|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomozimo maloj Esmi!
13.10.2011 11:39:33   
illa
Esmi Hajder, bebi staroj 8.mjeseci iz Zavidovića hitno je potrebna transplantacija jetre. Transplantacija će se vjerovatno obaviti u klinici Rebro u Zagrebu, Hrvatska. Esma ima preporuku ljekara za izmještanje u inostrantvo jer se operacija ne može obaviti kod nas. Troškovi operacije i boravka u bolnici su procijenjeni na 125 000 EUR, novac koji Esmini roditelji nemaju. Ukoliko ste u mogućnosti, molimo vas da pomognete ovoj bebi.
Esmi možete pomoći uplatom na račune: Raiffeisen Bank
Transakcijski broj računa: 1610550000000032
KM račun: 09550329241
Devizni račun: 19550186633 Za uplate iz inostranstva:
IBAN:BA391612550011389575
Swift code:RZBABA2S POZIVOM NA BROJ 090 291 010 DONIRATE 2 KM ZA ESMINO LIJEČENJE.
Kontakt:
Telefon od Esminog oca: 061 697 557
Adresa: Gazija bb Zavidovići Stranica za pomoć Esmi: http://esmahajder.info/

_____________________________

http://dobro.ba/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomozimo maloj Esmi!
13.10.2011 11:46:46   
Honey3
broj nesto ne mozeuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomozimo maloj Esmi!
13.10.2011 11:51:46   
vila_7
i meni javi da se broj ne koristi



_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomozimo maloj Esmi!
13.10.2011 13:13:23   
koka i po
ovo je djevojcica iz mog grada.za nju se vec odavno sakupljaju novci ali cini mi se sporo i neefikasno.u mojoj blizini se nalazi prodavnica sa "kutijom" za Esmu.vec sam mnogo puta ubacila onoliko koliko mogu dati u tom momentu.ja sam mogla dati ali ih vecina nemoze.
zato vas jos jednom molim da budete humani i da pokazete koliko je veliko vase srce.
zajedno sa mnogim dobrim dusama pomogli samo Nejri,Iman i mnogim ljudima kojima je pomoc potrebna...pomozimo i ovom djetetu.pa koliko ko moze.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomozimo maloj Esmi!
18.11.2011 18:21:34   
koka i po
...kutija jos uvjek stoji .....user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomozimo maloj Esmi!
18.11.2011 19:44:01   
Super Beba
Broj još uvijek ne funkcioniše...pokušavam već nekoliko dana, ali ništa :(

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *