|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:36:28   
Pingvina
Drage moje, meni je zapala velika cast da vas obavijestim da je nasa lijepa zajednica bogatija za jos jednog djecaka.user posted image user posted image
Naime, nasa prekokrasna klemzi ja danas 11:50 postala ponosna majcica malom Ishaku. Pasha je (kao i njegova tetka Pi) skolska beba teska 3400g i duga 52cm. user posted image user posted image user posted image Mama je dobro, javila se...presretna je, ponosna i kao uvijek prekokrasna. user posted image user posted image Ishak nam je stogao carskim rezom...vise detalja ne znam...ali nisu ni bitni.
Od srca zelim dobrodoslicu malom pashi!!Neka ga dragi Bog cuva, neka bude ziv, zdrav i veseo svojim roditeljima puno godina.user posted image user posted image user posted image user posted image
Cestitke mojoj dragoj klemzi...user posted image user posted image Ljubim te sto puta..i od srca se molim da ova sreca koju sada osjecas potraje vjecno.
Naravno, da ne zaboravim i ponosnog babu..Ima da mu se pomijesaju svi durovi i molovi kad Ishak zapjeva insaAllah!!!
A sad tetke, zaigrajte neka se server srusi...user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:39:15   
m.i.n.a.
Cestitam,cestitam,cestitam hiljadu puta.....dobrodosao Ishak...mami brz oporavak i duuuugo uzivanje sa svojim djecakom...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:40:29   
muaaa
Draga Klemzi....ljepsu vijest danas nisam mogla cuti....suze radosnice su mi krenuli

Da ste zivi i zdravi,da uzivate sa svojim malim cedom od srca vam zelimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:40:44   
Full Moon
Klemzi, cestitam dragauser posted image user posted image
Pingvina je sve lijepo rekla, potpisujem njene zeljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:41:38   
melin
Masallah...
iskrene cestitike i puno srece za malog bebana a i sretne roditelje...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:43:23   
ananas_ze
predivna vijest user posted image user posted image user posted image
najnajiskrenije cestitke roditeljima i dobrodoslica djeacku Ishaku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:43:44   
Apotekarka
Iskrene cestitke mamici ,tako lijepa vijest....Puno zdravlja,srece bebici i njenoj maloj porodici....Nek vas sreca prati....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:43:53   
dijana79
klemzi čestitam nek vam je živ i zdravuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:44:22   
animagical
masallah! cestitam klemzi, da vam je zdrav i sretan, skupa s vamauser posted image ljubi nam bebana i javi nam seuser posted image

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:44:25   
dambolina
Krano ime! MAmi brz oporavak i sve najbolje njoj, malisi i ostatku porodiceuser posted image

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisana poruka]
8.11.2013 14:45:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dijana79)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:45:51   
MicoTico
Prekrasna vijestuser posted image
Što nam se danas mašala dječaka rodilouser posted image

Klemzi, neka vam je zdrav, srećan i uvijek na ponosuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu dijana79)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:47:01   
Mirkica
placem ali zaista placem od srece :))) a bas sma jutros ti pisala pp

Neka ti je sratan zdrav i zivi tvoj sin Ishak da budes uvjek na njega ponosna ljubim vas oboje puno punooo srece vam zelim sve najbolje tebi , muzu i bebcu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:48:25   
EEDITH
iskrene čestitke Klemzi ,dug i sretan život malenom princu,a mami brz oporavak user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:48:28   
AnLu
Draga cestitke od srca,tebi brz oporavak, a malenom ljepotanu dug i sretan zivotuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:49:00   
veeseelaa
o Bože ja plačem

klemzi ljubi te tvoj drug , nek ti je sinčić živ i zdrav

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:52:32   
D_K
prvo sam bila JEEEE pa sam onda SMRC
prelijep osjecaj, svjedocile smo prelijepom dogadjaju i ispunjenju zelje jedne predivne, prehrabre zene koja moze biti primjer mnogima
diiivna vijest
sve sto je dobro i lijepo na ovom dunjaluku da nam prati malog momcinu i da bude radost i veselje svojim roditeljima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:53:40   
riba78
iskrene čestitke draga moja prekokrasna prijateljice user posted image user posted image user posted image user posted image da Vam bude živ i zdrav na ponos roditeljima user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:54:16   
djoisa
iskrene cestitke user posted image ..sve najbolje

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:56:28   
Apotekarka
Samo da dodam da je ovaj prelijepi dogadjaj i meni izmamio ujedno osmjeh i suze na licu,jer poiznajem pricu ove zene odavno,toliko je hrabra i divna zasluztila je bas ovu srecu i zelim da je uvijek prati

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:56:42   
ziki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Draga Klemzi neka vam je živ, zdrav i sretan. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:57:19   
Hannan
Nisam plakala svoje kad sam rodila, sad suze liju, hvala Svemilosnom i Svemogucem Stvoritelju sto je obradovao nasu drugaricu najljepsim poklonom...mila moja, cestitke od srca.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 14:58:07   
HAHA
user posted image Čestitamuser posted image

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 15:00:18   
rose
Koliko sam samo cekala ovu lijepu vijest user posted image ....cestitam i da je ziv, zdrav i sretan puno godina user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 15:01:54   
Mia
O Boze Jedini, Svemoguci, hvala ti po milion puta! Ja jednostavno nemam rijeci da iskazem koliko sam sretna i koliko me je obradovala ova vijest user posted image user posted image klemziko moja, prekokrasna i prekodivna od srca ti cestitam rodjenje princa i da vam ga Allah dragi pozivi ... da mu nikad nista ne zafali, da uvijek bude zdrav, sretan i da svojim roditeljima samo radost u kucu donosi user posted image user posted image Uh, ja proplakah user posted image user posted image Duso moja, brzo nam se oporavi i sto prije da nam se javis user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mia -- 8.11.2013 15:02:32 >

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *