|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 10:11:17   
veeseelaa
postoje parovi koji su skoro pa stalno zajedno.... ti pozoveš prijateljicu na piće a ono se od nekud pojavi i njen muž, kao slučajno ili je tu poslom i bla bla
Jednostavno oni idu zajedno u kupovinu, na kafice, na proslave, na godišnjice i sl i tamo gdje i nije baš "poželjno" pojaviti se sa partnerom.... gdje je samo ženska ekipa .....

Meni je ok da se tu i tamo pojave zajedno, kada su pozvani kao par  ili je takva prilika u pitanju ali mi je nevjerovatno da ga supruga stalno voda sa sobom.Ne znam da li ga ona "voda" ili se on nameće, insistira il šta li već? ? Obje su mi sutuacije bezveze. Meni se ne sviđa takva ideologija zajednistva jer mi djeluju ko klonirani!
Osobito kad čujem ono "on imam moj pasvord na e-mailu, moj pin na kartici i sl".... da li je to ok po vama?
pitam se da li ti muškarci takodje "vodaju" svoje supruge kad gledaju utakmice sa svojom ekipom, kad piju pivo negdje u bašti itd
Da li se vi ne rado odvajate od partnera ili on od vas? Mora li se baš partner svugdje pojaviti s vama?
da li često sjedi s vašim drugaricama? da li se nadje u poslu kad vam cure dodju kući ili prosto obožava sjediti s vama i "smetati"?

Moj suprug poznaje jedan bračni par koji je nerazdvojan i cijela im se ekipa podsmijava.... osobito kad oni - muškarci gledaju utakmicu a ona se pojavi sa šalom oko vrata i sa njima zajedno navija, pijucka pivo.... njenom suprugu to super a i njoj a svi okolo se ibrete

Gdje je rampa za "sve mi zajedno"? dal je potrebna il smatrate da su parovi koji svo svoje slobodno vrijeme utroše zajedno sasvim ok?

Jedna prijateljica mi se žalila kako je skrenula pažnju svojoj prijateljici da nije potrebno da svaki put kad one piju kafu, idu u šoping pojavi se njen muž i tako sjedne izmedju njih dvije.... jer ona ne želi njenog muža vidjati stalno kad i nju, ona se naljutila i rekla joj "ako ne želiš njega u društvu nećeš se vidjati ni samnom"

Šta mislite u svemu tome? pretjeruju li neki parovi?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 10:38:28   
ananas_ze
meni su ti  parovi fakat segauser posted image ko sipka i bubanjuser posted image pa ne pada mi na pamet ni vodit ga sa sobom nit ici s njim, jos me mama jedne prijateljice pitala "kako me pusti da idem bez njega?" rekoh "pa jesam ga trebala povest među nas 10 cura? Ne vodi ni on mene svojim jaranima, cist racun -duga ljubav, a kad smo pozvani zajedno idemo zajedno.
Bas sam neki dan cula kako se zena naljutila na muza jer je bez nje otisao jaranu na kafu, slijedi obrazolzenje: " po danu nek ide kad hoce(jer je i ona tad u poslu i nema vremena za njega, a on radi), a navece nek bude sa mnom da nisam sama"-eh meni je ovo bezobrazno i .


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 10:41:28   
veeseelaa
slažem se s tobom
i ja se ibretim kad mi neko pita "pa kako te muž pušta?" il "šta on na to što si ti izašla i sl"
meni 33 godine i sad da me neko pušta negdje? il ja njega? pa svak ima svoj mozak
a za zajedno, kad nas neko oboje pozove....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 10:44:07   
henna ze
a kome se to svidja neka ih..meni ne smetaju..iskreno nemam takvih oko sebe....
a da to moram roknula bih se a znam da bi i on isto...
zamisli krenem ja na kafu sa rr ženama i povedem mm ili on krene u kladionicu sa rajom i povede mene....uuu
al ko voli nek izvoli...nemam ja pravo da  govorim nekom de ovako il onako..njima vjerovatno to štima...nek se ljudi vole..ako se baš toliko vole...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 10:51:34   
veeseelaa
.nek se ljudi vole..ako se baš toliko vole...


pa upravo dal se ti ljudi toliko vole il se mi ne volimo? user posted image

od moje prijateljice sestra je takva, ko ada i buda hahahah ma presmiješno, al meni se čini da to njenom mužu paše i ona je ušla u taj način življenja i sad joj to ko normala, i kao i njoj se to tako dopada
pa on je nazočan uvijek, nema šanse da u wc ode bez njega, majke mi 5 godina je u braku nikada je srela samu nisam user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:01:37   
Nedi
Svako ima "svoje vrijeme" i tako nam odgovara. Šta ću ja na fudbalu ili na pivi ili u kladionici. Ne volim to, nemam interesovanje za te aktivnosti i ne gubim vrijeme na njih. Sa druge strane suludo mi je da svako dan-dva  mm svraća sa mnom do mog tate. Mislim čemu smaranje nije njegov roditelj. Ili da ide sa vani sa mojim curama.Čim mm nešto sebi organizuje maleni i ja odmah sebi nesto. Ili kad ja nesto organizujem mm i maleni nesto rade. Samo na vrijeme obavijestimo o planovima jer onaj ko ide sa malenim vani sada zbog zime uzima auto a drugi se snalazi. (Prakticno dogovaranje jer imamo jedno auto).

Zajednička druženja, izleti, izlasci, koncerti, praznici, rođendani, godišnji, vikend posjete su nesto sto radimo zajedno ali i tada smo obično u drustvu osoba koje također budu u paru.

Čudnije mi je kada npr dvije sestre svugdje idu zajedno da svojim muževima i mamom. Jeste lijepo družiti se stalno i paziti ali za moj ukus previše. Ne kontam čemu nesigurnost pa da uvijek neko mora biti uz tebe? Znam 2 para koja uopće nemaju svoju privatnost, uvijek je mama, sestra, zet , djeca itd kod njih.

< Poruku je uredio Nedi -- 22.11.2011 11:03:00 >

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:05:28   
hanabanana
Nekad ne volim ni sama sa sobom izaći, a ne još i njega da vodam.
Nije maloljetan brate dragi.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:06:46   
mamabb
IZVORNA PORUKA: veeseelaa



Moj suprug poznaje jedan bračni par koji je nerazdvojan i cijela im se ekipa podsmijava.... osobito kad oni - muškarci gledaju utakmicu a ona se pojavi sa šalom oko vrata i sa njima zajedno navija, pijucka pivo.... njenom suprugu to super a i njoj a svi okolo se ibrete

Gdje je rampa za "sve mi zajedno"? dal je potrebna il smatrate da su parovi koji svo svoje slobodno vrijeme utroše zajedno sasvim ok?



Šta mislite u svemu tome? pretjeruju li neki parovi?




Znaš kako bi me ovo nasekiralo što bi mi se neko tamo podsmijavao za nešto što nama odgovara a očiito i njih boli đon, oni uživaju a nek se drugi podsmijavaju.

Ne vodam ga, ne voda me. Skupa idemo tamo gdje mislimo da bi trebali i gdje nama godi zajedno. Ne idem na kafice i druženja s ekipom s njim bez obzira koje je doba jer bi me smorilo, a tako i on.Svoju ekipu mi ne dovodi kući jer ne želi da ja ikog dvorim, nego ih izvede van. Ako mi ko dođe on spakuje djete i van ili u drugu sobu, da mi možemo rahat da sjelimo. Tako mi, a sad ako je nekome smješno i kaže kako sam ga istjerala iz kuće da ja rahat tračam, jadan on, i još dijete mora paziti, boli me neštouser posted image Budemo mi i skupa, al znači zavisi od situacije i ljudi, a nekad nam nisu ni potrebni, sami sebi dostauser posted image

Meni se desilo da se dogovorim da iziđemo na kafu s djecom, znači njih par i djeca i sad iskupile se mi, kad hop i muževi meni onda baš bilo krivo što i svog ne povedoh.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:14:15   
Ilhana RR
Kao sto mamabb rece ne voda me a ni ja njega... imamo puno zajednicki stvari i zato smo cesto i skupa... moj muz voli kada mi izadjemo zajedno, a i ja takodjer... volimo otici i na kaficu i na utakmicu kakvu i kod raje... gdje "ne treba" tu i ne ide ni ja ni on... on kad hoce negdje sa svojom rajom ide a ja kad hocu sa mojom idem bez pitanja...

Meni je bezveze sto se "drustvo" podsmijava jer to za mene nisu prijatelji... to su ne prijatelji, ja da sam na njihovom mjestu mjenjala bih drustvo podhitno!!!

Ja i mm muz smo s ponosom taj par koji je nerazdvojni i nama je super =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:17:17   
veeseelaa
Meni je bezveze sto se "drustvo" podsmijava jer to za mene nisu prijatelji... to su ne prijatelji, ja da sam na njihovom mjestu mjenjala bih drustvo podhitno!!!


pa draga moja zar nije smiješno da muž sjedi za 10 muškaraca i gleda utakmicu i pojavi mu se i žena il dodju zajedno? pa čemu to?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:18:45   
Anoniman
ja to zovem "sindrom labuda"user posted image ...meni je ok...mislim, dok posmatram takve ljude...vjerovatno bi mi smetalo da moj suprug ima taj sindrom..ili najbolja jaranica...a ovako...kao posmatrac...ne smeta mi....imala sam u komsiluku takve komsije...uvijek su bili skupa...stariji ljudi...setali...drzali se za ruke...simpaticno skroz...samo sto kako je on umro...tako je nekako i ona "umrla"...vidi se da joj je uzasno teskouser posted image

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:19:06   
ananas_ze
mamabb dobro vi to skrozuser posted image
nedavno mm pozva 2 prijatelja, jedan ozenjen drugi neozenjen, a ja fino odem kod zene od ovog ozenjenog i svima dobro user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:20:13   
veeseelaa
Znaš kako bi me ovo nasekiralo što bi mi se neko tamo podsmijavao za nešto što nama odgovara a očiito i njih boli đon, oni uživaju a nek se drugi podsmijavaju.


ma naravno, za sam da s euvijek radi ono što je srcu milo pa bilo van pameti većini
al komentiramo, ja bi se osjećala čudno sa mm i njegovim jaranima na utakmici a mm bi poludio da sjedi s mojim jaranicama satima na kafici i sluša nas kako besjedimo o frizurama, celulitu (mislim ko ga ima user posted image ) itd
Ja volim muškarac da je muškarac, lijepo pozdrav s drugaricama, koja riječ i voz user posted image savršeno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:21:29   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Meni je bezveze sto se "drustvo" podsmijava jer to za mene nisu prijatelji... to su ne prijatelji, ja da sam na njihovom mjestu mjenjala bih drustvo podhitno!!!


pa draga moja zar nije smiješno da muž sjedi za 10 muškaraca i gleda utakmicu i pojavi mu se i žena il dodju zajedno? pa čemu to?



Ako to ne smeta njenom muzu zasto bi smetalo nekom drugom?

I ja sam isla sa mojim muzem na trke auta kada je radio sa tim dok je zivio u BiH, ja i 100 muskaraca i nikom nije smetalo i vazda su me peglali njegovi jarani da idem sa njima jer su znali da cu se brinuti i za njih kao za mm...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:22:38   
Bambi09
Sve ima svoje granice... A nikad nismo bili vezani pupcanom vrpcom, pa necemo ni u buduce... Ima svoje vrijeme, imam svoje vrijeme... Imamo NASE vrijeme... user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:24:22   
ziki
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Kao sto mamabb rece ne voda me a ni ja njega... imamo puno zajednicki stvari i zato smo cesto i skupa... moj muz voli kada mi izadjemo zajedno, a i ja takodjer... volimo otici i na kaficu i na utakmicu kakvu i kod raje... gdje "ne treba" tu i ne ide ni ja ni on... on kad hoce negdje sa svojom rajom ide a ja kad hocu sa mojom idem bez pitanja...

Meni je bezveze sto se "drustvo" podsmijava jer to za mene nisu prijatelji... to su ne prijatelji, ja da sam na njihovom mjestu mjenjala bih drustvo podhitno!!!

Ja i mm muz smo s ponosom taj par koji je nerazdvojni i nama je super =)

Slazem se sa Ilhanom. Meni je mm najbolji prijatelj, bio i ostao.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:27:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Meni je bezveze sto se "drustvo" podsmijava jer to za mene nisu prijatelji... to su ne prijatelji, ja da sam na njihovom mjestu mjenjala bih drustvo podhitno!!!


pa draga moja zar nije smiješno da muž sjedi za 10 muškaraca i gleda utakmicu i pojavi mu se i žena il dodju zajedno? pa čemu to?



Ako to ne smeta njenom muzu zasto bi smetalo nekom drugom?

I ja sam isla sa mojim muzem na trke auta kada je radio sa tim dok je zivio u BiH, ja i 100 muskaraca i nikom nije smetalo i vazda su me peglali njegovi jarani da idem sa njima jer su znali da cu se brinuti i za njih kao za mm...



meni bi smetalo da sjedim sa 10 jaranica i da dodje muž od jedne, ne mogu se zezati kako znam, moram biti fina i mirna kao i sve ostale cure user posted image htjeli mi to ili ne pred muževima naših drugarica ipak ne možemo o svemu ko samo kad smo s curama
Kaže mm znaš kako je kad se gleda utakmica, neko opsuje pa se onda cijelo poluvrijeme ispričava supruzi njihovog jarana user posted image
Mislim da u tom smislu smeta


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:29:11   
veeseelaa
Meni je bezveze sto se "drustvo" podsmijava jer to za mene nisu prijatelji... to su ne prijatelji,


e pa nećemo sad pretjerivati user posted image golemo je reć neprijatelj


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:29:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Kao sto mamabb rece ne voda me a ni ja njega... imamo puno zajednicki stvari i zato smo cesto i skupa... moj muz voli kada mi izadjemo zajedno, a i ja takodjer... volimo otici i na kaficu i na utakmicu kakvu i kod raje... gdje "ne treba" tu i ne ide ni ja ni on... on kad hoce negdje sa svojom rajom ide a ja kad hocu sa mojom idem bez pitanja...

Meni je bezveze sto se "drustvo" podsmijava jer to za mene nisu prijatelji... to su ne prijatelji, ja da sam na njihovom mjestu mjenjala bih drustvo podhitno!!!

Ja i mm muz smo s ponosom taj par koji je nerazdvojni i nama je super =)

Slazem se sa Ilhanom. Meni je mm najbolji prijatelj, bio i ostao.
pa niste nerazdvojni...ako ti je ovo biti nerazvdvojan, onda sam i jauser posted image ...vala ilha svaki put si sama dosla i na bb i onda na kafu...a i ti ziki...nisam vam vidjela muzeveuser posted image

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:31:50   
Ilhana RR
Bogami u nasem drustvu je opusteno tako da mi tih problema nemamo... kad mm radi tad gledam utakmice sa mojima a inace ih uvijek gledamo zajedno u drustvu sa nasom rajom i super nam bude...

A sve sto mogu reci pred mojim prijateljicama mogu i ja i moje prijateljice reci i pred mojim muzem jer ja i mm nemamo tajni i on svakako sve sazna posle ako nije tu :P

A kao sto ziki rece, on je moj najbolji prijatelj bio i prije nase veze i ostao... doduse sada to mjesto dijeli sa Lamijom ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:33:47   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Kao sto mamabb rece ne voda me a ni ja njega... imamo puno zajednicki stvari i zato smo cesto i skupa... moj muz voli kada mi izadjemo zajedno, a i ja takodjer... volimo otici i na kaficu i na utakmicu kakvu i kod raje... gdje "ne treba" tu i ne ide ni ja ni on... on kad hoce negdje sa svojom rajom ide a ja kad hocu sa mojom idem bez pitanja...

Meni je bezveze sto se "drustvo" podsmijava jer to za mene nisu prijatelji... to su ne prijatelji, ja da sam na njihovom mjestu mjenjala bih drustvo podhitno!!!

Ja i mm muz smo s ponosom taj par koji je nerazdvojni i nama je super =)

Slazem se sa Ilhanom. Meni je mm najbolji prijatelj, bio i ostao.
pa niste nerazdvojni...ako ti je ovo biti nerazvdvojan, onda sam i jauser posted image ...vala ilha svaki put si sama dosla i na bb i onda na kafu...a i ti ziki...nisam vam vidjela muzeveuser posted image



haha pa on da zeli da ide na kaficu sa jedno 30 zena +djeca nebi mu branila ako to moze podnijeti :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:34:06   
mamabb
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Znaš kako bi me ovo nasekiralo što bi mi se neko tamo podsmijavao za nešto što nama odgovara a očiito i njih boli đon, oni uživaju a nek se drugi podsmijavaju.


ma naravno, za sam da s euvijek radi ono što je srcu milo pa bilo van pameti većini
al komentiramo, ja bi se osjećala čudno sa mm i njegovim jaranima na utakmici a mm bi poludio da sjedi s mojim jaranicama satima na kafici i sluša nas kako besjedimo o frizurama, celulitu (mislim ko ga ima user posted image ) itd
Ja volim muškarac da je muškarac, lijepo pozdrav s drugaricama, koja riječ i voz user posted image savršeno



ma da i ja bi, al ako to nekom paše i ne osjeća se čudno, mislim, ko sam ja da mi bude smješno.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:34:09   
veeseelaa
vala ilha svaki put si sama dosla i na bb


pa došla je samo na 1-2 na BB

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:35:18   
veeseelaa
ženu treba čuvati od prijatelja, isto važi i za muškarca user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
22.11.2011 11:36:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vala ilha svaki put si sama dosla i na bb


pa došla je samo na 1-2 na BB

svaki put kad je dolazila jel bb ili kafa bila je samauser posted image

Eto ti Ilhana...sama si rekla...ne sjedi mu se sa 30 zena + djece...da ste fakat nerazdvojni...ssjedio bi on...ne bi mu smetalouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *