|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nisi mi ti tata!!!!
20.9.2007 9:29:17   
mojamura




Zadni put se je moj stariji sin (iz prvog braka) nešto svađao sa mojim partnerom....i naravno mu je partner rekao: "začepi! tko si ti, da tako govoriš? Ne možeš se tako ponašati!"

a sin mu je rekao: ' na na na, pa što mi možeš??? Nisi mi ti tata!!!!
Partner je bio šokiran i nije znao šta da kaže, a sin se zatvorio u sobu. Ne znam što bi bila prava reakcija na takvo ponašanje ili da bolje kažem takvu rečenicu...

što da učinimo ako se pojavi još jedna takva situacija?






_____________________________

this is the first day, of the rest of my life
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nisi mi ti tata!!!!
20.9.2007 9:58:50   
Aida
To je jako teška situacija. Teško je i za tvog sina i za partnera, ali mislim da je tebi najteže, zato što ti je stalo do obojice.
 
Trebala bi razgovarati s obojicom i uz porisustvo obojice, jer ako se  to ne razjasni sigurno će opet iskrsnuti problem.
 
U svakom slučaju SRETNO!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nisi mi ti tata!!!!
21.9.2007 8:09:41   
mojamura







da stvarno je meni teško....kako si več kazala meni je stalo do obojice. a razgovarali več jesmo i sinu je vrlo žao jer zna da nije pametno reagirao, i rekao je da če se potruditi da neče više do nečeg takvog doč

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nisi mi ti tata!!!!
2.11.2007 8:42:51   
Anoniman
draga moja mojaamura,ne znam koliko je tvom godina ali ja bih to ovako.sjedes sama s malim i objasnis mu kako mora imat postovanja prema tvom novom partneru,jer je ipak on dio vase svakodnevnice te da mu on ne zeli lose i da ga i on voli(pogotovo ako je onaj prvi los prema njima)te mu objasnis kako ce onda odnos biti puno bolji.BITNA STVAR:MALOM RECI DA U TVOM PARTNERU MOZE IMAT JAKO DOOOBROG PRIJATELJA TE DA NJEGUJE TAKAV ODNOS.A tvom partneru prepocujem da se i on odnosi prema njemu kao prema malom frendu.nek  ne bude to krut,ustogljen odnos gdje ce dijete imati samo reci nisi mi ti tata,kuzis sta hocu reci?puno srece i smijeha ,aylla

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nisi mi ti tata!!!!
28.12.2007 16:32:55   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mojamura





Zadni put se je moj stariji sin (iz prvog braka) nešto svađao sa mojim partnerom....i naravno mu je partner rekao: "začepi! tko si ti, da tako govoriš? Ne možeš se tako ponašati!"

a sin mu je rekao: ' na na na, pa što mi možeš??? Nisi mi ti tata!!!!
Partner je bio šokiran i nije znao šta da kaže, a sin se zatvorio u sobu. Ne znam što bi bila prava reakcija na takvo ponašanje ili da bolje kažem takvu rečenicu...

što da učinimo ako se pojavi još jedna takva situacija?







mozda je ova boldirana rečenica tvoga partnera proizvela takvu reakciju tvoga sina. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *