|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PAMUCNA odjeca za bebe
3.2.2008 0:28:23   
slatka
Drage mame, gdje mogu kupiti iskljucivo pamucnu odjecu za bebe, iz Sarajeva sam, pa ako neko zna na kom mjestu to mogu kupiti, mene iskljucivo zanima potkosuljice, bodici, pidjamice ali sve cisti pamuk, ovo je danas sve cista sintetika, na proizvodu pise da je od pamuka, ali oci ne varaju i dodir da to nije, pa neka je i duplo skuplje samo da nadjem, dosta toga se javi na tijelu bebe kao osip, crvenilo... od odjece koja nije od cistog pamuka, meni trenutno treba za moju bebu od 4 mjeseca
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
3.2.2008 13:31:07   
makana
pozdrav
hipermarket amko na mojmilu u prizemlju na lijevo od ulaza imaš ardnju sa odjećom za bebe i djecu
tu sam kupila pelene, bodije i sve ono što mi je bilo potrebno kada se vratim iz bolnice sa bebom
i danas često svratim tu da kupim nešto od odjeće almedini
pčelica maja tako se zove i ono što sma ja kupila od njih pokazalo se kao veoma dobro


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu slatka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
3.2.2008 14:27:41   
Azure
Slatkice na sredini stanice izmedju Socijalnog i Povalica kada ides iz grada ima jedan nazovi centar gdje ima nekoliko radnjica. To je nogoizgradjeni objekat sa prednje strane ima apoteku i neku agenciju gdje se prodaju avio karte. Udes u taj objekat i nacices sa lijeve strane prodavnicu za bebe. Mislim da prije te prodavnice imaju i neka prodavnica zavjesa i posteljine. Tu sam pronasla dosta stvari potrebnih za bebe. Od kapica, benkica, rukavica, dekica, pa cak i vrecica za spavanje, plisanih kompletica. Imaju i svedske pelene. cijene su tada bile solidne. Ne znam kakve su sada. Imas takodjer na otoci u Merkuru. Na spratu iznad kafeterije. tu je malo skuplje. Jedan pamucni bodic je 10 km, ali su dobri. Kupovala sam i super bodice pamucne kao i kombinaciju benkica bodic, koja je jako zahvalna za male bebe po 5 i 7 KM na Carsiji preko puta cevabdzinice Hodzić, ma odmah ispred one male prodavnice zacina i grickalica. U toj prodavnici prodaju i igracke i garderobicu. Nadam se da sam ti bar malo pomogla.

Lijep pozdrav tebi.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu slatka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
3.2.2008 15:19:24   
slatka
mnogo vam hvala na informacijama, odoh u kupovinu
super ste

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
3.2.2008 18:55:44   
Suncica*
Ja sam sve za bebu kupila u Iani, ne znam da li u Sarajevu ima njihova radnja. Jeste da su papreno skupi, ali sve je od pamuka i jako kvalitetno.
Takodje i u Beba Kidsu imaju extra stvarcice i dan danas kupujem kod njih za Lorenu..

(odgovor članu slatka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:19:08   
Adana
U Azelu ima pamucnih gegica i bodica, kaze mi prijateljica da je jako zadovoljna i da su cijene prihvatljive.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:25:21   
Emina*
hihihi, evo mene za tobom user posted image user posted image

Ima u Azelu jako dobrih stvari, i ima (mada malo manje), ja sam neki dan bila u Konzumu (VF Koreja) , i to u dijelu gdje je supermarket, i ima tamo malo, ali je jako jeftino...
Tamo sam kupila neki kompletić ( pantolice sa stopalima i jaknica) plisani, zaista lijep,kosta oko 7,5 KM. Nije zimski, nekako za proljece - ljeto, i imaju jako jeftine bodije, ja kupila 5 komada u paketu oko 16 KM,svi su različitih boja...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:26:33   
Visnja RR
kada trazim pidzamice za bebanu uvjek su oni kompleti iz dva djela... zar ne bi bilo bolje da bebana pajki u gegicama (naravno pamucnim a ne onim plisanim) koje su iz jednog djela ... to mi nikako nije jasno...user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:26:48   
Adana
Kad spomenu Konzum ima tih stvarcica i u Robotu i Velpru u Rajlovcu...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:28:16   
Adana
A sto mora biti pidzamica???? Moze i u bodicu i vreci za spavanje... Ili tim gegicama iz jednog dijela, u bodicu i gegicama... Toliko je opcija! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:31:36   
Emina*
Ni ja nisam vidjala pidzame jednodijelne tako malih brojeva,sve su nekako velike ili tek od 11 mjeseci...
Ali Adana je u pravu...
Mozes komotno uzeti neke pamucne gegice iz jednog dijela i u njima beba da spava...

Zna li koja od vas, ili ti Visnja, jesil ti kupovala posteljinu ili onaj komplet?????

Znas li mozda da li u onom kompletu dodje poplun i jastuk, ili samo navlake za njih????

Hvalaaaaa

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:35:16   
Adana
Moja je jaranica nedavno uzela komplet, dosla joj je ogradica, jorgancic, jastucic i onaj mali valjuskasti jastucic (ne znam da li ima ime). A u posteljini koju je kupila odvojeno dodju samo navlake i mozda carsafcic, ali ne sjecam se...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:36:40   
Emina*
Ali ono je tako lijepo, pa opet moras navuci tu navlakicu user posted image user posted image
I onda fakticki, nije komplet user posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:38:18   
Visnja RR
Uh posteljinu nisam jos gledala... a trebam to pogledati sledece sedmice...

a ovo za pidzamicu sam i ja mislila da bebana moze pajkiti u gegicama ili bodiju pa u nekoj tanjusnoj vreci za pajkenje... Nego kad god sam gledala one neke komplete za spavanje uvjek su u njima dvodjelne pidzamice uz jos hejbet nekih kerafeka...

Meni je inace Robot u Rajlovcu odlicno mjesto za nabavku jer nema guzve a svaka 3-4 dana imaju neke nove krpice... kupila sam i ono cudo (nemam pojma kako se zove) sto sluzi da beba spava sa strane... cjena 15 km... user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:41:47   
Adana
?????? da beba spava sa strane????

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:42:12   
Emina*
Ja sam kontala da je to skuplje,to za spavanje na strani, pa nisam ni razmisljala o tome...
Jesil i to kupila u Rajlovcu???
Jesil mozda kupila jastuk - banana, reko da nam kazes kakav je???

Joj, izvini, ja tebe utusi, al znam da si ti ovih dana u sopingu, i da polako to zavrsavas, pa cemo mi tebe malo da tusimo...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:43:52   
Emina*
Adana, ima nekakvo cudo, ne znam od kakvog je materijala, ima kao neka udubina u njemu, a sa strana to ima kao neka dva jastuka, i bebu stavis u tu udubinu i okrenes je na stranu, da beba spava na strani, kazu da je dobro da beba osim na ledjima spava i na strani....

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:45:25   
Visnja RR
da sa strane... user posted image  jer navodno beba ne smije pajkiti na stomacicu (mada su svi govorili da je to bolje) a ne treba ni na ledjima, bar ne uvjek ...

To za bebu "sa strane" user posted image  sam kupila u Rajlovcu

a banana jastuk nisam jos ...jer se sa svojim spavanjem jos nekako snalazim  pa mi ne treba njegova pomoc ...a za dojenje , pa... narucicu ga na onaj telefon za petnaestak dana (mada cu najvjerovatnije otici na lice mjesta da ipak vidim koje imaju dezene)...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:45:35   
Adana
A ja sam cula da valja i kada beba spava na stomacicu... Manje su sanse da se zagrcne i slicno, a i lijepo se glavica oblikuje. AS to cudo ima li ime?

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:47:03   
Adana
A taj banana jastuk, koji broj, gdje se nalazi???? I ima li to za spavanje na strani ime? I jesi li ga kupila u Robotu u Rajlovcu? Joooj bas te ugnjavismo sa pitanjima!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:48:56   
Visnja RR
a to cudo nemam pojma kako se zove...
a to za pajkenje na stomacoci su dugo favorizovali ali navodno doslo je do porasta gusenja beba u snu zbog takvog spavanja pa se kao zabranjuje...

fotkacu vam to cudo mada nije nista posebno al vazno da je efektno user posted image  negdje sam vidjela da ima s nekim bas slatkim dezenom al kad bih se sjetila gdje...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:52:48   
Adana
a taj banana jastuk, gdje ces ga kupiti? i spominjes neki telefon???
meni je nekako logicno da je bebiju najsigurnije da spava na stomaku ili  eventualno sa strane... Ono ne moze se zagrcnuti, ne moze krenuti bljucnuti pa da mu se vrati u dusnik, tesko je okrenuti glavu kada spavas na stomaku, a nisu ni one tolike blese...ali opet ko ce mu ga znati. hvala za info o tom cudu!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 0:56:33   
Visnja RR
to cudo za pajkenje sa strane na deklaraciji ima naziv dekica za bebu...al ako je to dekica ja sam lubenica user posted image

user posted image  

a jastuk banana (ili za dojenje) u radnji "kana" 033 625 251 gosp. Zana

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 1:00:03   
Emina*
To cudo vam se zove "fiksni pozicioner"

hhihihihih...
Sta ces... Sve ima svoj naziv

Visnja, ja bih ti preporucila da odes licno i da vidis taj jastuk - banana, jer cula sam da nisu ni izbliza kako ih prikazuju, pa da znas..
Ja sam htjela isto taj jastuk, ali sam rekla da cu licno da odem da vididm

http://www.sandra.co.yu/

Evo ovdje imas taj pozicioner, otidji dole na proizvodnja, i onda skroz dole lijevo ti pise, pa klikni na njega i sve informacije su ti tu

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 1:03:12   
Emina*
Drage moje buduce mame,
ja sad stvarno odoh, da ne bi za koji dan i kod oftalmologa isla za cvike...
Ljubim vas puno...

Visnja, hvala ti punooooo na svim informacijama,
nadam se da te nas dvije nismo previse tusile....

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *