|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomozimo maloj Iman
24.1.2011 14:24:43   
Sarajkica
http://www.hayat.ba/ostvarane-zelje/3028...-iman.html

Fwd:
''Zovem se Enisa Turković. Imam 28 godina, samohrana sam majka i živim u kući svoga oca Latifa. Po zanimanju sam arhitektonski tehničar i trenutno sam bez posla. Imam dvadesetomjesecnu kcer Iman. Moja kćerkica je prije vremena rodjena sa jednim kilogramom i otpuštena je iz bolnice poslije tri mjeseca kao zdravo novorođence. Nakon 5 mjeseci primjetila sam nepravilan položaj očiju i odvela kćerku kod oftamologa, gdje joj je dijagnosticirano teško oboljenje očiju - slijepilo ( Rethinophatia prematurica) i ablacija retine. Iman je trebala biti operisana u Turskoj, ali zbog nemogućnosti i preskupe operacije potražila sam pomoć od dobrih ljudi i počeli smo liječenje u Beogradu, klinika "Sveti vid". Operisana je u martu 2010.godine. Doktori se tada nisu uopšte nadali da ce Iman ikako vidjeti. Radili su joj lijevo oko. Na nedavnoj kontroli doktori su rekli da se čudo desilo, da se oko regenerisalo te da vidi iako je dioptrija velika, mada ce se ona vremenom smanjivati dioptrijskim sočivom. Moja borba je trajala 4 mjeseca dok nismo skupili 5000 eura. Dobri ljudi, moja borba se nastavlja, jer se mojoj kćerki treba operisati i desno oko i za tu operaciju je potrebno također 5000 eura. Zato, molim sve humane ljude da mi pomognu da sakupim taj novac, da se vrati mojoj kćerkici vid, da bude kao i ostale bebe i da se jednog dana igra kao i ostale djeca. Postoji nada da će moja Iman vidjeti jer čuda se dešavaju i vrijedi se boriti za svoje dijete. Molim ljude dobre volje da mi pomognu, a to možete učiniti na broj žiro računa :
Kod Raiffeisen Bank : 4255031001928448/253
U ovih mjesec dana moram skupiti novac.
Moja adresa : Adžemovica br.8, Sarajevo, Bosna i Hercegovina
Telefon: 0038762609629


Broj žiro računa iz inostranstva:
Payment instruktion
Beneficiary Bank: Raiffeisen Bank dd Bosna i Hercegovina
Swift code: RZBABA2S
Adress: Zmaja od Bosne, Sarajevo, Bih
Details of beneficiary
IBAN CODE : BA 391612000009208024
Full beneficiary name: Enisa Turković
Full beneficiary adress: Adžemovica br.8, Sarajevo''

_____________________________

Ilhan- moja mala pčelica zujalica
14.06.2009. godine
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomozimo maloj Iman
25.1.2011 11:33:06   
SdZ

IZVORNA PORUKA: Sarajkica

http://www.hayat.ba/ostvarane-zelje/3028...-iman.html

Fwd:
''Zovem se Enisa Turković. Imam 28 godina, samohrana sam majka i živim u kući svoga oca Latifa. Po zanimanju sam arhitektonski tehničar i trenutno sam bez posla. Imam dvadesetomjesecnu kcer Iman. Moja kćerkica je prije vremena rodjena sa jednim kilogramom i otpuštena je iz bolnice poslije tri mjeseca kao zdravo novorođence. Nakon 5 mjeseci primjetila sam nepravilan položaj očiju i odvela kćerku kod oftamologa, gdje joj je dijagnosticirano teško oboljenje očiju - slijepilo ( Rethinophatia prematurica) i ablacija retine. Iman je trebala biti operisana u Turskoj, ali zbog nemogućnosti i preskupe operacije potražila sam pomoć od dobrih ljudi i počeli smo liječenje u Beogradu, klinika "Sveti vid". Operisana je u martu 2010.godine. Doktori se tada nisu uopšte nadali da ce Iman ikako vidjeti. Radili su joj lijevo oko. Na nedavnoj kontroli doktori su rekli da se čudo desilo, da se oko regenerisalo te da vidi iako je dioptrija velika, mada ce se ona vremenom smanjivati dioptrijskim sočivom. Moja borba je trajala 4 mjeseca dok nismo skupili 5000 eura. Dobri ljudi, moja borba se nastavlja, jer se mojoj kćerki treba operisati i desno oko i za tu operaciju je potrebno također 5000 eura. Zato, molim sve humane ljude da mi pomognu da sakupim taj novac, da se vrati mojoj kćerkici vid, da bude kao i ostale bebe i da se jednog dana igra kao i ostale djeca. Postoji nada da će moja Iman vidjeti jer čuda se dešavaju i vrijedi se boriti za svoje dijete. Molim ljude dobre volje da mi pomognu, a to možete učiniti na broj žiro računa :
Kod Raiffeisen Bank : 4255031001928448/253
U ovih mjesec dana moram skupiti novac.
Moja adresa : Adžemovica br.8, Sarajevo, Bosna i Hercegovina
Telefon: 0038762609629


Broj žiro računa iz inostranstva:
Payment instruktion
Beneficiary Bank: Raiffeisen Bank dd Bosna i Hercegovina
Swift code: RZBABA2S
Adress: Zmaja od Bosne, Sarajevo, Bih
Details of beneficiary
IBAN CODE : BA 391612000009208024
Full beneficiary name: Enisa Turković
Full beneficiary adress: Adžemovica br.8, Sarajevo''



user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga, ako budem u mogucnosti pomoci cu ti koliko budem mogla. Tako me rasplaka tvoja prica.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Sarajkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomozimo maloj Iman
5.2.2011 14:56:20   
diba
Tužno, jako tužno!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomozimo maloj Iman
6.2.2011 1:00:03   
many
jako tuzno...pomocicu koliko  budem mogla...

(odgovor članu diba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomozimo maloj Iman
6.2.2011 1:06:28   
idacha
user posted image user posted image user posted image sretno u borbi...

cim mi legne plata, moj prilog stize, aBd...


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *