|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomozimo malom Nedimu!
5.6.2010 8:35:49   
illa
Dvogodišnji dječak Nedim Čosović ima encefalopatiju. U četvrtom mjesecu po rođenju došlo do komplikacija. Nedim je odjednom počeo da se grči i po 20 sati dnevno i plakao je, iz dana u dan. Već mjesec dana poslije toga više nije mogao da drži glavu normalno, a motorika dijeteta je naglo stagnirala.

Uz pomoć Almira Čehajića Batka, porodica je prikupila oko 3.000 eura da bi dijete izmjestili u Sloveniju na mjesec dana, radi daljeg ispitivanja. Tamo su rekli da dijegnoza nije cerebralna paraliza, te da su sigurni 80% da je uzrok vakcina,  što naši doktori negiraju. Izričito su naredili da se djetetu moraju raditi fizikalne terapije svakodnevno, što opet naši doktori ne mogu da obezbijede, pravdajući se da nema mjesta.

Nedim ide na fizikalne terapije svaki drugi dan (koje stoje po 20 KM dnevno), jer roditelji nemaju sredstava da plaćaju terapije svaki dan. Doktori iz Slovenije su izrazili spremnost da djetetu tamo rade fizikalne terapije uz pojačanu ishranu sa OMEGA 3 i da mu urade kompletne nalaze usvrhu dobijanja više informacija o Nedimovom stanju. Tretman koji klinika u Sloveniji nudi je neophodna da bi se sprečilo dalje propadanje mozga, a rehabilitacija fizikalnim metodama će osposobiti dijete koliko god je moguće.

Mjesec dana boravka u bolnici u Sloveniji je potrebno da se dobije tačna dijagnoza. Predračun za mjesec dana iznosi 18 386 eura.
Nedimu možete pomoći uplatom na račun:
Raiffeisen banka
Broj transakcijskog računa banke: 1610000000000011
Broj računa: 09-00-70588-0
Kontakt podaci:
Čosović Muhidin: 061/512-420
http://dobro.ba/?p=3414
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomozimo malom Nedimu!
14.9.2010 20:44:31   
illa
Do sada je na racunima uplaćeno oko 2 000 KM.

Nedimu možete pomoći i pozivom na humanitarni broj: 090/292-055  
(ne znam je li broj još aktivan)


_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomozimo malom Nedimu!
18.9.2010 19:13:27   
illa
Udruženje altruista “Dobro” vas poziva da provedete ugodno veče sa mladim bendovima i da svojim dobrovoljnim prologom pomognete da skupimo novac koji je potreban za liječenje Nedima Čosovića. Koncert će se održati 22.09.2010. godine u Slogi sa početkom u 21 sat.

Nastupaju:
Uglavnom bezopasni (acoustic rock)
Tajni gaz (rock)
Kuršluz (punk-rock)
Night Shift Crew (rockbilly-psychobilly)
Amel Ćurić
Enver Lugavić Kice
Troka

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomozimo malom Nedimu!
23.9.2010 10:34:32   
slatkitri
Poštovani

samo da vas obavjestim da nešto nije u redu sa ovim humanitarnim brojem, kad god okrenem izbacuje me, da li može neko provjeriti sa telekomom jel sve u redu i da li je to ovaj broj uopšte. Hvala

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomozimo malom Nedimu!
23.9.2010 10:37:24   
veeseelaa
ja zvala i sve ok

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu slatkitri)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomozimo malom Nedimu!
23.9.2010 10:38:32   
Hanady RR
i ja jučeruser posted image bilo je ok...
nakon što sam pozaval broj stavila na status fb


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomozimo malom Nedimu!
23.9.2010 10:39:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

i ja jučeruser posted image bilo je ok...
nakon što sam pozaval broj stavila na status fb



e da, juče, kad sam vidjela na fb statuse raje nazvah
Neznam šta se danas dešavauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomozimo malom Nedimu!
23.9.2010 10:43:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: slatkitri

Poštovani

samo da vas obavjestim da nešto nije u redu sa ovim humanitarnim brojem, kad god okrenem izbacuje me, da li može neko provjeriti sa telekomom jel sve u redu i da li je to ovaj broj uopšte. Hvala


ja sam uprvao sada nazvala...
i opet dala prilog za humanitranu akciju

znači u redu jeuser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu slatkitri)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomozimo malom Nedimu!
24.9.2010 9:10:44   
illa
Broj vrijedi samo za BH Telecom korisnike fixne i mobilne telefonije.




_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomozimo malom Nedimu!
12.1.2011 9:37:15   
mamina princeza
Drage moje samo da malo podignem ovu temu ....

Nedavno sam slucajno gledajuci slike prepznala Nedimovu mamu - isla je smao na fax cak smo se sretale i dok sam bila trudna i ona ( sa Nedimom ) u bolnici.

Odlucila sma se malo vise ukljuciti i podsjecati ljude da pomognu ovoj porodici.

Trenutno se nlaze u Ljubljani gdje se nakon Praznika nastavlja lijecenje malog Nedima. Pored Nedima ova porodica ima jos jednu mladju djevojcicu i nije im ni malo lako pokriti troskove zvota u skpoj Ljubljani zbog toga im je pomoc od dobrih ljudi itekako potrebna i dalje.
Zive u iznajmljenom stanu , Nedim ide na terapije svaki dan, lijecenje ce trajati najmnje godinu dana, pozitivni pomaci pokazali su se tokom predhodnih terapija.

Nedimu možete pomoći uplatom na račun:

Raiffeisen banka

Broj transakcijskog računa banke: 1610000000000011

Broj računa: 09-00-70588-0

Za uplate iz inostranstva:

BENEFICIARY BANK: RAIFFESEN BANK DD Bosna i Hercegovina

SWIFT CODE: RZBABA2S

ADDRESS: Zmaja od Bosne bb, Sarajevo, BiH

DETAILS OF BENEFICIARY:

IBAN CODE: BA391612000023476724

FULL BENEFICIARY NAME: NEDIM ČOSOVIĆ

FULL BENEFICIARY ADDRESS: PANJINA KULA DO 115 SARAJEVO




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *