|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Molim za pomoc! Alergija
3.11.2010 11:20:44   
mamasanja
Pozdrav svima .Ja sam nova na forumu i tesko mi je da se snadjem ,pa vas molim da oprostite ako je slicna tema vec bila.
Naime radi se o mojoj djevojcici koja ima 7 godina i velike probleme zbog alergije.Alergija je na sve i svasta,od kucne prasine ,pa do polena,dlake zivotinja .....Alergija nije urodjena vec stecena .Opstrukcije pluca su veoma veoma ceste ,jednom rijecu muke!user posted image
Moje pitanje je da li je iko upucen mozda, da li doktorica Amra Junuzovic radi akopunturu ,koja otklanja alergijske probleme?Ako neko ima bilo kakav broj telefona ili bilo kakav nacin na koji se moze stupiti sa doktoricom u kontakt bila bih vam puno zahvalna.Hvala unaprijed !!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Molim za pomoc! Alergija
3.11.2010 11:26:28   
juni
Vidis li gore u desnom uglu pretrazivac. Tu ukucaj Amra Junuzovic, i ispast ce ti tema vezana za ovu doktoricu, cini mi se da se radi o temi pedijatar. Sretno!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mamasanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Molim za pomoc! Alergija
3.11.2010 11:39:34   
mamasanja
oki,hvala  na ljubaznost

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Molim za pomoc! Alergija
3.11.2010 12:48:31   
Hanady RR
Ova doktorica radi u DZ Stari Grad Sarajevo, šefica je pedijatrije dole.
Najlajše ćeš sa njom u kontakt stupiti tako što ćeš nazavti DZ Stari Grad u Sarajevu.
Imaš broj na informacijama.
na temi pedijatar je spominju kao pedijatricu iz ovoga doma zdravlja.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamasanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Molim za pomoc! Alergija
4.11.2010 8:13:08   
mamasanja
Hvala ti Hanady RR!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Molim za pomoc! Alergija
6.5.2011 20:43:52   
divina doo
ne znam ili postoji kod vas ali sa bioresonancom moze se potpuno  izlječiti čak i više nego 83% alergija.

pozdrav  http://www.bicom2000.de/pages/patient_new/p_start_fs.html

(odgovor članu mamasanja)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *