|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moje dijete tuce drugu djecu!!!
28.6.2009 23:05:22   
Lulu_
drage mame...user posted image
jako sam tuzna...
veceras dok smo set_ali u shopping centru ,Naomih je pritrcala jednoj curici koja je odprilike njene dobi i iz cista mira i velikom brzinom uhvatila je sakicom njeno lice i cuva...i gleda u njuuser posted image
ja pritrcim i uradim ono sto nikada nebi,drekenm se NE NAOMIH i lupim je po guzi.znam sad cete mi vi reci kako sam joj dala los primjer,ali prvo sam pookusala da joj kazem ne a ona i dalje cuva tu jadnu malu curicu , nisam znala sta da radim i tako mi je bilo zao tate i curice koja se je toliko prepala da je zaboravila i da place a oci joj pune suza...njen tata stoji sa strane i gleda u mog malog podivljalog bebaca...curici je ostala spura nasred lica i malo joj je zagrebala i oko...
moglo se desiti jos puno gore...da joj povrijedi oko ,nedaj mi Boze

ja sam tako bila tuzna zbog te curice,i vidjela sam da je to jakoooo pogodilo njenog tatu(hvala Bogu pa je bio tata, da je bila mama sigurno nebi onako mirno reagovala kao on)
ja sam se uvijek jezila takvih stvari a sad nemocno gledam kako to radi moje milo dijete...user posted image
i nista joj ne mogu...JER ME NE RAZUMIJE!!!
Takoder grize tatu,tetku,majku nekada pokusa i mene ali vrlo rijetko...grebe nas , cupa i to joj izgleda cini zadovoljstvo.Mi nisamo nasilni kuci, niti je mogla to vidjeti  od ljudi sa kojima bude, ni na TV.zasto se tako ponasa...user posted image
inace je jako vesela i drustvena.

Jesu li se vasa dijeca tako ponasala?
Kada je to prestalo?
Kako ste reagovale u takvim situacijama?

ja sam se izvinula milion puta, pomilovala curicu i kupila joj cokoladu...kupila bih joj i medu ali nije bio otvoren vrtuljakuser posted image
Jadna mala curica...

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:32:20 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
28.6.2009 23:10:52   
veeseelaa
nezgodno skroz i za tebe i za druge
meni lično da neko napadne dijete ja bi pošizila, garant bi se potukla s mamom ili tatom već ko je s djetetom, dobro je pa si u Zeniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja da sam bila na tvom mjestu svoje bi dijete nalupala da mu više na pamet ne padne i ne bi garant
Pusti mi se nekakve psihologije ne pali to, bar ne kod većine
Mene kad bi rahmetli otac pogledao ja bi se s ledila ovo danas niko nikog ne šljivi, žalosnouser posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:32:35 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
28.6.2009 23:12:44   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nezgodno skroz i za tebe i za druge
meni lično da neko napadne dijete ja bi pošizila, garant bi se potukla s mamom ili tatom već ko je s djetetom, dobro je pa si u Zeniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja da sam bila na tvom mjestu svoje bi dijete nalupala da mu više na pamet ne padne i ne bi garant
Pusti mi se nekakve psihologije ne pali to, bar ne kod većine
Mene kad bi rahmetli otac pogledao ja bi se s ledila ovo danas niko nikog ne šljivi, žalosnouser posted image


vesela njoj je 15 mjeseci,nema ona pojma.TELE!

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:32:49 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
28.6.2009 23:12:52   
tea lana
Lilu koliko je tvojoj kcerkici,
vjeruj mi da po nekad bih voljela da i moja Lana tako reaguje,ali ne ona je uvijek u poziciji te djevojcice koju je napala tvoja kcerka.Nedavno sa rekla mm da cu joj ako joj neko slijedeci put  nesto uradi a njena reakcija izostane,a svaki put je izostala,istuci je sama.Pa slijedeci put ce iz stra od mene vratiti.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:32:56 >

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
28.6.2009 23:16:33   
veeseelaa
po meni 15 mj nije malo da dijete ne zna šta je ok a šta ne
stavi se u poziciju tih roditelja
zamisli da neko tebi dijete klepi ili ga tako prepadne
i ne budi prosta

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:33:05 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
28.6.2009 23:18:23   
Visnja RR
vjerovatno je to samo faza koja ce proci...
nemoj se sekirati... sta ce ona je jos mrvica da bi kontala

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:33:16 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
28.6.2009 23:18:36   
Lulu_
i vesela svaka cas_t tvom ocu,ali ja ni slucajno ne zelim takav odnos.
bebac ti je jos mali pa mislim da i ne mozes bas davati neke savjete u vezi sa ovom temom.
moja beba kada je imala 6 mjeseci , nisam ni pomislila da ce se ovako ponasati sa 15,i osudjivala sam roditelje cija su dijeca takva, jer sam mislila da su negdje pogrijesili.
nemoj se naci uvrijdenom ali tvoj komentar takav kakav je bas mi i ne treba.

Mislim da skoro sva dijeca prolaze takve faze.moja rodica je amdizu lupila cekicem po glavi, koji je nasla u spajzu dok je on drijemao na kaucu ispred tv-a.bilo joj je
tada je imala 18 mjeseci.
danas nije nasilna i sasvim je normalna u druzenju sa  drugom dijecom

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:33:25 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
28.6.2009 23:19:54   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

po meni 15 mj nije malo da dijete ne zna šta je ok a šta ne
stavi se u poziciju tih roditelja
zamisli da neko tebi dijete klepi ili ga tako prepadne
i ne budi prosta


PROSTAuser posted image
ne razumijem
u cemu...

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:33:34 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
28.6.2009 23:21:45   
veeseelaa
ne budi osjetljiva, ja kažem samo se stavi u poziciju tih roditelja
meni kad neko glasno dijete zovne pa se mala trzne ja pošizim a zamisli da je klepi neko
Ti bi sad da ti ja kažem nešto ala nemoj se sekirat, proći će to, to su faze
ja sam iskrena
Lično bi se bojala da me neko dobro ne izvrijeđa zbog ponašanja mog djeteta

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:33:43 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
28.6.2009 23:22:08   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: tea lana

Lilu koliko je tvojoj kcerkici,
vjeruj mi da po nekad bih voljela da i moja Lana tako reaguje,ali ne ona je uvijek u poziciji te djevojcice koju je napala tvoja kcerka.Nedavno sa rekla mm da cu joj ako joj neko slijedeci put  nesto uradi a njena reakcija izostane,a svaki put je izostala,istuci je sama.Pa slijedeci put ce iz stra od mene vratiti.


polahko tea lana
takva je bila i naomih...
kcerka od moje kume ju je tako marisala , da sam ja na kraju pocela da izbjegavam druzenja sa njom sve dok se to nije smirilo

i NISAM SE POTUKLA

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:33:50 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:22:18   
dana3
Draga Lulu_ moj sin ima 8 mjeseci i vec od 6 mjeseca poceo je da udrara nogama ako ga drzim .od skoro poceo je da stipa ,ali ja sam svaki put kad udari nogom zadrzala nogu i rekla NE,ponavljala nekoliko puta i sad zna da ne smije to da radi.
poceo je da mi stipa siku i isto sam zadrzala ruku i rekla NE.
evo ovog trena mi grebe ruku i opet kazem Ne i prestane.


Moras dijete uciti,drugo ne preostaje.polako na sitnicama.kazem njemu je osam mjeseci i zna sta znaci NE-samo za udaranje nogama i stipanje jer to jedino i radi -zasada

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:22:34   
meme27
ma ona je pravo mala
ma to su samo djeca
zamisli sebi naprimjer da i vece dijete od 3 4 godine koje vise razumije nego tvoja mala udari drugo dijete
kada su igracke u pitanju dijeca oko mislim 2 godine samo misle na sebe i egoisticna su ne vole dijeliti igracke niti razumiju sta znaci podijeliti i onda nastane borba pa se i malo i udare To ti dajem samo jedan primjr da se sjetis i da imas sliku pred sobom kako dijeca reaguju
nase je da im non stop ponavljamo da to ne cine ali dok su mali to im je jednostavno jedan dio uzrasta
oni neznaju jos uvijek da kazu sve sto zele nego vise upotrebljavaju  tjelo itd
pozz

< Poruku je uredio meme27 -- 28.6.2009 23:26:37 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:24:56   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: tea lana

Lilu koliko je tvojoj kcerkici,
vjeruj mi da po nekad bih voljela da i moja Lana tako reaguje,ali ne ona je uvijek u poziciji te djevojcice koju je napala tvoja kcerka.Nedavno sa rekla mm da cu joj ako joj neko slijedeci put  nesto uradi a njena reakcija izostane,a svaki put je izostala,istuci je sama.Pa slijedeci put ce iz stra od mene vratiti.


polahko tea lana
takva je bila i naomih...
kcerka od moje kume ju je tako marisala , da sam ja na kraju pocela da izbjegavam druzenja sa njom sve dok se to nije smirilo

i NISAM SE POTUKLA


Mojoj Lani je dvije godine Lulu al ona je takva,pazi svu djecu i mazi,ima djece koja joj na prvu ne odgovaraju i kaze Mama ja necu da se sa njim/njom igram.
Jednom sam se skoro obracunala sa tatom ciji je Krelac uzeo kamen i Lanu gadjao.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:25:16   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne budi osjetljiva, ja kažem samo se stavi u poziciju tih roditelja
meni kad neko glasno dijete zovne pa se mala trzne ja pošizim a zamisli da je klepi neko
Ti bi sad da ti ja kažem nešto ala nemoj se sekirat, proći će to, to su faze
ja sam iskrena
Lično bi se bojala da me neko dobro ne izvrijeđa zbog ponašanja mog djeteta


smijem li da te zamolim nesto
hajde molim te ostavi se ove teme , dok ti dijete ne dodje u tu dob.
jer ocito je da ne znas koliko su dijeca(ne)zrela sa 15 mjeseci.
nije stvarno lose misljeno, ali tako je.
imas malu bebu, ja sam razmisljala kao ti.
a ti ako si takva onda ces imati velikih problema,kada ajsa bude prohodala i bude stupila u kontakt sa drugom dijecom.
dijeca se udaraju.
ne samo moje,sva
i osjetljiva sam DA, i nemoj mi ti molim te govoriti da ne budem jer kako sama kazes,posizis kada ti neko dijete glasnije zovne.dakle iste smo
nemoj se ljutit ali interesuje me misljenje mama koje imaju dijecu u mojoj dobi
ljepo pozdrav

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:27:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dana3

Draga Lulu_ moj sin ima 8 mjeseci i vec od 6 mjeseca poceo je da udrara nogama ako ga drzim .od skoro poceo je da stipa ,ali ja sam svaki put kad udari nogom zadrzala nogu i rekla NE,ponavljala nekoliko puta i sad zna da ne smije to da radi.
poceo je da mi stipa siku i isto sam zadrzala ruku i rekla NE.
evo ovog trena mi grebe ruku i opet kazem Ne i prestane.


Moras dijete uciti,drugo ne preostaje.polako na sitnicama.kazem njemu je osam mjeseci i zna sta znaci NE-samo za udaranje nogama i stipanje jer to jedino i radi -zasada


upravo takouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:27:48   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: tea lana

Lilu koliko je tvojoj kcerkici,
vjeruj mi da po nekad bih voljela da i moja Lana tako reaguje,ali ne ona je uvijek u poziciji te djevojcice koju je napala tvoja kcerka.Nedavno sa rekla mm da cu joj ako joj neko slijedeci put  nesto uradi a njena reakcija izostane,a svaki put je izostala,istuci je sama.Pa slijedeci put ce iz stra od mene vratiti.


polahko tea lana
takva je bila i naomih...
kcerka od moje kume ju je tako marisala , da sam ja na kraju pocela da izbjegavam druzenja sa njom sve dok se to nije smirilo

i NISAM SE POTUKLA


Mojoj Lani je dvije godine Lulu al ona je takva,pazi svu djecu i mazi,ima djece koja joj na prvu ne odgovaraju i kaze Mama ja necu da se sa njim/njom igram.
Jednom sam se skoro obracunala sa tatom ciji je Krelac uzeo kamen i Lanu gadjao.



i ja bih reagovala kao ti...ali kao roditelj dijeteta koje se ganjalo kamenom , bih trcala za svojim dijetetom i sigurno nebi doslo do toga

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:28:14   
Hurma
potpisujem... kako regujes kada vas po kuci grize? il ista si ono rekla da radi?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:29:37   
Visnja RR
sve mi cesto dok nismo imale djecu ili dok su nam djeca mrvice mislimo ma neeee nasoj djeci se to ne moze desiti ..ili NEE nama se to ne moze desiti jer necemo fuliti u odgoju...al po pravilu nasa djeca urade nesto sto nas iznenadi...
ja imam problem sa onim batrganjem kad joj nesto nije po volji... neki dan setamo, drzim je za ruku i ona se saginje da uzme opusak...ja NE Asja al dzaba ja pricam ...iste sekunde ona u plac ko da sam ne znam sta uradila i opusti se ko slina i hoce da sjedne na asfalt i place ... sta da joj radim? uzmem je , kao budem ljuta i nesto joj rondam...ona place...zao mi je jer ona jos ne konta, al opet nece biti ni po njenom...

da se to desi kao tvojoj curici vjerovatno bih se ipak malo strozije "izvikala" na nju i mozda malo puc-puc po guzu ( ionako nose pelene)...
ne znam zaista...

savjet ti treba mama koje vec imaju vece djete ili vise djece...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:31:08   
slono
Ne znam kao bih ti pomogla savjetom, jer ja imam kontra problem. Mom djecaku je nepunih 6 godina, jos nikada nikoga nije udario, pa cak ni vratio kad dobije pljusku.
Udarali su ga mladji rodjaci i sad kad ima brata-bebu kaze da ce njih njegov brat nalupati.
E, mislim ja, tesko tebi ako cekas da te brat brani koji je tek na putu da propuze.
Brine me sto je takav jer treba u skolu i ne znam sta raditi jer bice svega. Poceo je izlaziti iza zgrade i nedavno ga je udario "drug" u nogu koju je tek zalijecio od povrede.
Nisam reagovala, ali mi ga zao.user posted image user posted image user posted image

Ako sta nadjem za tebe u prirucniku Problemi sa klincima, javim ti na temi Pomoc pri odgoju.
Sretno i pricaj malenoj kako je biti tuzan kad te neko udari, za pocetak!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:31:43   
Lalana
Draga Lulu_ iz mog iskustva ti mogu reci da je to jedna prolazna faza koja pogdja vecinu djecice pa makar bile i mirne tihe curice.
Moja cura je bas tako nekako od godine pa do dvije imala obicaj iz cista mira da udari neko dijete na ulici ili u parku ili negdje gdje odemo u goste. To je mene ostavljalo bez teksta jer me je jako bilo sramota ljudi odnosno najvise roditelje djece koju bi udarila. Pokusavala sam joj objasniti, bilo je situacija kada sam je i cak na licu mjesta i udarila medjutim dok nije proslo samo od sebe, nije ni prestala. Mislim nije ona udarala svako dijete koje stretne nego tako nekada joj naidje.
Sada joj je 2 godine i 5 mjeseci i uopste to ne radi, a prestala je koliko se sjecam prije par mjeseci.
Tako da mislim da je to slucaj i sa tvojom Naomih, jer cesto ima djece bas u tom periodu koja rade istu stvar kao i tvoja kcerkica, tako da se ne trebas previse uzrujavati, nego kada se to desi objasni joj da ne valja, malo je naruzi a roditeljima se ljubazno izvini, dijete koje je udarila poljubi i vidjeces proci ce.
Jer sada nema svrhe svadjati se sa roditeljima, u ovome tvom slucaju, nema koristi svadjati se sa tobom, zasto je to tvoja kcerkica uradila, kada ti apsolutno nisi kriva, a posebno sto kazes da nema priliku gledati agresivnost.
To je iz mog iskustva, a opet ne znam, mozda grijesim.
Pusa za tebe i curicu

< Poruku je uredio Lalana -- 28.6.2009 23:33:27 >

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:31:49   
tea lana
ma mene vise su poceli izludjivati roditelji i izostanak reakcija na djecije ponasanje i postupke.Iz tvog posta se vidi da ti je krivo i pokusala si se iskupiti nekako za postupak svoje kcerke,ali oni roditelji koji samo blenu i gledaju kao Telad e tim bi prisla i jedan vaspitno-popravni drmnula,ako nista bar se znam tuciuser posted image user posted image user posted image nisam djabe tolike godine trenirala.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:32:02   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Hurma

potpisujem... kako regujes kada vas po kuci grize? il ista si ono rekla da radi?


Ostro joj kazem ne
mene ne grize...uglavnom
ali MM je problem
on joj se smije jer mu je simpaticno a sada  kada je vidio sta je napravio imamo problem i on i ja

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:32:30   
veeseelaa
ja ne kažem da moja neće pokušati al što ti napisah neće biti po njenom, ja sam nju rodila nije ona mene

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:33:42   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: tea lana

ma mene vise su poceli izludjivati roditelji i izostanak reakcija na djecije ponasanje i postupke.Iz tvog posta se vidi da ti je krivo i pokusala si se iskupiti nekako za postupak svoje kcerke,ali oni roditelji koji samo blenu i gledaju kao Telad e tim bi prisla i jedan vaspitno-popravni drmnula,ako nista bar se znam tuciuser posted image user posted image user posted image nisam djabe tolike godine trenirala.


ne bila ti ja neprijateljuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: uPOMOC moje dijete tuce drugu dijecu!!!
28.6.2009 23:35:09   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ne kažem da moja neće pokušati al što ti napisah neće biti po njenom, ja sam nju rodila nije ona mene


ko da slusam sebe od prije 8-9 mjeseci...user posted image  al stvarnost je drugacija ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *