|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Omeksivac za bebe
9.7.2008 11:17:52   
oksana
Da li mi mozete reci koji omeksivac koristite, naravno za bebi odecu? Ja sam trazila chicco omeksivac ali ga nigde ne mogu naci, pise na njemu 0+, znaci specijalno za bebe?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Omeksivac za bebe
9.7.2008 12:09:47   
ruža
ova tema je već čini mi se bila negdje pa je pokušaj pronaći, znam jer sam i ja bila u istoj dilemi pa sam na forumu pročitala da mnoge mame koriste različite omekšivače, neke čak i ne koriste one koji su namijenjeni bebama i nemaju nikakvih problema. Ja mislim da ti je najvažnije da izabereš onaj na kome piše sensitive i na kome ima slika bebe.Jedan pedijatar mi je rekao da je najvažnije da kad počneš koristiti jedan deterdžent i omekšivač da ih jedan duži period ne mijenjaš,da beba ne bi dobila kakvu alergiju,a to se desilo kod bratove curice.
Ja sam kupila ornel bijeli za bebe i namjeravam ga koristiti duže vrijeme jer je stvarno blag.

(odgovor članu oksana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Omeksivac za bebe
9.7.2008 16:22:36   
suncan_dan
koristim lenor sensetiv.neznam kakav je taj od chicco, al mislim da nije nista drugciji, da je isto bez parfema i konzervansa.

(odgovor članu ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Omeksivac za bebe
9.7.2008 18:03:22   
Adana
Draga, taj Chiccom omeksivac imas kupiti u prodavnici njihovoj u Merkatoru na Pofalicima/Socijalnom. I mislim da je oko 8KM. Ima jos nekih sredstava za pranje i dezinfekciju odjece.
A kao sto kazu vjerovatno ni ovi drugi nisu losi.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu oksana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Omeksivac za bebe
9.7.2008 18:10:02   
Visnja RR
kad su dobili? ja sam ga danima trazila na kraju narucila iz BG

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Omeksivac za bebe
9.7.2008 18:13:19   
Emina*
Jesul to nabavili..
hehe, ja ovaj omeksivac cekam ko ozeblo sunce user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Omeksivac za bebe
9.7.2008 18:17:48   
Anoniman
ej .. ja sam kupila bas chiccov omeksivac po Visnjinoj preporuci i praaaaavo mi se svidja... ima tako lagan miris, soro se i ne osjeti, sto mislim da je pravo dobro i dekice i peskirici su mi tako mekani user posted image
a uzela sam i ona sredstva za ciscenje i dezinfekciju, jer kod mene ima puno prasine, odnosno pijeska.. i sve je super

(odgovor članu Emina*)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Omeksivac za bebe
9.7.2008 23:17:50   
suncan_dan
hmm...ovde stvarno ima svasta sto se toga tice pogotovo eko je ovde "in" sto se takvih stvari tice stvarno su strogi (standardi) al omeksivac od chicco to ovde  stvarno nema.pitam se onda dali je stvarno tako dobar user posted image hmmm...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Omeksivac za bebe
10.7.2008 0:27:46   
triplemama
Ja uopšte ne stavljam omekšivač nakada veš samo malo stavim u sušilicu da bude mekši, a nekad i ne. Neće ga izgrebati veš osušen na štriku. Ionako je to sve samo hemija. Inače tu sam još opreznija jer mali ima atopični dermatitis (AD)

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Omeksivac za bebe
10.7.2008 1:07:29   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: semi83

hmm...ovde stvarno ima svasta sto se toga tice pogotovo eko je ovde "in" sto se takvih stvari tice stvarno su strogi (standardi) al omeksivac od chicco to ovde  stvarno nema.pitam se onda dali je stvarno tako dobar user posted image hmmm...


semi83 gdje ovdje?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Omeksivac za bebe
10.7.2008 1:12:41   
triplemama
Mislim da je semi u Njemačkoj

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Omeksivac za bebe
10.7.2008 9:30:29   
anitaMO
ja ga vidila kod nas u iani nisam pitala koliko je.znam da sve chicco stvari imaju.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Omeksivac za bebe
10.7.2008 17:57:06   
suncan_dan
Jeste u njemackoj sam, mislila sam da mi pise kod nická od dakle sam, al sad sam sontala da nepise user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Omeksivac za bebe
10.7.2008 18:14:51   
Adana
Dobili su, i ima svega, ja bila prije par dana... A zar su toliko losi ti neki omeksivaci koji imaju na sebi sliku beba i pise da su sensitive?

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Omeksivac za bebe
10.7.2008 22:04:59   
Skvo RR
Ja danas kupila 2 omeksivaca u chiccu (u gradu)....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Omeksivac za bebe
10.7.2008 22:51:38   
lida
Dinela pazi nemoj praviti previše sterilnu okolinu bebi jer ćeš poslije imati probleme.

Ja sam tako Irhani i evo sad mi je alergićna i na prašinu i na grinje.Ja sam dezinficirala sve oko nje jednom sedmićno,sad Mirzi dezinficirala samo kad se rodio a poslije održavam normalno bez sredstava za dezinfekciju pa ćemo vidjeti šta će biti.


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Omeksivac za bebe
11.7.2008 15:48:14   
camm
IZVORNA PORUKA: lida

Dinela pazi nemoj praviti previše sterilnu okolinu bebi jer ćeš poslije imati probleme.

Ja sam tako Irhani i evo sad mi je alergićna i na prašinu i na grinje.Ja sam dezinficirala sve oko nje jednom sedmićno,sad Mirzi dezinficirala samo kad se rodio a poslije održavam normalno bez sredstava za dezinfekciju pa ćemo vidjeti šta će biti.


i ja se slazem sa tobom.al ja sam isto luda stalno nesto dezinfikujem nedo Bog da vidim neku prasku u kuci moj muz ludi od tih stvari jer mije kuca puna tih djidja.
Omeksivace sve koristim u pocetku je bilo senzitiv tako i deterdjent 3x ispiranje sad sam smanjila na 2x.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Omeksivac za bebe
11.7.2008 16:27:41   
mamina cura
Ja koristim vrlo malo deterdjenta a omeksivac nikako. Da li ste probali staviti malo alkoholnog sirceta umjesto omeksivaca u masinu? Isto je kao omeksivac i ves preljepo mirise. Ne znam ni zasto koristiti toliko hemije sa malim bebama. Ves nije tako tvrd, jedino ako se presusi na suncu. Susilica je super stvar za omeksavanje vesa i cudo radi sa pelenama.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Omeksivac za bebe
12.7.2008 20:04:49   
suncan_dan
stavljam preporucenu kolicinu detrzenta, al to samo zbog kamenca, da mi neode masina :)

(odgovor članu oksana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Omeksivac za bebe
17.7.2008 13:09:28   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: semi83

koristim lenor sensetiv.neznam kakav je taj od chicco, al mislim da nije nista drugciji, da je isto bez parfema i konzervansa.


Zapravo nije loreal, nego vernel....ups moja greska :)

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Omeksivac za bebe
8.1.2010 18:10:24   
IvanaTz
Ovdje se dugo nije pisalo ali imam pitanjce: kada ste poceli da koristite omeksivac za bebinu odjecu?

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Omeksivac za bebe
8.1.2010 18:14:11   
Dinkica
Ja sam odmah po rodjenju bijeli Silan Sensitive, nije nam smetao...

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Omeksivac za bebe
8.1.2010 18:15:15   
amela2208
İvanaTz: ja sam ti sve bebine stavri oprala sa deterdzentom i omeksivacem normalni

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Omeksivac za bebe
8.1.2010 18:16:26   
amela2208
pardon greskom potvrdih, ja sam sve oprala normalnim sredstvima samo sto sam jos jednom povratila na isplakivanje. nadam se da mi nece skodit bebici koja jos nije dosla :)

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Omeksivac za bebe
8.1.2010 18:17:54   
IvanaTz
Hvala na brzim odgovorima user posted image , ja dosad nisam koristila, sutra punimo 4 mjeseca user posted image pa kontam nismo vise bas skroz mali, mozda bi i mogli poceti sa omeksivacem...

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *