|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 12:29:38   
Hanady RR
Drage naše...
nedavno smo se susrele sa inforamcijom da kćerka naše članice Fatme je oboljela od bolesti koja zahtjeva posbenu pažnju.

''Moja djevojcica je jako bolesna u trecem mjesecu njenog zivota otkrili smo porazavajucu vjest.Nalazi koje smo radili i koje smo cekali u augustu su nam potvrdili porazavajucu vijest ona boluje od SMN tip 1-SPINALNA MISICNA ATROFIJA.Sada sam u stalnoj brizi za nju jer joj je potrebno dosta paznje, tri puta do sada smo bili i u bolnici i vodimo jednu veliku bitku.Mile moje nisam zeljela da vas rastuzim ali jednostavno doslo je vrijeme da i sa vama podjelim moju bol.Ponekad mislim da cu klonuti i izgubiti snagu ali se trgnem jer neko odozgo to vidi sve i da mi dodatnu snagu i energiju.Ljubim vas i grlim moje mile i drage. ''

Našla članica Fatma vodila je svoje majčinske bitke i prije, ako se sjaćate emisije u kojoj se govorilo i o smrti beba nakon vankcijnacije naša Fatma i tamo je svoju bol ostavila user posted image nadalje bila je naš predstavnik borac u pokretanju sa mrtve tačke pitanja prava porodilja u BiH i vrlo hrabro zahtjevala javno da se majkama porodiljama njihova prava kako obećana tako i zakonska podhitno rješe.

Kako je naša Fatma uvijek uz nas RR Tim smatra da i mi njima možemo pružiti podršku u smislu finansijske u ovim teškim vremenima da djevojčici i majci olakšamo bar taj dio.

Sa tim u vezi naredni Baby Bazar u janurau posvećujemo njima...svi prikupljeni prilozi biće uplaćeni na zajednički račun filantropije

Račun za uplate

Predstavništvo Ustanove Danu Filantropija
Uplatu izvršiti na ŽR: 3386907716572730 UniCredit Banka

sa naznakom podrška forumašici


zbirno će biti prebačeno na račun naše forumašice...
nije uputno da javno pišemo njeno ime i rpezime i broj računa...

sve skupljeno na narednom baby bazaru u humantiranu kutiju biće uplaćeno također na isti račun

za naše RR drugarice i njihovu dječicu uvijek smo tu, mi smo RR user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 12:31:42   
M kao Mama
uh, bože dragi naravno, i onomad sam joj rekla kad se javila da smo tu za nju u svakom trenutku, dušica draga, šaljemo ti puno dobrih želja i da ti dragi Allah podari snage da sve ovo izdeveraš.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 12:32:23   
Lady26
Ucestvovat cu koliko mogu....
Boze pomozi djevojcici da se izbori....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 12:35:57   
MicoTico
Draga Fatma uz tebe smo naravnouser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 12:38:14   
hatepsut
Najveci user posted image ,uz vas smo ! Naravno da cemo i pomoci u skladu s nasim mogucnostima.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 13:17:26   
Super Beba
Draga Fatma user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 13:26:02   
Visnja RR
uhhh...baš me rastužilo...naravno da smo uz našu Fatmu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 13:43:29   
Fatma
Mile moje jako sam ponosna na vas,nisam se javljala jer stvarno nemam vremena Merjem-Taira trazi puno paznje i onda svu svoju snagu dajem i poklanjam njoj.Danas smo se vratile iz bolnice radi praznika,Merjem -Tairi je implantirana Nazogasicna sonda jer gubi na tezini tako da je sada dohranjujemo preko sonde.Ponekada mislim da cu klonuti ali neko odozgo to vidi sve pa mi da snagu napuni moje baterije i ja krenem dalje.Duse moje hvala vam na podrsci,HVALA VAM STO POSTOJITE.Necu nabrajati nikoga pojedinacno jer sve vas volim.HVALA VAM ZA BRIGU,LIJEPU RIJEC,HVALA VAM STO I ZBOG VAS PROLIJEM POKOJU SUZU...HVALA VAM STO POSTOJITE I STO MISLITE NA NAS!MILIONE POLJUBACA OD AZRE(Fatme) I MERJEM-TAIREuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad pogodi te strijela sudbine,ti uzmi i poljubi je,jer onaj ko ti nju posalje zna sta za tebe najbolje je!Fatma i Taira...Irfan zauvjek!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 13:44:15   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 14:00:52   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Fatma

Mile moje jako sam ponosna na vas,nisam se javljala jer stvarno nemam vremena Merjem-Taira trazi puno paznje i onda svu svoju snagu dajem i poklanjam njoj.Danas smo se vratile iz bolnice radi praznika,Merjem -Tairi je implantirana Nazogasicna sonda jer gubi na tezini tako da je sada dohranjujemo preko sonde.Ponekada mislim da cu klonuti ali neko odozgo to vidi sve pa mi da snagu napuni moje baterije i ja krenem dalje.Duse moje hvala vam na podrsci,HVALA VAM STO POSTOJITE.Necu nabrajati nikoga pojedinacno jer sve vas volim.HVALA VAM ZA BRIGU,LIJEPU RIJEC,HVALA VAM STO I ZBOG VAS PROLIJEM POKOJU SUZU...HVALA VAM STO POSTOJITE I STO MISLITE NA NAS!MILIONE POLJUBACA OD AZRE(Fatme) I MERJEM-TAIREuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image
svi cemo pomoci,na koji god nacin mozemo a najviose se molit da uskoro ovo sve ako bog da bude iza vas

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 14:15:11   
InLove
Rasplakah se, da vam Allah Dz.S olaksa uz vas smo user posted image user posted image user posted image

I za NASU RR user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 14:32:05   
vila_7
Predstavništvo Ustanove Danu Filantropija


Da li treba na uplati i ovo naglasiti?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 14:36:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: vila_7

Predstavništvo Ustanove Danu Filantropija


Da li treba na uplati i ovo naglasiti?


račun je od Danu filantoprije tako sa uplatu vršiš njima..
što znači kome plaćaš Danu filantopija, svrha ...podrška forumašici

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 14:53:31   
Hanady RR
http://album.ringeraja.ba/index.php?page=album&ID=3693user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 20:14:53   
Sonja
user posted image user posted image user posted image user posted image

bas me rastuzi

veliko user posted image od mene i mojih andjela

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 20:24:53   
Lulu_08
Jako mi je zao user posted image user posted image user posted image . Nadam se aBd da ce biti lijeka i olaksanja sa srecom uhhh user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 21:22:28   
animagical
hanady, ako ne budem mogla na BB a ti budes isla molim te da mi se javis :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 21:29:52   
muaaa
Tu smo user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
30.12.2013 23:49:39   
minie
Jako mi je zao zbog svega sto prolazite, dace Uzviseni da medena curica bude dobro i trci sa svojom sekom.

Moj R i ja vam saljemo najveci zagrljaj podrske, a odazvacemo se i akciji, koliko smo u mogucnosti.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
31.12.2013 8:39:20   
mum82
da vam Allah olaksa, da vam snage da sve izdrzite i nagradi vas najvecom nagradom....user posted image user posted image
malo preslatko pilence sa svojom frizuricomuser posted image

i naravno po ko zna koji put,svaka cast RRuser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
2.1.2014 9:20:50   
Andy_Bec23
user posted image user posted image user posted image

Sta reci, molim za vas da vam dragi Bog podari snage i da se izborite user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
3.1.2014 16:32:33   
Medi_87
Srce moje drago saljem vam milion poljubaca, milijardu zagrljaja, mila moja znas da sam uvijek tu za tebe, puno vas volimo user posted image user posted image

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
8.1.2014 15:14:09   
Fatma
Drage moje zelim da vam se zahvalim na brizi koju osjecate za moje dijete.Moja malena,moja lavica je u petak pala u komu i reanimacijom smo je povratili u ovaj zivot.Sada je na aparatima i njen zivot je ugrozen.Hvala vam na svemu i molim boga da ostanete u zdravlju.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
8.1.2014 15:23:00   
Super Beba
user posted image

Ne dajte se! Da nam se mala lavica što prije izvuče i ozdravi! user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
8.1.2014 15:23:55   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Fatma

Drage moje zelim da vam se zahvalim na brizi koju osjecate za moje dijete.Moja malena,moja lavica je u petak pala u komu i reanimacijom smo je povratili u ovaj zivot.Sada je na aparatima i njen zivot je ugrozen.Hvala vam na svemu i molim boga da ostanete u zdravlju.




ostadoh nijema

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *