|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja Merjema....
9.9.2009 1:36:47   
my_little_baby
Merjema Otuzbir je djevojčica koja ima samo 5 godina, a mnogo teškoća. Ona je mali veliki borac. Bitku za život je počela od samog rođenja. Rođena je u 6-om mjesecu trudnoće i sa težinom od samo 800 grama. Uspjela je preživjeti, ali prerano rođenje, boravak na aparatima za disanje u trajanju od 2,5 mjeseca, te prebolovana sepsa su ostavili posljedice.

Danas je nepokretna-oduzetost sva četiri ekstremiteta, ne može sama sjediti, puzati , hodati niti govoriti. Uz sve to ima i kamenac u bubrezima, kifozitet kičmenog stuba, te teško oštećenje sluha.

Imati bolesno dijete je samo po sebi teško, jedino teže od toga je nemati novac da mu omogućite što lakši i kvalitetniji život.
Merjemi je potrebno mnogo toga ....a sve je, ne skupo, nego preskupo...
Zato molimo sve one koji su u mogućnosti da pomognu u realizaciji sljedećeg:
-nabavka ortopedskih pomagala i to:specijalna stolica za djecu s posebnim potrebama,auto sjedalica,stajalica koja bi sacuvala miscie od dalje deformacije,te pomagalo za kupanje.....

Specijanla invalidska kolica ima odnedavno zahvaljujci dobrim ljudima.....takodje ima i autic na akumulator koji nije bio neophodan al koji odgovora sloganu "za Merjemino ljepse djetinjstvo",jer je presretna sto sam moze da uradi nesto i to nesto je da VOZI AUTIC:..

Merjema ide kroz život sa osmjehom na licu. Njezin osmjeh je naša snaga, a vas molim da vam bude motiv da joj pomognete.
…pružimo joj skupa ljepše djetinjstvo…

Merjemi možete pomoći uplatom na račun:
OTUZBIR MERJEMA
ABS BANKA - 1990 5200 0800 0072
Tekuci racun - 5061 1201 0208-480500

Za uplate iz inostranstva:
ABS BANKA DD SARAJEVO

SWIFT CODE:ABSBBA 22
IBAN:BA391990520008000072
FILIJALA TRAVNIK
PJ.NOVI TRAVNIK

PRIMALAC:OTUZBIR MERJEMA
KASAPOVICI BB,NOVI TRAVNIK
DEVIZNI KONTO U BANCI:
EUR 50611611-480500

Otuzbir (Zahirović) Amela
Tel:061/997-094

P.S. ne znam postavit slikice ako nekog zanima moze nas dodati na facebooku...i vidjeti moju Merjemu...


_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 1:51:57   
my_little_baby
http://album.ringeraja.ba/index.php?page=album&ID=1982

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 2:11:17   
lely
user posted image

user posted image
Evo ja sam bila toliko slobodna pa sam ubacila ove slike sa tvog albuma,nadam se da nije problem.
Mala Merjema je massala divno dijete i zao mi je sto nema djetinjstvo kakvo zasluzuje...ne znam sta drugo da kazem,ali jako me ovo rastuzilo i nadam se da cu aBd i ja sudjelovati u tome da ovoj krasnoj djevojcici olaksamo i pomognemo.
Neka vam dragi Allah olaksa i ispuni svaku zelju.
Ove okice nikada necu zaboraviti......

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 2:17:50   
my_little_baby
hvala od sveg srca...i za komentar .... i za postavljen slikice...
Da tebi i tvojoj porodici dragi Bog podari svako dobro na oba svijeta...

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 2:22:45   
lely
IZVORNA PORUKA: my_little_baby

hvala od sveg srca...i za komentar .... i za postavljen slikice...
Da tebi i tvojoj porodici dragi Bog podari svako dobro na oba svijeta...



Nema na cemu draga...A i tebi hvala na zeljama...
Sigurno ces na ovom forumu pronaci podrsku,volju i zelju nasih clanica da pomognemo i da se zajedno radujemo Merjeminim ljepsim i laksim uslovima za zivot...

A da, zamalo da zaboravim,posto si spomenula da imate profil na FB,ako nije problem da napises pod kojim imenom,da ne nagadjam...hvala...user posted image

< Poruku je uredio lely -- 9.9.2009 2:29:37 >

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 9:40:43   
mišur
Tvoja Merjema je predivna curica!
Želim vam svako dobro, svu sreću svijeta...
Jako me rastužila vaša sudbina, i ja ću već danas dati svoj doprinos za kupovinu pomagala za Merjemu! Nadam se da će mala princezica pribaviti sve što joj treba...
Jubi svoju djevojčicu...

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:05:18   
my_little_baby
@lely-hvala draga moja jos jednom....lijepo je uvijek cuti rijeci podrske i ohrabrenja..iskreno se nadam da nijednoj od vas nece zatrebati nikada ...jer nije lahko zbilja,al kako se kaze od Bozije volje nista bolje..pa hvala Mu na svemu....

A za facebook,na fb sam pod,al kako ostavih na kraju molbe kontakt i ime i prezime tako da sma otisla na to da se zna i za fb...pusa


@misur-moja djevojcica poljubljena .....a sta da ti kazem...sudbina je i mnogo tezih,al svakom njegova muka najteza pa tako i nama..hvala na toplim rijecima i hvala za sve sto ucinis za moju djevojcicu...
veliki poljubac od mene i merjeme,i zalimo ti puno srece i da ti Bog podari sve ono sto je najbolje za tebe....

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:07:57   
sheri
zelim vam svako dobro, i da sto prije skupimo taj novac koji vam je potreban. ljubimo vas moja curica i ja

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:12:23   
my_little_baby
draga sheri poljupci stigli..user posted image
ljubimo i mi vas ,i nadam se da cemo uz Boziju pomoc uspjeti...
i tebi svako dobro.. i jos jedan poljubac leti tebi i tvojoj princezi...user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:15:10   
Mya_81 RR
Koji si ti borac!!! Stvarno ti se divim!!!

Mila moja, opet si me rasplakala...i od srca se nadam da će akcija uspjeti i da ćemo time bar malo Merjemi uljepšati djetinjstvo...

Ljubi svoju prekrasnu djecu i to malo slatko u tibi!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:16:41   
mama_debeljuca
Velika pusa za malog velikog borca. Divna je djevojčica. U pravu si, zbog tog osmjeha se živi. Neka vam dragi Allah podari snage da istrajete u toj teškoj borbi, nadam se da ćemo joj zajedno omogućiti da ima ljepše djetinjstvo. Jako me je rastužila ova priča user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:30:14   
dady
kako tužno,al mami svaka čast na snazi!!! da dragi Allah dž.š. olakša u ovim mubarek danima i maloj Merjemi i njenim roditeljima.da što prije skupimo novac za lutku malu.svakako će se pridružiti akciji i prenjet ću svim prijateljima i poznanicima!!!user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:31:44   
my_little_baby
@mya moja draga...po ko zna koji put ponavljam da bi svaka majka bila isto sto i ja  da je zadesi ovo sto i mene....nista ja nisam ni posebno hrabra ,ni posebno izdrzljiva,jednostavno se nadjes u takvoj situaciji i prihvatis i ides dalje...znam da bi i sve vi bile iste ako ne i bolje,a l od sveg srca ne zelim vam da ikad saznate kako bi se postavila da ste na mom mjestu....molim Boga da vas postedi ovakvog ili goreg iskusenja....
poljubac i tebi i toj maloj slatkoj bucki,nadam se da slusa  svoju divnu mamu :))pusa,user posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:36:57   
my_little_baby
drage moje ....nemate pojma koliko ste me iznenadile i obradovale svojom podrskom..jer i kad sam postavljala ovaj tekst ...mnogo puta mi je prst zastao taman na onom dijelu "potvrdi" pa sam se mislila hocu li objaviti ili ne....ne zato sto se stidim svoje djevojcice ili sto se stidim nesto uciniti za nju,ne  za nju bi isla i na kraj svijeta ....nego vidjela sam sam ovdje postavljen apel i za malog vedada,pa mi opet moj ,nas problem se ucinio manjim ,,pa se zamislil trebam li...al drago mi je da jesam ..jer i ako nista ne postignem mislim u novcanom doprinosu,ove vase rijeci mi itekako znace..jer ovih dana sam toliko,ne znam kako bih rekla......nekako se osjecam sama u svemu...a sad znam da imam i vas....hvala vam svima od sveg srca...


(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:39:18   
sheri
kako se divim tvojoj pozitivnoj energiji, duso mila

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:43:54   
mišur
Draga my little baby, išla sam do banke i uplatila koliko sam mogla...
Kad budeš u prilici , provjeri da li je sve ok, jeli uplata prošla, pa mi javi na pp...
I još jednom ljubni svoju princezu...

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:43:59   
my_little_baby
@mama_debeljuca-mali veliki borac izgleda ce dans biti puno poljubljen,samo sto objavim jednu poruku stigla druga..:)....a da moja Merjema je tako pozitivna i vesela djevojcica,bez obzira na sve...i kad joj je bivalo najteze ..mogao joj se vidjeti osmijeh....
P.S.nemojte mi biti tuzne.....jer kaze se:
"Budi zadovoljan svakim izborom kojeg Uzviseni Allah ucini umjesto tebe, jer ti ne znas sta je stvarno dobro za tebe. Mozda je tegoba puno bolja od blagosti."-meni ova recenica uvijek iznova ulijeva snagu,sve ce ovo jednom proci....

@dady-amin...poslije muke dodje i olaksanje...hvala na svemu sto uradis i ti i svi ostali ,a opet ponavljam i koliko god se nekom cinilo beznacajnim ( a ima i takvih) i lijepa rijec puno puno puno znaci....user posted image

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:53:26   
Doraa
Draga moja vjeruj mi da si me rasplakala tuga i sreća a prije svega divljenje smjenjuju se u meni kad čitam tvoje riječi...kako je slatkica mašallah. Ja sam htjela dati ime Merjema ali rodio se Emin. Neka vam Dragi Allah dž.š. u ovim mubarek danima da sve što poželite i da moja lijepa curica ima što ljepše djetinjstvo. Obećavam ti da ću dati svoj doprinos na jedan od računa koliko toliko al halal i da vam aBd pomogne bilo kako. Puno vas selamim i ljubimuser posted image user posted image


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 12:55:14   
SdZ
IZVORNA PORUKA: sheri

kako se divim tvojoj pozitivnoj energiji, duso mila

Slazem se...vjerujem da vam puno pomaze tvoja pozitvna energija i to mi jako drago cuti...Allah je uz strpljive i pozitvne,uz borce,uz one koje vjeruju...Neka vam Allah podari onako kako je najbolje....saljem vam puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 14:52:18   
enna
Ova tako potresna prica me je tako rasplakla i od radosti sto malena princezica Merjem ima tako divnu majku sa toliko ljubavi,paznje,pozrtvovanosi,razumjevanja i neznam vec cega,sta ta hrabra i jaka zena ima u sebi i od tuge sto zivimo u takvoj drzavi gdje nemogu tako malenom andelu obezbjediti samo ta prokleta pomagala koja ne zelim da bilo kome na ovom svijetu zatrebaju,a tek neku novcanu pomoc.Ali eto uvijek ima dobrih ljudi koji su spremni pomoci pa ako nista i sa tom jednom lijepom rijecju nadam se da ce na tvoj apel odazvati se puno punoooo dobrih ljudi.
Draga moja,bilo sta da kazem bilo bi suvisno poljubi tu malenu princezu od mene i moje Ene,jos uvijke sam u nekom grcu tuge,molim Alaha da istrajete u svemu a mi cemo vam pomoci koliko smo u mogusnosti,ljubimo vas!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 15:12:46   
leli§
ja jednostavno ne znam sta bih mogl reci nekome ko je veliki borac...kako tvoja djevojcica tako i ti kao majka...

ja mogu da vam zazelim da istrajete u svojoj borbi i da dragog Boga zamolim da vam olaksa i uljepsa zivot...i naravno ucestvujem u pronalazenju srestava za malenu princezu

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 18:23:08   
mamica
Draga moja tebi svaka cast... ja cu moliti Allaha (Ramazan je i dova postaca pred iftar se ne odbija) da ti da sabur cijeloga svijeta, da te Dzennetom nagradi za svu zrtvu koju podnosis, a posebno cu dowiti za ovu malu prekrasnu princezicu da joj se prikupe sredstva, da terapija uspije i pomogne joj da nam ozdravi, da ti ubrzo akoBogda potrci u zagrljaj.... molim te budi jaka...izdrzi sve sto treba a od nas ces uvijek moci dobiti bezuslovnu podrsku...
poljubi je molim te jednom za meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... mahsuz selam


_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 18:31:40   
mamica
Postoji i jedan hadis nesto slicno onome sto si napisala da ti uvijek iznova ulijeva snagu:
" Ono sto te zadesi nije te moglo mimoici, a ono sto te mimoiđe nikako te nije moglo zadesiti. I kad bi se sakupili svi ljudi na svijetu da ti ucine neko dobro ne bi ga ucinili ako Allah s tim nije zadovoljan i isto tako kad bi se sakupili svi ljudi na svijetu da ti nastete ne bi to mogli ako Allah nije zadovoljan s time..."
zato samo se u Allaha uzdaj, na Njega se osloni, i insallah On ce ti podariti ono u cemu je hajr...
drzi se draga...


_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 18:38:10   
mamica
za sve one koje ne znaju kome bi dale vitre i zekat...ne morate vise razmisljati evo idealne prilike... a i ja cu vidjeti sta mogu napraviti po tom pitanju!



_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 18:38:58   
Anoniman
Strašno, strašno sam tužna user posted image ali vam šaljem milion poljubaca i milion zagrljaja... a uskoro i skromni doprinos za Merjemine potrebe.
Da Allah nagradi Merjeminu majku za njen trud i njenu snagu, a Merjemi pruži što sretnije djetinjstvo uz ljude koji je vole...

Svi smo uz vas

(odgovor članu mamica)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *