|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć za Adisa!
22.11.2009 17:12:26   
ElmaB
Adis Junuzović hitno mora na transplantaciju srca!   Nakon dijagnoze ovog teškog srčanog oboljenja jedini spas je presađivanje srca, user posted image Osamnaestogodišnji Adis Junuzović umjesto da pohađa školu i druži se sa svojim vršnjacima prikovan je za krevet zbog teškog oboljenja srca. Adisu je, naime, dijagnosticirana kardiomiopatija zbog koje je neophodno hitno uraditi transplantaciju srca. Nakon dijagnoze ovog teškog srčanog oboljenja jedini spas je presađivanje srca, a problem je što naša zemlja nije uključena u program Eurotransplant i ne može samostalno doći do donora "novog" srca, zbog čega se sada traži pomoć od svih onih koji bi Adisa mogli poslati u evropski centar da mu se uradi ova teška, ali za njegov život presudna operacija. Adisu je urađena kateterizacija i biopsija, ali njegovo zdravstveno stanje se svakim danom pogoršava. Adisova borba za život traje već nekoliko mjeseci, a zbog sličnog srčanog oboljenja je već izgubio brata. "Moram pokušati da spasim svoje dijete. Jedina mi je to želja u životu. Ako ima nekog da može, molim, svakoga da nam pomogne.", riječi su majke Sadete Junuzović.   Porodica Junuzović je iz Srebrenice. Sadeta je samohrana majka. Muž joj je poginuo tokom rata. Sve što ima na svijetu su njena djeca. Kako joj je jedan sin već preminuo, također zbog srčane mane, strahuje za Adisa. Adis ima samo jednu želju: "Molim sve ljekare da pomognu da ozdravim, to mi je jedina želja." Za sve koji mogu pomoći više informacija na telefon 062 140 616. Ziro racun na koji se moze uplatiti novac 1610250000000047 Junuzovic Adis Raiffaisen bank Sarajevo

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoć za Adisa!
22.11.2009 20:07:39   
illa
Baš je danas bio u novinama članak o ovom dječaku. user posted image

P. S. Odakle ti broj računa? U novinama ga nije bilo...user posted image


< Poruku je uredio illa -- 22.11.2009 20:13:29 >

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoć za Adisa!
23.11.2009 0:19:23   
lely
Vidjela sam i ja ovo,ali znam za ovaj slucaj vec neko vrijeme....Naime ovi ljudi su mi neka rodbina,ne znam tacno kako i sta ,ali znam ovu pricu koja me je svakako potresla.
Znam koliko njegovi najblizi pate zbog svega sto im se dogodilo,a i koliko su nemocni i tuzni sto mu nemogu pomoci...user posted image
Prije cc 1-2 godine ova majka je izgubila vec jedno djete i to tako iznenada da smo svi bili sokirani tom vjescu.Mislim da je bila ista bolest u pitanju.Njemu je bilo isto 18-19 godina,zivio je sasvim normalan zivot...tavrsio skolu,trenirao fudbal (ovako sam ja cula) sve dok jednom mu nije pozlilo i nisu otkrili da je tesko bolestan,nedugo nakon toga on je i umro.Kad se samo sjetim toga...user posted image
Znam jos par stvari,ali ne bi da duzim nego da vas iz srca zamolim da pomognemo ovom djecaku,jer njegovo stanje je iz dana u dan gore i nema jos puno vremena....
Tuzno....user posted image

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoć za Adisa!
23.11.2009 20:04:04   
ElmaB
Objavili su na facebooku! Napravili grupu za pomoć i tu imaju svi detalji pa i br žiro računa!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoć za Adisa!
23.11.2009 22:41:33   
illa
http://hr-hr.facebook.com/group.php?gid=182327028916&ref=share

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoć za Adisa!
30.11.2009 14:33:43   
illa
Otvoren je humanitarni broj:
090 291 053

_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoć za Adisa!
18.12.2009 19:16:35   
illa
HITNO POTREBAN NOVAC ZA ADISOVO IZMJESTANJE!!!

Danas prije podne profesor doktor Gregor Volonek dogovorio je sa menadžmentom bečke klinike AKH da Transplantaciju srca Adisu Junuzoviću ljekari obave besplatno.

Novac u iznosu 100 hiljada eura hitno je potreban za njegov smještaj i bolničke troškove , kao i za tronedjeljni oporavak nakon operacije.

U cijenu je uključen i poseban aparat potreban za prijenos srca iz Barcelone do Beča, kao i medicinska oprema, neophodna za bezbijedan put Adisa iz Sarajeva do Beča.

Porodica i ljekari , koji su se odrekli honorara i pristaju da ga operišu besplatno, apeluju na sve dobre ljude da se novac što prije uplati, kako bi Adis na vrijeme bio prebačen u Austriju.

Austrijski ljekari navode kako je prioritet u ovom trenutku prebaciti pacijenta do Beča, gdje bi čekao na transplantaciju srca.

http://protest.ba/v2/hitno-potreban-novac-za-adisa/

Humanitrani telefon 090 291 053 (2 KM)

Uplate iz BiH
VOLKSBANK BH DD, Fra Anđela Zvizdovića br. 1
ZR KM:1401030022198191
na ime Junuzović Adis
Gornja mahala do br. 24
71210 Ilidža

Uplate iz inostranstva
VOLKSBANK
IBAN: BA39 1401030022198191
SWIFT: VBSABA22


http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=35&t=70292


_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoć za Adisa!
26.12.2009 21:29:43   
sarisari
Je li zna neko da li se jos moze uplatiti novac za Adisa i je li dovoljno otici u Rajfajzen banku i samo na ime i prezime uplatiti kao i kod nekih prethodnih humanitarnih uplata ili...?

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomoć za Adisa!
14.1.2010 17:56:18   
illa
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme/adis-junuzovic-ceka-poziv-s-becke-klinike

user posted image


_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomoć za Adisa!
1.4.2010 10:47:19   
lely
Adis je preminuo user posted image   Strasno sam tuzna user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Klik


< Poruku je uredio lely -- 1.4.2010 10:49:56 >

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomoć za Adisa!
1.4.2010 10:51:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: lely

Adis je preminuo user posted image   Strasno sam tuzna user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Klik



strasno a vec je izgubila jednog sinauser posted image user posted image user posted image  da joj dragi Allah da sabur i snagu za dalje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomoć za Adisa!
1.4.2010 10:54:36   
Skvo RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomoć za Adisa!
1.4.2010 10:59:31   
M kao Mama
Grozno, duša draga toliko se napatio, po ko zna koji put ponavljam, sve dok se ovo događaj običnom narodu, dobro je i normalno, onog momenta kad oboli neko dijete od političara, vjerujte mi sve će se promjeniti. Samo treba dočekati.

A, kako je njegovoj majci ne smijem ni pomisliti, duša draga nejmu dragi Allah neka podari Dženet, a majci sabur da sve izdrži.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomoć za Adisa!
1.4.2010 11:23:42   
salmy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image grozno bas sam tuzna!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mislila sam da ce izvuci.....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomoć za Adisa!
1.4.2010 11:29:19   
dzeni_nl
zalosno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *