|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Operacija žuči
6.10.2012 12:26:58   
sretna_mama
PoZzDRAV..

Sutra navečer idem na Koševo..priprema..i u ponedjeljak laparaskopski radim žuč..

Kakva su iskustva?

Šta rade prije, poslije operacije? Je li strašno?

Ako neko ima ko bi podijelio sa mnom to iskustvo..bila bih zahvalna..

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 4.12.2012 16:43:00 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Operacija žuči
7.10.2012 22:58:55   
hatepsut
Nadam se da ce neko podjeliti bar iskustvo nakon operacije.sretno dusi user posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 4.12.2012 16:42:48 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Operacija žuči
7.10.2012 23:01:21   
anidla
Nije strasno,sve je bolje od napada zuci.....

sretno! user posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 4.12.2012 16:42:28 >


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Operacija žuči
8.10.2012 8:55:42   
Miimy
ja tek sad vidim temu cccc ja sam oprisala zuc klasicna operacija nije laserska , al tek nakon strasnig napada zuci koji me je bolio kao porod horor a nisam znala da imam kamenje da sam znala odma bi... operacija nista strasno vjeruj ,za cas gotovo.... psolije operacije dobijes infuziju i u njoj analgetike protiv bolova ne boli uopce puno neki mali blagi bolovi, dijetalna ishrana poslije operacije obavezna sa namjernicama koje ti oni daju spisak .... ma nista ne brini sve ce biti ok... ja sam se operisala u Opcoj bolnici u Sarajevu....


< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 4.12.2012 16:41:58 >


_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Operacija žuči
12.10.2012 14:40:05   
sretna_mama
Dančić..drage moje..

Prođe i to..

Nakon UZ.. ustanoviše kamenje..mada nikad tu nije bilo nekih bolova, ja se odlučim za op.

Prikupih sve nalaze i u nedjelju dođoh u bolnicu..Dadoše mi navečer injekciju protiv tromboze..i uradiše još 2 nalaza..i to je to..

U ponedjeljak ujutru oko 8.40h, ustanem da odem u WC..pa da malo opet legnem..kad zove sestra..Javim se..kad požuri me da idemo u salu..mada nisam bila prva na programu..Šibnem već pripremljen SMS mm, tati i mami i eto..

Elem ja u frci..raspremih se u sobi skroz..kao od majke rodjena..i obučem zeleni mantil..one pape na noge..kapu i kolicima me odvedoše u salu..

Plačem ja..sestra me ljubi..grli..i hajde...

Legnem na operacioni sto..svezaše mi noge iznad koljena..desnu ruku isto...lijevu ispružih..oslobodiše venski put..izmjeriše tlak, staviše EKG.. anesteziolog zatraži 4 veeelike šprice anestetika..ubrizgaše u venu..i polako priđe s maskom..zamolim ja njih da me probude..i tu je bio kraj..ZASPALA ŽENA..

Poslije me odmah vratiše u sobu..obukoše..utom se ja budim..pogledah..kad tatu skužih..i opet tabla..Nekako sam cijeli dan spavala..ali nisam imala mučnine, nisam povratila..

Utom dođoše mama i Vedo iz Zenice..

Poslije infuzije...i sve super..

U utorak dr.reče da smijem jesti i piti..

Oko 11h me dr.zovnu da ustanem..da mi skine dren..i tako..Ništa kao to skidanje nije boljelo..ne kontam kako..Kao da je skalpelom 4 reza napravio..oči su mi ispale..sreća..kratko trajalo..

U srijedu već kući..i sada sam hB super..Boli kod pupka..ali dobro je.

Ne znam je li ok...ali stalno sam u WC-u..čim šta stavim u usta..

U ponedjeljak je vađenje konaca i otpusno pismo..

Hvala ženicama koje su svo vrijeme bile uz mene..

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 4.12.2012 16:41:34 >

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Operacija žuči
4.12.2012 16:18:19   
delfin
Molim vas ako još neko ima da je operisao žuš da napiše svoja iskustva, gdje su operisali ako može i koji doktor.
Znam da su doktori na Koševu dobri, ali uslovi su.... U vojnoj su bolji uslovi, al neznam koji su doktori - hirurzi?

kako ide procedura, sa uputnicom i UZ se ide na konsultaciju kod hirurga ili?
Koliko vrmenea treba da se izvade svi nalazi?

Oni koji rade koliko su bili nakon toga na bolovanju?

Sretna mama mi je već rekla svoje iskustvo

Ja sma već imala par jakih napada i tad bi odmah na operaciju, ali čim me popusti ja to potiskujem, jednostavno me strah, ne mogu to opisati, sa godinama sam plašljivija.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 4.12.2012 16:41:10 >


_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Operacija žuči
4.12.2012 16:33:38   
sretna_mama
Operacija je lakša milijardu puta od napada..Ja sam poslije op. bila ljepšeg tena nego žene 5 dana nakon napada..:-D

Vjeruj mi..

Nalazi 3 dana..1 dan krv....sutradan budu gotovi, 3. dan pulmolog..4.internsta

Rješavaj se belaja..Ja nisam čekala nijedan napad..

I vjeruj..na Koševo idi..i ja sam..nisu vala tako ni loši uslovi..Danas te urade..prekosutra ideš kući..

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 4.12.2012 16:40:42 >

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Operacija žuči
4.12.2012 16:53:14   
amra_sa
Ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj izgubi mi se poruka.A jesam kilometražnu sastavila. Ukratko, imam jako loše iskustvo sa op žuči, postoperativne komplikacije, učestale proljeve, izrazito veliku nadutost stomaka, herniju/kilu na mjestu reza itd. Duga priča, kod mene.


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Operacija žuči
4.12.2012 17:15:56   
sretna_mama
Kad si radila? Gdje? Laparaskopski ili klasničan rez?

Meni je to bila prva op. u životu..i opet bih da moram..sve hB extra..

Imala sam i ja mjesec nakon op. učestale stolice..pogotovo ujutru..ali to je normalno..

8.10. operisana..7 dan. ko nije znao nije ni posumnjao da sam op.

Sad sve ok..sve jedem i super mi je..

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Operacija žuči
4.12.2012 21:09:47   
Hanady RR
Evo na ovoj temi moje iskustvouser posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1342481/mpage_1/key_/tm.htm

operacija je operacija...
svaka nosi rizik...i carski je rez operacija i ima rizike iste...
al kamen ako izvaditi morate onda to uradite...svako daljnje čekaje ososbito ako imate napade kao ti delfin smao gore mogu vam učiniti....

Ja sma se operisla u vojnoj...
tamo sma i oba puta rodila...prirodno i carski...tamo sma prije svega ovoga i slijepo crijevo operisala...
elem..ne znam razliku između Koševa i Vojne ja sma išla na svoje unutrašnje ''''sigurno'''' u odluci

copy:

Hm...
sad ja ti mogu napisati svoje iskustvo...mogu te isavjetovati al ti e sama najbolje odluiti...
ono to ja sada znam pametnije bih sigurno u odnosu ''''kako sma zavrila''''...

ja sma 2009 rodile drugo dijete...
u toku trunoe imala sam probleme koji su zahtjevali uavnje trunoe...u nizu istih otkrili su mi kamen u ui...
ja sam najprije mislila da moje munine imaju veze sa trunoom...al kada su kretali bolovi u 3 po noi shavtih neto je drugo...
leala sam u bolnici i otkrili su mi kamen u ui...

pri porodu koji je bio carski iz medicinkih razloga htjeli su mi raditi i operaciju ui...meutim to nije bilo najbolje rjeenje radi bebe jer bi anestezija trebala biti dua pa nisu...

po porodu trebala sam se javiti ...al avaj...
ja ''''opametila'''' pa se narodnim ljekovima opskbila, dijete dojila ko abuzenze da je neto do 15 mjeseca...i sve tako kad me u zaboli presavijam se plaem a nikom ne govorim...da ne odem na operaciju, kako u djecu ostaviti, kako e one bez meneuser posted image user posted image
pazila na hranu...
grah, graak, jaja, kupus, poslala u zaborav...
junetina u krompir orbi il bilo koje masnije meso napustila...
sredila ja sebi lijepo i imunitete takvim (ne) jelom...
istina imala sam i vika kilograma...al orasi, bademi, ljenaci, suho groe...sve sma ja to izvacila...
eh kafu nisma...nekad izbacim pa je vratim...
cigare nisma puila pa opet poeh ....
al poenat je uvanjem do harne dovedoh sebe pred kolaps organizma...
eljezo grozno...znai ne mogu na opeaciju koliko je loe...

eh tako sam ti ja deverala do 19.avgusta 2010 godine....
zapostim uz ramazan i na godinjem me napad ui uhvati a ja sama sa djecom kui...
draga moja...lake e dijete bez tebe koji dan da se operie na vrijeme nego da te ko moje dvije gleda kako povraa a ne moe do telefona ...nikoga oko mene, djeca plau a ja Bogu duu Bog je nee...
i hajd doe kona iz mahale, doe i mu....
i odem ja doktou...meni jedan kamen kreno u jetreni kanal...
al nema meni operacije...kod mene imunitet nikakav, eljezo 2,1...hemoglobin lo...ma cirkus...
i nebio nisma akibeti ni jela...ni pilea supa u meni vie ostajala nije...
a baka to sam i eludac bila sredila...
o silnoga nakona za muninu i on jadan se razbolio...
pa iskustvo gatriskopije, pa umjesto 2 minute meni ona cijev 8 minuta u meni eludac mi okreu da namjeset_ bio se ''''zapetljao''...

eh...
terapija, nalazi, lijeenje....marenje, ovo-ono...i doem ja tako do novebra...
i idem na operaciju...

zakau mi za utorak 9.11...ko biva da ja legnem u ponedlejak u bolnicu, pripreme i operacija...
a ja tako za svojom djecom plaem...kako e one beze mene...kukam cijelu no, puom cigaru na cigaru i zavim ti na hitnoj operaciji u ponedeljak...
toliko sam sebi zla nanijela da su mi morali staviti gatriskopijsku cijev da mi uva eludac da ne povraam kiselinu samu da me operiu...

i draga moja ...
laporaksopijom to je operacija sitna...
oporavan brz i lagan...
etiri rupice su kod mene , iznad pupka sma imala 4 konca ini mi se oave tri ppo dva...ma beze... ja hodam u dvodjelnom kostimu niko ih i ne vidi user posted image


eh da ti ame ja sma ti se znai 8 operisala...u intenzivnoj bila...i deveti sma tamo bila...a iz intenzivne ja doma svom doemuser posted image
10. sam ti kui bila....a 15.11 sam ti bila na regionalnom druenju naih forumaica u restoranu Light...istina ostadoh eljna one meze sa stola...al hajd nadokandila sam to na regionalnom u zeniciuser posted image

na sve to smao da ti dodam...da sma opersiana bila ko preporoena...
oporavak je lagan..malo blenda, malo pazi ta jede...al vremenom jede sve...
ja se sad nakrkam kuhanih jaja...eljna sma ih ostalauser posted image

a 6 sma kamenia imalauser posted image
nemam sda niti jednog...
nedvano sma kontolu UZ radila...naporsto da znam da ih nema vieuser posted image

eto moje iskustvo...

ako ima bolove i pati se...vjeruj mi na rij...iz srac ti govorim idi prije to rijei...nemoj sebi zakomlikovati nema potrebe...
ja sma sada zdrava svojoj djeci i sebi...i smao tkava sma im najboljauser posted image


< Poruku je uredio Visnja RR -- 30.10.2014 12:13:24 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Operacija žuči
4.12.2012 23:15:44   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Kad si radila? Gdje? Laparaskopski ili klasničan rez?

Meni je to bila prva op. u životu..i opet bih da moram..sve hB extra..

Imala sam i ja mjesec nakon op. učestale stolice..pogotovo ujutru..ali to je normalno..

8.10. operisana..7 dan. ko nije znao nije ni posumnjao da sam op.

Sad sve ok..sve jedem i super mi je..



Klasičan rez-Koševo,prije 3 godine. Kad su bilo kakve operacije u pitanju ja samo mogu reći:"100 puta mjeri, jednom sijeci"

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Operacija žuči
21.12.2012 9:59:16   
sretna_mama
delfin...jesi bila na operaciji?

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Operacija žuči
11.3.2013 11:24:41   
Ina86
Uh, ja se fino spremih psihicki za operaciju, i dobijem menstruaciju, sad moram cekati do iduce sedmice za termin i koliko god pokusavala da ne mislim na to, jace je od mene, strah me user posted image
Ubice me ovo cekanje i razmisljanje. A inace imam sitno kamenje koje je pocelo da mi stvara probleme pa sam odlucila da to rijesim, citam vasa iskustva i nadam se da ce sve dobro proci.

_____________________________

Samo jednom se zivi, ali ako to radis kako treba, i jednom je dovoljno...

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Operacija žuči
15.3.2013 23:01:10   
sretna_mama
Ništa ne brini..strah je normalan i logičan, pogotovo ako ti je prva operacija..Ja sam umirala od straha..da da ti kažem odmah, bezveze..gore su pripreme, nalazi i to..od operacije..uopće nije strašno..Nećeš imati velike bolove poslije..kad se probudip..infuzija će biti uključena i poslije svake..ti ćeš biti bolja..Sve je lakše nego se patiti ..iako nisam imala nijedan napad..bolje je to na vrijeme riješiti..Dr. je poslije operacije tati rekao kako je već upala počela..i kako bih da nisam tad ..uskoro mogla hitno doći, jer bi moralo zaboljeti..

7 dana od operacije sam bila kao nova..ono potpuno, da niko nije mogao posumnjati npr. da sam operisana, ko nije znao..Eto..vidjet ćeš..pa nam javi kad završiš..Držim fige..ne brini.

U SA ćeš operisati? Vojna ili Koševo?

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Operacija žuči
15.3.2013 23:21:12   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Ina86

Uh, ja se fino spremih psihicki za operaciju, i dobijem menstruaciju, sad moram cekati do iduce sedmice za termin i koliko god pokusavala da ne mislim na to, jace je od mene, strah me user posted image
Ubice me ovo cekanje i razmisljanje. A inace imam sitno kamenje koje je pocelo da mi stvara probleme pa sam odlucila da to rijesim, citam vasa iskustva i nadam se da ce sve dobro proci.



vidi moja prijateljica je na programu u ponedjeljak akobogda i ona se nada svaki čas da dobije, rekla joj med. sestra nema to veze nikakve samo da ponese tampone, da je ne odgađaju


e, mene zanima ja imam žuč previjenu i to dva puta, bolova onih da imam napad nema, ali ima tegobe, ubi me mučnina, težina u stomaku, nekada imam kao menstrualne bolove, taj osjećaj, smeta mi dosta hrane, da li da tražim savjet hirurga,

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Operacija žuči
15.3.2013 23:29:32   
sretna_mama

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Ina86

Uh, ja se fino spremih psihicki za operaciju, i dobijem menstruaciju, sad moram cekati do iduce sedmice za termin i koliko god pokusavala da ne mislim na to, jace je od mene, strah me user posted image
Ubice me ovo cekanje i razmisljanje. A inace imam sitno kamenje koje je pocelo da mi stvara probleme pa sam odlucila da to rijesim, citam vasa iskustva i nadam se da ce sve dobro proci.



vidi moja prijateljica je na programu u ponedjeljak akobogda i ona se nada svaki čas da dobije, rekla joj med. sestra nema to veze nikakve samo da ponese tampone, da je ne odgađaju


e, mene zanima ja imam žuč previjenu i to dva puta, bolova onih da imam napad nema, ali ima tegobe, ubi me mučnina, težina u stomaku, nekada imam kao menstrualne bolove, taj osjećaj, smeta mi dosta hrane, da li da tražim savjet hirurga,


Obavezno..ako joj je ružan položaj..mogu se javiti kompikacije..koliko ja znam..bolje pitati dr., i mislim da ne može tada ići laparaskopija, nego kalsičan rez..zbog položaja..Pitaj svakako..bolje je..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Operacija žuči
15.3.2013 23:36:30   
M kao Mama
e, jesi vidjela, ma znaš kako ja sam naručena u aprilu u Dz na UZ, međutim kako me pati odem u prošlu nedjelju u Kiseljak, i tamo dr. obavi pregled cijelog abdomena za dvijeminute, ali doslovno i kaže mi kao žuč ti je previjena i to dva puta, ali ne izgleda bolesno, to je ok, nakuca mi na papir, ništa slika, tako da ću čekati, ako mognem dočekati april da odem u DZ i onda da se konsultujem sa kim, sa hirurgom u bolnici ili šta de me malo uputi,

jer ja danima sam loše, šta god pojedem loše mi vjeruj najsretnija sam ko siroće kada zgrijem malo mlijeka i starog hljeba zadrobim, to mi najviše godi.

i još nešto kada sam bila u oktobru kod ginekologa usput mi pogleda i žuč veli previjena ti,

e sad kako se još jednom previla ne znam ti nikako,

od čega li dođe taj privitak

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Operacija žuči
16.3.2013 14:07:16   
sretna_mama
Bas nemam pojma od cega i kako s previje..sreca pa nemam kamenja, jer je belaj ako ima kamenja a jos i previjena..onda bas mora klasican rez..oporavak daleko duzi, nego kod laparaskopije..ali svakako idi u aprilu, sad ce to..jer vidis da smetnje pravi..Hej..drzim ti fige..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Operacija žuči
14.5.2013 11:34:01   
delfin
Evo da se javim, bila sam na operaciji žuči i gotovo je nema je više user posted image Juče sam izašla iz bolnice i s obzirom na operaciju osječam se relativno dobro.
Opracija je prošla dobro, rađeno je laparoskopski, oporavak je relativno brz, mođe se hodati, sjediti (još uvjek ne dugo) piti. jesti, nema jakih bolova.
operacija kao postpak ne boli user posted image uspavaju te, gore mi je bilo pred operaciju, čak sam razmišljala o odustajanju, strah je jači od mene, a bojala sma se i posoperativnog perioda, jer sam nakon klasičnog teđeg poroda dugo bila lođe , kao i nakon opearcija slijepog crijeva prije 20_tak godina.
Uglavnom ne mođe se ni porediti , jer sam isti dan mokrila, a sutradan već imala stolicu_ što nije ranije bio sliučaj. Bolova naravno ima, ali se uz anelgetike da izdršati, malo je teše ustajati i okretati, najgore mi je bilo hpdati sa Fifijem (kateterom) koji me je najviše nervirao. MOđeš sa m do wc_a, jesti, umiti se, napiti se...

Prvi dan dva vam se čini da je ušasno, ali kako dani prolaze sve je lakše

Iako operacija je gotovo rutinska is pada u jednu od lakših, ipak mi nije jasno kako se neko može odlučiti, na liposukciju, implantate , zatezanjeuser posted image mislim nemam ništa protiv toga i aj sam nekad razmišljala o toj metodi !mršavljenja" zatezanja, ali sad nema šanse, miris bolnice narkoza, bolovi, makar i 2 dana trajali

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Operacija žuči
17.5.2013 21:55:43   
bebaa
evo da se i ja upišem na ovu temu...
juče i danas sam sve nalaze uspjela prikupiti jedino nalaz štitne će biti gotov tek u srijedu pa su mi zbog toga zakazali da idem u bolnicu u četvrtak a u petak ujutro će me operisati laparaskopski...
joj nalazi su mi užasni,trigliceridi i holesterol užasno visoki i nekakve transaminaze ako sam dobro zapamtila naziv...nešto što je povezano s jetrom pa sam trebala raditi hepatit-markere ali nema dovoljno vremena da nalaz bude gotov pa je internista rekao da se javim s ovim ostalim nalazima anesteziologu...eh eto...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Operacija žuči
17.5.2013 22:38:09   
amra_sa
Bebo, ko ti je rekao da radiš hepatit markere ?
Jesu ti pročitali te nalaze što si dobila, ekg srca, rtg pluća, krv itd. Jel to sve ok ?
Hoćeš li se na Koševu operisati ? Reci mi jesli li bila kod abdominalnog hirurga i kojeg ?

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Operacija žuči
17.5.2013 22:43:17   
bebaa

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Bebo, ko ti je rekao da radiš hepatit markere ?
Jesu ti pročitali te nalaze što si dobila, ekg srca, rtg pluća, krv itd. Jel to sve ok ?
Hoćeš li se na Koševu operisati ? Reci mi jesli li bila kod abdominalnog hirurga i kojeg ?

internista je očitao sve te nalaze i smatra da bi bilo dobro uraditi ali i da je vjerovatno zbog upale žuči...operisat ću se u opštoj bolnici...dr.Kravić će me operisati...pluća,srce,krv...sve je ok...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Operacija žuči
17.5.2013 22:51:47   
amra_sa
Prvi put čujem za tog Kravića. Dobro nek je sve ok, a markeri ja mislim budu gotovi za 7 dana.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Operacija žuči
17.5.2013 22:56:11   
bebaa
našl sam malo o nemu na netu kad sam čula da će mi ga srediti...a i raspitala sam se baš debelo i svi imaju jako visoko mišljenje o njemu...ma neću ni raditi ove markere...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Operacija žuči
17.5.2013 23:04:31   
amra_sa
E super ako je dobar. Ma radi pa nek ti budu gotovi i poslije operacije, šta ima veze. Jeidno ne znam da li se zbog upale i bolova žuči vrijednosti markera mijenjaju user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *