čizmice...al ja ih ne nikada ne bi obula...kao ni croksice papuče...mene kad bi ko u njih natjerao nek me prvo prebije po glavi da pomahnitamuser posted image

a ja smatram da ovoliko šljokica koliko nas ospsjeda je modni promašaj...al ko mene pita...user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:45:08   
teacher75
http://www.smedia.rs/ona/vest/9160/Moda-Greske-Slavne-dame-Foto-Najveci-modni-promasaji-slavnih-dama-FOTO.html

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Modni promasaj
3.9.2012 23:45:18   
Full Moon
Oooooo, kritika ostrih, mislim ima svega, ali hajde ba mi smo blesav narod, toliku vaznost davati nekom izgledu, gluposti, neka nosi svako sta voliuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *