|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poklon za trogodisnjaka
22.2.2008 11:37:21   
amdi
Naime, sace mom Amaru rodjendan pa se pitam sta je to sto motivise djecu za razvoj u tom dobu. On nije od one djece koja sjede i slazu kocke ili puzle, a ima brdo igracaka tipa autica...

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Poklon za trogodisnjaka
24.3.2008 12:31:26   
Antigona
meni su super one društvene igrice prilagođene tom uzrastu.
Recimo memory, onda ono kad love patkice i sl. Ima za kupiti u svim boljim radnjama dječijih igračaka, Turbo limach i sl.
Mi imamo memory i super nam je nije jeftino ali vrijedi, pogotovu u odnosu na ovu kinesku plastiku

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Poklon za trogodisnjaka
16.4.2008 9:58:04   
majki
I mi sada u subotu idemo na jedan rođendan, dječaku je tri godine i neznam šta da mu kupim. Ima čini mi se sve moguće igračke i slikovnice. Sviđa mi se ideja o nekoj misaonoj igri ali neznam je li to prezahtjevno za trogodišnjaka. Koja od tih igara bi bila pogodna za ovaj uzrast?

(odgovor članu Antigona)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Poklon za trogodisnjaka
16.4.2008 11:38:23   
peanut
Zavisi od sklonosti djeteta...Moji djecaci prvenstveno vole autice i garazice, ali vole i lego kockice, plastelin (playdoh-cini mi se, lahko se kasnije skida sa namjestaja)user posted image , ima i dodatke u vidu kalupa i sl, bojanku i drvene bojice...user posted image

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Poklon za trogodisnjaka
16.4.2008 11:45:52   
majki
Pogledaću taj plastelin, s tim se može biti dosta kreativan, nadam se da će mu i mama biti zadovoljna poklonom jer ipak ona mora za njim pospremati. Hvala na savjetu.
pozdrav

(odgovor članu peanut)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *