|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:08:39   
Visnja RR
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:09:33   
henna ze
ahahahahaha

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:10:08   
Hanady RR
eh recimo meni je potpuni pormašaj modni spojiti kratko-kratko-kratko...

naime imala sma priliku izaćo za ženom obučenom po posljednjoj modi...na njoj kratka minimalistička haljina mango crna sa nekim srebrenim dodoacima...
pa na sve to kratke čizmice one gležanječ na tiklu siove boje, neka maraka koje kod nas nema plaćene i previše
i na sve to kratka bunda od srebrene lisice...jest skupa la je užasno na toj kombinaciji meni izgledalo...

naime žena je do toliko toga lijepoga i nadasve skupoga napravila jeftinu sebeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:12:15   
animagical

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Lady26

Nije tema emisije ali volim te print majice user posted image
Pogotovo sa disney likovima user posted image , dijete u dusi user posted image

Isto! I volem prugice i tačkice, volim boje, puno boja, i spajati, po nekom, nespojivo, a po meni zaboli-me-meni-se-sviđa-i-zato-je itekako-spojivo. Ne patim od "sparivanja" i nekih pravila u odjevnim kombinacijama i nikako se ne smatram modnim promašajem.


e vidiš ovo je modni hit...posljdnji krik mode što bi se reklo...
al ja sebe ne vidim u nekim od tih boja nikako...
i onda mi smješno nabarajti šta neko nosi i šta sam vdijela..i to smatrati modnim rpomašajame kad relno ja sma modni pormašaj ako mi ono što u modi jeste i lijepo se spariti da sa ukusom onučeno je vrlo mdoernouser posted image

hanadi ima i do godina,a i do toga koliko se maldom osjecas...nekim ljudima u svakim godina sve izgleda bas simpa...


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:13:58   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

user posted image


user posted image ja poslije ovoga ne bih imala šta dodati user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:14:45   
palachinken
Hahaha hanady, ja danas u plavo-bijelim prugama na majici i zelenoj suknji i još nekim metalnim aksesoarima. Vidiš, meni to super izgleda, ti bi se onesvijestila. user posted image
De gustibus non disputandum est i svi sretni.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:16:16   
henna ze
jutrošnji modni promašaj..
ide žena prekoputa hene i mene..
neke kao bordo crvene farmerice...bijela majica koja se očigledno je kopča kao korzet jer ju je previše stisla...gore ima široke rukave...crni grudnjak...bijele sandale..nekih 15 cm..kosa crna..ofucana...
sve bi joj to halalila i ne bih je uopšte primjetila da me u pekari..ujutro u 7 sati nije uštionuo za nos njen miomiris...inače imam nagon za povraćanje danima..al jutros jedva izdržah..
e to je meni modni promašaj....da ne govorim da su joj taksisti svirali...i dobacivali..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:17:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Hahaha hanady, ja danas u plavo-bijelim prugama na majici i zelenoj suknji i još nekim metalnim aksesoarima. Vidiš, meni to super izgleda, ti bi se onesvijestila. user posted image
De gustibus non disputandum est i svi sretni.

pa to vam pričam...
znači to je hit...
al meni u mojoj glavi nema ni pokušaja da to složim...
i ja vjerujem da je tebi to ok i super stoji...al sad ako ja ne bih to nikada obukla jeli okej da nabrajam ovdje da je to modni pormašajuser posted image

ja bih uz tu suknju obukla crno il bjelo majica bez detalja..
a uz tu majicu il isto plavo il crno il bijelo...

znači ja te hit boje ''stišavam'' drugom odjevnim predmetom...
al to je do mene...ja ne mogu reći da si ti modni pormašaj...jer možda sma ja nenoseći touser posted image


zato ja ovu temu ne kontam nikakouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:18:16   
henna ze
IZVORNA PORUKA: palachinken

Hahaha hanady, ja danas u plavo-bijelim prugama na majici i zelenoj suknji i još nekim metalnim aksesoarima. Vidiš, meni to super izgleda, ti bi se onesvijestila. user posted image
De gustibus non disputandum est i svi sretni.

ja bih crkla od smijeha kad bih tebe vidjela u jednobojnoj košuljici i crnoj suknji ili klasičnim hlačama....mislila bih da si nešto popila...
a isto bih mislila za Nedi, da obuče nešto kao ti...
jednostavno meni to ide uz ličnost osobe

< Poruku je uredio henna ze -- 4.9.2012 15:19:11 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:18:28   
animagical
joj palacinko, ja sam se pozeljela nadjidjatiuser posted image u zadnje vrijeme sebi izgledam pre pre prejednostavno...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:18:59   
veeseelaa
zato ja ovu temu ne kontam nikakouser posted image


ni ja je ne kontam



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:20:11   
palachinken
Ni meni nije jasna. Generalno, meni moda kao pojam nije jasna. Čuj, meni neko, Anna ili Karl ili neko treći, govore šta da nosim.
Meni Zarino sniženje govori šta da nosim user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:22:28   
veeseelaa
Čuj, meni neko, Anna ili Karl ili neko treći, govore šta da nosim



da user posted image il neki ljudi okolo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:24:59   
Lady26
Danasnja moda mi se ne svidja, niti mi stoji, oblacim sto se meni licno svidja.... prilagodjavam se svom tijelu i "liniji" user posted image  i novcaniku user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:25:55   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

Hahaha hanady, ja danas u plavo-bijelim prugama na majici i zelenoj suknji i još nekim metalnim aksesoarima. Vidiš, meni to super izgleda, ti bi se onesvijestila. user posted image
De gustibus non disputandum est i svi sretni.

pa to vam pričam...
znači to je hit...
al meni u mojoj glavi nema ni pokušaja da to složim...
i ja vjerujem da je tebi to ok i super stoji...al sad ako ja ne bih to nikada obukla jeli okej da nabrajam ovdje da je to modni pormašajuser posted image

ja bih uz tu suknju obukla crno il bjelo majica bez detalja..
a uz tu majicu il isto plavo il crno il bijelo...

znači ja te hit boje ''stišavam'' drugom odjevnim predmetom...
al to je do mene...ja ne mogu reći da si ti modni pormašaj...jer možda sma ja nenoseći touser posted image


zato ja ovu temu ne kontam nikakouser posted image


Upravo tako

I ovo mi izgleda vise kao tracanje nekoga
"Moja kona obukla ovo,moja ti jesi vidjela.A tek mama sta je obukla i ona djevojka Boze sacuvaj"ccccccccccc

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:26:21   
Hanady RR
Pa recimo te heklane čizme...
mi htjeli priznati ili ne one su hit...
nose se, prodaju se, ne djele ih džaba bogami...

ja ih nebi obula ni da mi ih ko pokloni...
al to sma ja...

zato evo azzra nebi obula pola moga ormara obuće...
ja izrazito volim lak, crni posebno...user posted image

imama i mašnice i štiklice i baletnke sve crno lakirano...
ja u tome uživam više nego u glešnjačama na suknju...
to ne bih obukla nema tih para...
gležanječ kratke na kratku suknju...
a to je relano moda...znači nosi se, i treba ko je prati...

al mi je zato kad vidim
recimo suknje pletene...il suknja i sako do one debele čohe pa još joj po dnu zaljepljena maca neka , našivena ono kao krzno al sa igračke mede zguljeno....
potpuno jasno da sa modom veze nema, da to što nosi nosi smao jer je minić....
i nije ona modni promašaja nego nema ništa drugo a mora se obuć...
e sad jel ta njena kombinacija odgovara situaciji, mjestu dgje je...to je već dio etike, odgoja itd...navika stećenih itd...
jer ja majice sa vrlo malo šljokica nosim ako ih nosim...al ne u kancelariju i ne na svečeni prijem...
al vrlo rado kupim haljinuu komlet boji staroga zlata i obučem u skaldu sa situacijomuser posted image



al to je do mene...


tako da....ja baš ne kontamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:32:02   
veeseelaa
ja sve nosim od do, plakar mi je šaran, od poslovnih kompleta do ful kratkih šorceva
sjajno, tamno, drečano, sivo, sve dolazi u obzir
cipele, sandale, mašne, tašne, kačketi, marame na glavi, zgužvano, čupavo, bundavo i rundavo, čarape u raznim dezenima
sat obavezan, nakit svakakav, od do saso mange
ne zanimaju me tudja mišljenja o mom stilu il ne stilu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:34:26   
henna ze
ja nosim ono prvo iz ormara što ispadne...ono kad ti nije složen ormar..jer je prekrcan...otvoriš vrata,a sve ispada..držim otvoreno 1 ili 3 minuta..zavisno jel zima ili ljeto..i brzo zatvorim..pokupim ono što je ispalo i obučem...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:37:32   
Mirkica
i ja volim boje boje boje :))) , danas tacno ne moze covjek reci sta uz sta pase jer pase kako se ti dobro osjecas , meni je bitno da nije sareno sve da ne izgledam kao pera djetlic ali naprimjer, plavi sako , crvene pantalone , tako to ja bas volim i vidjet i obuci , i da sto bi vesela rekla sta me briga sta ce ko reci , ja se volim osjecat dobro u tom necemu sve ostalo je ne bitno i da ne volem zlato nikako:)))).

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:38:30   
aazra
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pa recimo te heklane čizme...
mi htjeli priznati ili ne one su hit...
nose se, prodaju se, ne djele ih džaba bogami...

ja ih nebi obula ni da mi ih ko pokloni...
al to sma ja...

zato evo azzra nebi obula pola moga ormara obuće...
ja izrazito volim lak, crni posebno...user posted image



Eh jesam ja zakuhala s tim lakovanim cipelama...user posted image  Ali u pravu si - ono sto se nama ne svidja ne znaci da nije u modi. Posebno sto je danasnja moda takva da neke stvari malo kome stoje, preuske pantole, cipele na ogromnu petu itd. user posted image  ja također ne volim one tigraste uzorke na odjeci, ili kao sto sam rekla odjecu od sintetike sa sljokicama - to je gore od lakovanih cipelica i mislim da moze biti "in" samo kod kafanskih pjevacica ili onih koje bas vole izgledati jeftino user posted image  Kao i puna ruka zlatnog prstenja - ono kad se uda "seoska mlada" pa pođiđa na prste svo prstenje user posted image  Ali opet, nekome se i to sviđa, i zaista me ne interesuje sta neko radi sa sobom, ali kad zena izgleda prosto i jeftino i jos u godinama ne znam da li da je zalim ili da se nasmijem user posted image

I mislim da stil nema veze s novcem - moze se kupiti jedna stvar u godini ali da je kako treba a ne hrpa kojekavih krpica.

< Poruku je uredio aazra -- 4.9.2012 15:39:28 >


_____________________________








(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:39:22   
Hanady RR
eh sad nećemo pretjerivati....
user posted image

pored toga što je moj ormar sližen u njemu su stavri na moje oko birane sa pažnjom...
ja se tako i oblačim...

modu pratim sve do trenutka kada shavtim da ja ne mogu previše boje mješati...
da ja ne mogu u toj i toj situaciji to obući, da ne mogu nakititi se svim svojim đinđuvama smao ako su iste boje kao i odjeća...mislim imal smisla ko pokretni stol s avašara d auđem u offis ili među familiju moju i muževu recimo u nekim suknjama i dekolteima koji su za noćne izlaske...

samo eto dobar dio modnih trendova ne stavljam u svoj ormar namjenski jer ne znam šta bih sa njimauser posted image
nisu sio mne, moga stila ( ne stila kako god) i onda nosim ono u čemu s evolim vdijeti...u čemu se ugodno sojećam...materijali su mi bitini od boja, a aboje biram sa pažnjom kako dalje kombinovati...ne volim da mi nobe stvari stoje predugo neobučene a nemama s ačim ukomponovat istouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:42:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Pa recimo te heklane čizme...
mi htjeli priznati ili ne one su hit...
nose se, prodaju se, ne djele ih džaba bogami...

ja ih nebi obula ni da mi ih ko pokloni...
al to sma ja...

zato evo azzra nebi obula pola moga ormara obuće...
ja izrazito volim lak, crni posebno...user posted image



Eh jesam ja zakuhala s tim lakovanim cipelama...user posted image  Ali u pravu si - ono sto se nama ne svidja ne znaci da nije u modi. Posebno sto je danasnja moda takva da neke stvari malo kome stoje, preuske pantole, cipele na ogromnu petu itd. user posted image  ja također ne volim one tigraste uzorke na odjeci, ili kao sto sam rekla odjecu od sintetike sa sljokicama - to je gore od lakovanih cipelica i mislim da moze biti "in" samo kod kafanskih pjevacica ili onih koje bas vole izgledati jeftino user posted image  Kao i puna ruka zlatnog prstenja - ono kad se uda "seoska mlada" pa pođiđa na prste svo prstenje user posted image  Ali opet, nekome se i to sviđa, i zaista me ne interesuje sta neko radi sa sobom, ali kad zena izgleda prosto i jeftino i jos u godinama ne znam da li da je zalim ili da se nasmijem user posted image

I mislim da stil nema veze s novcem - moze se kupiti jedna stvar u godini ali da je kako treba a ne hrpa kojekavih krpica.

ovo debelo potpisujem...

ja inče ne volim šljokice...malo da al vrlo decentno...al previše nikako...user posted image

nedavno me kćer moja biti za odjelo koje sma joj za maskembal obukla...mama a zar mogu ovoliko šljokicauser posted image
reko maskembal je možešuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:43:07   
veeseelaa
ja se uopće ne smaram toliko šta ću obući, o Bože šta ću na svadbu, šta ću na večeru hehehe
ma daj ba, vrlo važno, masa ljudi i ne skuži šta si imao na sebi user posted image svak se o sebi zadeverao
sem onih isfrustriran koji tako zuje i gledaju vid ovog vid one user posted image al ko njih j... user posted image
samo lagano, i opušteno
sad smo najljepše, ne treba nam puno :)


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:45:10   
bellla

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:45:51   
palachinken
Što bi rekla moja draga pjevaljka,
fashionably sensitive, but too cool to care.
user posted image

< Poruku je uredio palachinken -- 4.9.2012 15:46:21 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *