|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moja porodjajna prica
27.1.2011 16:28:30   
gigy
Hiii..Moja beby je stigla tacno prije 15 mjeseci i 20 dana..Bilo je tooo,uh...user posted image
Naravno,vijest o trudnoci sam super podnijela...Tih carobnuh 9 mjeseci,bila sam prava ,,pekmeza,,...sve mi je smetalo,nervirala me svaka sitnica..ali:)
Taj dan,(srijeda) bila sam skroz zabrinuta,nekako mi se cinilo sve cudno..
Osjecala sam blage bolove,u predjelu trbuha..No,ti bolovi su se sve vise povecavali,pa sam muzu rekla,da je vrijeme da krenemo na kliniku...
Naravno,jedva je docekao,da na svijet dodje to malo biceuser posted image
Stigla sam oko 21 h,osoblje je bilo zaista prijatno i tokom pregleda su mi rekli da bih mogla da se porodim tokom noci...jer sam bila otvorena oko 3-4 prsta..
Tek tada me je uhvatila panika,ali moralo je..
Ukljucili su mi infuziju,premjestili me u porodjajnu salu...i cekali..
Otvarala sam se potepeno,dobivala trudove..
Kada sam se otvorila do 8.5 prstiju,poceli su pravi bolovi...i porodjaj..
Da.....rodila sam zdravu djevojcicu,u 23.55 minuta...

Sada ja i Ajlica uzivamo u njenim prvim koracima,rijecima i svemu ostalom!user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moja porodjajna prica
27.1.2011 17:06:07   
Anoniman
Gigy evo citava tema o porodjajnim pricama forumasica sa foruma, ugodno citanje i usput dobro nam dosla na forum

http://www.ringeraja.ba/forum/m_1951/mpage_1/key_/tm.htm#1951

(odgovor članu gigy)
  Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *