|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć za Durmo Semira - Sale
23.6.2014 16:14:48   
sretna_mama
Pozdrav!

Upravo sam saznala da moj sugrađanin vodi bitku sa opakom bolešću..Obzirom da ga dobra poznajem, i da poznajem tešku finansijsku situaciju ove porodice, molila bih za pomoć..

Njegova majka me zamolila da se pridružim grupi, gdje vidje da je teško obolio..

"Molimo sve ljude dobre volje koji su u mogućnosti da pomognu Durmo Semiru koji boluje od Carcinoma embryonale testis, prošao je 6 ciklusa kemoterapije.
Semiru je preporučeno da ide u Istanbul uraditi PET nalaz koji će mu pomoći u daljem liječenju. Nalaz košta 1100,00 Eura i ovim putem molimo sve dobre ljude da pomognu koliko mogu da se Semiru obezbijedi da uradi nalaz.
Novac za put je obezbijeđen, još nedostaje gore navedeni iznos.

Unaprijed hvala!

Sve uplate mogu se izvršiti na tekući račun :


SPERBANK DD ZENICA NA IME DURMO SEMIR
BROJ TEKUĆEG RAČUNA 6771 1400 0031 4151
TRANSAKCIJSKI RAČUN 140 601 50000184 31"

Poznajem porodicu godinama, upoznala sam ih kad su bili podstanari u kući gdje je stanovala i moja tetka..

Majka je nezaposlena, jer se firma u kojoj je radila, propala..

Momak je bio zaposlen kao konobar u TC Dzenanović..

Možemo li pomoći?

Hvala svima..

P.S. Na fb je otvorena grupa za ovog mladog ovjeka.. Pomo za Durmo Semira- Sale

< Poruku je uredio sretna_mama -- 23.6.2014 16:17:43 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoć za Durmo Semira - Sale
24.6.2014 11:26:35   
M kao Mama


bože dragi, svaki dan se nasekiram kada vidim da majke mole za pomoć, za novce za svoju djecu, za liječenje i slično, strašno, strašno, šta treba da se desi pa da konačno i ova država, vlast ili ko već donekle povede računa.

Koliko mogu, sa halalaom što kažu, uplatit ću, samo njemu s hairom da bude

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoć za Durmo Semira - Sale
24.6.2014 15:48:16   
sretna_mama
Hvala mama_alma.. Kad mi se njegova mama jučer javila, baš sam nekako ,ne razmišljajući koliko dnevno istih apela prođe, odmah pomislila, idem na rr.. neki me srklet uhvatio.. Godinama znam tu porodicu..

Divni su..

Prošle godine mu je žena, mislim u 3-4 mj.trudnoće izgubila bebu user posted image ..
I gle kako ih iznenada ovo snađe..tačno strava i užas..


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoć za Durmo Semira - Sale
18.9.2014 15:08:44   
Penelope82
IZVORNA PORUKA: mama_alma



bože dragi, svaki dan se nasekiram kada vidim da majke mole za pomoć, za novce za svoju djecu, za liječenje i slično, strašno, strašno, šta treba da se desi pa da konačno i ova država, vlast ili ko već donekle povede računa.

Koliko mogu, sa halalaom što kažu, uplatit ću, samo njemu s hairom da bude


E pa da znas,da mu je s hairom i bilouser posted image  Nalaz dobar!Bitku dobio!Zdrav covjek!user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *