|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:48:34   
aazra
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se uopće ne smaram toliko šta ću obući, o Bože šta ću na svadbu, šta ću na večeru hehehe
ma daj ba, vrlo važno, masa ljudi i ne skuži šta si imao na sebi user posted image svak se o sebi zadeverao
sem onih isfrustriran koji tako zuje i gledaju vid ovog vid one user posted image al ko njih j... user posted image
samo lagano, i opušteno
sad smo najljepše, ne treba nam puno :)



Ja recimo vodim racuna o tome - i ne zbog drugih vec zbog sebe, nekako mislim da je vazno s godinama graditi neki svoj stil ali ne samo u odijevanju, vec u nacinu zivljenja, razmisljanja, svega. upravo je to ono sto nas cini posebnim user posted image  

_____________________________








(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 15:57:52   
teacher75
ja od dezena najvise volim pruge i 90% odjece mi je ili jednobojno ili na prugeuser posted image a i moja mama ih voli, eto zena u godinama a sve joj skoro na pruge, ali super joj tako stoji, ona je mladolika i vesela duhom i ne mogu je zamisliti u nekim tetastim kombinacijama kao sto ne mogu ni sebe (kostimici, male petice, odijela i tako to)user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 18:49:05   
koka i po
moja nova frizura pih.....user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 19:08:29   
SdZ
Nema danas modnog promasaja, sta god da obucemo "in" je. user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 21:07:04   
Skvo RR
ja nemam nikakav stav o promasajima..ma sve je stvar kako to neko "upakuje"....ja volim i klasicno...ali volim i sareno, upareno...evo nova kombinacija (mjesec dana je uparivanje trajalo...a pocelo je od tasne) su mi zeleno-smedje cipele, takva tasna, suknja zelena (samo ja znam koliko sam je trazilauser posted image ) i narandzasta majica...imam i sarene perlice u raznim bojama, ali dominira narandzasto, zelena,smedja...i bas sam sretna sa novom kombinejsn..jedva cekam da malo (ali mrvu) zahladi..pa da je natakarim.user posted image ..
Volim sve pruge, sare, jednobojno..
Jedino sam osjetljiva na tackiceuser posted image ..njih ne mogu da provarim nikako.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 23:02:26   
salmy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Meni je modni promasaj-pudera tona na +35


i ja sam ovo primjetila kod nekih ženica al kontam mora da imaju problematično lice

ja puder koristim i na +35,jednostavno cuvam svoje lice od sunca.Moj puder ima zastitni faktor(kao i krema ispod)...i ne vidim nis lose u tome.Jedino na moru ne stavljam jer se kupam.A tokom cjele godine ga nosim.I nemam pojma zasto mislite da je puder na +35 modni promasaj user posted image  

fakat ne kontam....ja samo volim svoje lice,i pokusavam da ga zastitim koliko moguuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Modni promasaj
4.9.2012 23:47:32   
milenium

IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: Alma_27

po meni je totalni modni pormasaj kad se ne nosis u skladu sa svojim godinama. mozes izgledati privlacno pa i sexy u svakom zivotnom dobu ali ne moras furati da ti je 20 kad imas 45 posebno ako nemas stas za takav outfit.

ne volim ni kada ljudi oblace odjecu manju za dva broja.ako mozes zakopcati te farmerke, ne znaci da ti dobro stoje. mladim curama bih i oprostila jer njima rijetkosta moze lose pristajati ali starijim ne ne.

isto tako ne volim kada se ljudi ne znaju obuci u skladu s prilikom pa non.-stop hodaju tip top kao za vecernji izlazak (ukljucujuci i takvu sminku) iuli, jos gore, kad se za neciju svadbu obuku kao da su na pijacu posli (a mogu si priustiti nesto elegantno. svako ima barem jednostavnu crnu haljinu)


toliko od mene. bit ce jos user posted image

potpis.


kritizirat ćete me ali ja se iznenadim kad vidim na temi obuća udobnost modeli šta mlade žene nose.ili sam ja neozbiljna ili ...ne znamuser posted image neki dan baš gledam tu temu od početka i ugledah neke ciple,prvo što mi je palo na pamet da bi ja takve mogla svojoj mami kupiti.nek svatko nosi što hoće ali u skladu sa godinama.isto kao što nije fino vidjeti ženu s 45-50 godina u odjeći za cure od 20 tako isto ne volim kad se mlade cure-žene-mlade mame oblače ili obuvaju kao da im je 40-50.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 10:22:30   
veeseelaa
.I nemam pojma zasto mislite da je puder na +35 modni promasaj user posted image

fakat ne kontam....ja samo volim svoje lice,i pokusavam da ga zastitim koliko moguuser posted image


ja ne mislim da je išta promašaj,. nego rekoh razloge zašto neko možda isti koristi
a ja kontam da je viška iz razloga jer je vruće, pa po mom mišljenju čovjek treba sve sa sebe da skine user posted image user posted image
što manje odjeće i šminke, a možda nisam u pravu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 10:58:04   
Nedi
Imam cipele koje su modni promasaj i to 2 para...prvo kupila crne a zatim i smeđe. To su najruznije cipele koje ste vidjeli i cak mi se i ne svidjaju a nisu ni bas jeftine.

Ali samo da znate kako ja njih volim, dodje mi da ih poljubim svako vece prije spavanja. Vole ih moja stopala, noge, kicma, vrat. To je nesto najudobnije sto sam ikada obukla. Niti jede tene niti cipele od 500KM im ne mogu ni blizu. Sad da treba pjeske u Sarajevo idemo ja i moje ruzne cipelice.

I imam jednu sarenu bluzu sa nekim velikim cvjetovima ne znam sta mi bi pa je kupihuser posted image . Nekad sletim (kad je kisovito) do granapa u kucnoj varijani (trenerka) a na nonama cipeleuser posted image
Kod mame uvijek idem cupava i nadam se da me niko nece sresti od zgrade do parkingauser posted image

A sto se promasaja kod drugih tice....sandale sa platformom i otvorenim prstima u pink boji posebno ako se kombinuju sa zlOtnom kratkom haljinicom...djevojcice koje imaju 200kg a oblace usko, kratko, tijesno da disati ne mogu. Pa vide li njihovi roditelji da to ne izgleda lijepo?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:05:41   
SailorMoon
Citam od prvog posta ali brate nikako da zamislim sebi te heklane cizme. Daje molim vas slika da znam o cemu pricate i da vidim imali toga i kod nas u dijasporiuser posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:11:05   
jasmin
Vjerovatno ovo.....a meni su bas slatke...
user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:11:32   
veeseelaa
i meni jasmin
ja volim ludosti



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:12:17   
SailorMoon
Eh ako je to to, ovde to nema...

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:14:29   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Citam od prvog posta ali brate nikako da zamislim sebi te heklane cizme. Daje molim vas slika da znam o cemu pricate i da vidim imali toga i kod nas u dijasporiuser posted image



hajde heklane i nekako ali ove: http://www.fanpop.com/spots/ugg-boots/images/266152/title/celebs-uggs-photo user posted image


ne moze me nikako ubijediti da joj nije vruce

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:19:29   
SailorMoon
Ove Uggs mi je ok, ali samo ako su orginal za pravom vunom onda se noge neznoje nego bas regulisu toplotu, drze noge hladne. Gledala jednu reportazu. Ali posto 90%ljudi ne nosi orginal, onda je to veliki promasaj i kuku okolini kad ih skinuuser posted image user posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:21:16   
mamabb
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRIJM6dPvD5HpYDyLCW4Sx2JrOJkbsRHLFkYPyUjJ1N-ccRR_Yp&t=1
mislim da govore za ove ni meni ove nisu lijepe inače čizme ljeti mi jeuser posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:24:42   
Trnoruzica
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Citam od prvog posta ali brate nikako da zamislim sebi te heklane cizme. Daje molim vas slika da znam o cemu pricate i da vidim imali toga i kod nas u dijasporiuser posted image


Mislim da su prije ovakve. I meni su lijepe, mada ih ne bih nosila.
Sve zavisi ko ih obuce, koju kombinaciju napravi, i kako se nosi s tim user posted image

http://www.butikbg.rs/wp-content/gallery/heklane-cizme/cizme-vise.jpg

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 5.9.2012 11:25:04 >

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:26:51   
škorpija
Evo heklanih

user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:27:47   
veeseelaa
meni su super

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:29:01   
škorpija
meni ove čizme na jako mladim curama s džins minjakom super izgledaju, tako da ne mislim da je to neki modni promašaj, da ih ja obujem, sigurno bio bio, za sve ima vrijeme i mjesto

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:30:25   
veeseelaa
a zašto bi bio, ja se Bgm osjećaj ko djevojčica sa svoje 33 godine user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:32:45   
zvončica

IZVORNA PORUKA: škorpija

Evo heklanih

user posted image


Ovo su moje user posted image

Ja ih se nanosala citavo ljeto i jos ih nosim...i nije uopste vruce u njima...i po onom najgorem zvizdanu sam ih oblacila i sve za pet....super su na teksas suknjicu i bermude....
Al' par starijih teta me je pogledalo sa takvim zaprepastenjem da je bas bilo sega....jedna cak gurka muza i pokazuje na moje "heklanuse", k'o u stilu vidi joj ono na nogama sta je obukla user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:38:30   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a zašto bi bio, ja se Bgm osjećaj ko djevojčica sa svoje 33 godine user posted image



a da li tako izgledas? user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:42:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a zašto bi bio, ja se Bgm osjećaj ko djevojčica sa svoje 33 godine user posted image



a da li tako izgledas? user posted image


ma izgledam dobro user posted image pođahkad mogu proć ko mladja user posted image više zbog psihe user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Modni promasaj
5.9.2012 11:47:19   
veeseelaa
sad ću ti metnuti jednu moju sliku, modnog promašaja, sto boja na meni, al šta me briga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *