|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomozimo porodici Hodzic
31.1.2012 18:51:31   
InLove
Drage moje danas ja i muz naletismo na ovaj link.
Pa ako ste voljne da pomognemo.


Apel za pomoć izbjeglici iz Srebrenice Esedu Hodžiću
SRIJEDA, 25 SIJEČANJ 2012 14:49 MAGAZIN PLUS
Apel za pomoć izbjeglici iz Srebrenice Esedu Hodžiću IMA DVA TUMORA NA MOZGU I JEDAN NA PLUĆIMA
Izbjeglica iz Srebrenice, četrdeset__dvogodišnji Esed Hodžić, koji sa suprugom Sahom i troje maloljetne djece živi u ilijaškom naselju Ljubnići, teško je bolestan.Ima dva tumora na mozgu i jedan tumor na plućima, kao i stomačne bolesti.
Da nevolja bude veća, u utorak 24.januara dobio je i moždani udar. Pored Esedove bolesti, ovoj izbjegličkoj porodici život zagorčava i siromaštvo.Osim dječijeg doplatka, nemaju redovnih novčanih
primanja.Mnogima su se obraćali za pomoć, ali niko im nije htio pomoći.Samo za lijekove Esedu je potrebno oko 300 KM mjesečno.Dosta novca mu je potrebno i za odlaske na preglede u Ilijaš i Sarajevo i na kemo terapiju u Sarajevo.Esed i njegova supruga Saha putem Dnevnog avaza, lista koji je mnogima
pomogao u nevolji, pozivaju sve dobre i humane ljude iz domovine i dijaspore da im doniraju novac, lijekove, hranu, garderobu i ogrijev.Novac se može poslati putem žiro računa 1610000000000011,
poziv na broj 09001161807, koji je, na ime Esed Hodžić, otvoren u Raiffeisen bank, filijala Ilijaš, zatim putem Western uniona, poštanskom uplatnicom, vrijednosnim pismom, a može se , kao i roba, donijeti lično na adresu:
Esed i Saha Hodžić, Ljubnići br. 26, 71380 ILIJAŠ. Dodatne informacije mogu se dobiti putem telefona 061.066-513.Svima, koji žele pomoći, napaćena porodica Hodžić unaprijed se od srca zahvaljuje.

user posted image

< Poruku je uredio Malena_A -- 31.1.2012 18:52:54 >


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomozimo porodici Hodzic
31.1.2012 18:58:15   
pipi_duga_capara
moze ovaj BB da bude humanitarni user posted image ako ste za da se objavi na temi BB-feb.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomozimo porodici Hodzic
31.1.2012 19:01:06   
InLove
Moj muz poznaje porodicu pa bi mogle sa zaovom to sve rijesiti i otic sa njom,ako ste voljne pomoci!

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomozimo porodici Hodzic
31.1.2012 19:07:16   
pipi_duga_capara
kolika su djecica?

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomozimo porodici Hodzic
31.1.2012 19:23:05   
InLove
Djevojčica je najstarija ima 14 godina ,dječak 12 i najmlađi 7. Curica je puno sitna. Ja se evo dogovori sa mužem da mi poaljemo pare,to mi nekako najlogicnije.

< Poruku je uredio Malena_A -- 31.1.2012 19:33:59 >


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomozimo porodici Hodzic
31.1.2012 19:29:01   
Rabi
user posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *