|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Platnene nosiljke
23.8.2008 23:56:22   
neki
Planiram kupiti platnenu nosiljku za bebu,(znam da je jos rano za to,ali mislimo bebu iznijeti iz bolnice u njoj aBd).Da li je neko od vas kupovao,gdje i koje su cijene?Molim za odgovore.Pozz
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Platnene nosiljke
24.8.2008 0:09:03   
anitaMO
ja to nisam ni imala.kako mi je dosla korpa s kolicima onda sam nju iskoristila.ta platnena mi nije ni trebala.dodje li ti s kolicima.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Platnene nosiljke
24.8.2008 0:24:13   
neki
Jok,kolica cu dobiti od seke,a pojma nemam u cemu bih drugo mogla iznijeti bebaru.Termin je 7.januara,pa nesto kontam da bi bebi u takvoj nosiljci bilo ugodno i toplo.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Platnene nosiljke
24.8.2008 0:26:24   
anitaMO
pa u toj korpimjos je bolja i cvrsca i ja sam lauru rodila 5.1.i u tome sam je iznjela.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Platnene nosiljke
24.8.2008 0:33:04   
neki
Onda da se odlucim za neku drugu?Hvala na savjetu,odoh ovih dana da malo istrazujem po gradu,pa cu vidjeti.Pusa

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Platnene nosiljke
24.8.2008 8:39:01   
Emina*
a pojma nemam u cemu bih drugo mogla iznijeti bebaru


U autosjedalici...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Platnene nosiljke
24.8.2008 12:04:18   
neki
Hvala

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Platnene nosiljke
24.8.2008 12:09:04   
Emina*
heh, nema na cemu user posted image  user posted image
Nadam se da imas AS, jer je zakonom odredjeno da se beba u autu vozi u AS,
a ne znam jel autom ides kuci, ili ti je blizu, zato sam i rekla......
Sretno user posted image

A sto se tice platnene nosiljke, vjeruj mi na rijec da sam je 2x dosad iskoristila,
i beba vec ne moze da stane u nju.....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Platnene nosiljke
25.8.2008 22:49:22   
Visnja RR
od nosiljke ili kosare AS je najbolji izbor... trajace ti mnooooogooo duze...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Platnene nosiljke
26.8.2008 15:52:31   
idana_85
Mozes je sasiti, nadjes sliku kakvu hoces i zena ti sasije takvu. Materijal za nju mozes sama uzeti ili da modelarica uzme za tebe. Ako te zanima javi se na pp, pa cu ti dati info kako kontaktirati tu zenu.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Platnene nosiljke
4.9.2008 22:16:01   
mamina cura
Evo link sa mojim nosiljkama za bebe
http://public.fotki.com/naidah/sling-marame/
Beba se u slingu moze nositi od rodjenja pa do 2-3god sve ovisi o tezini bebe i fizickoj snasi nositelja. Moja malena ima preko 8kg i jos uvijek mi je jako lagano nositi je.
Velika prednost ovakvih nosiljki je sto se beba moze dojiti u njoj i beba je stalno uz vas pa je smirenija i samostalnija od ostalih beba koje se ne nosaju. A ne mogu da vam opisem koje je zadovoljstvo nosati i za mamu i bebu. Ja sam nevjerovatno pokretna i nemam problema sa kolicima bez obzira kuda se krecem, ne moram vam pisati kako je nemoguce ici ulicama sa kolicima.
Toplo preporucujem svim mamama koristenje nosiljke pa bilo koju marku odabrali.user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Platnene nosiljke
5.9.2008 8:52:14   
Emina*
Mamina cura, nije se mislilo na te nosiljke, nego na platnenu nosljku/kosaru za iznijeti bebu iz bolnice user posted image  user posted image
PS: Meni je onaj crveni Mei Tai super user posted image user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Platnene nosiljke
5.9.2008 12:20:24   
mamina princeza
Ja sam dobila korpu od prijatelja koji su imali bebu prije nas:) A licno sam je iskoristila jos nekih 5 puta ia to uglavnom jer smo tih prvih dana morali cesto izlaziti autom ( u bolnicu zbog zutice pa opet iz bolnice pa na kontrolu) Stvarno se bas jako malo koristi, mada je moja veca i mogla je beba neko  vrijeme u nju stati al nije je bas pretjerano volila.
Al ipak i sada bih nju iskoristila za izlazak iz porodilista. Znam da je AS jedina sigurna u autu ali meni moja dzelila i danas nekako izgleda zgrceno u njoj i ne bih nikako imala srca da je onako malu kakva je bila iz porodilista stavim u autosjedalicu. Ne znam mozda su vase neke bolje AS ( moja je brevi i za novorodjenu bebu je) ali ja sve sto sam do sada vidjela su takve da je beba zgrcena u njoj.



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Platnene nosiljke
5.9.2008 12:25:15   
nely
zar nedodje korpa(lift) u kolicima kada kupujete??
ja sam edvina iznijela u tome a i dan danas je svakodnevno koristimo,ako nije u as.

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Platnene nosiljke
5.9.2008 13:08:00   
mamina princeza
Zavisi koja su ti kolica, koji model imas, moja nemaju korpu odbojeno (Peg perego)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *