|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 8:35:43   
ivanam28
Drage moje,

Nadam se da ce i ovaj put vasa dobrota i veliko srce naci put do jedne porodice iz Zenice. Rijec je o porodici Zulfic koja je pred kraj prosle godine dobila malenog djecaka Ismaila koje je nazalost rodjen bez ruku.
Kako sam procitala taj tekst nisam prestala da mislim na tog malenog andjela koji ce biti uskracen za puno toga u zivotu. Pritom i njegovi roditelji nemaju sredstava za zivot,ne rade i nemaju primanja.
Ovim putem vas molim da mi se pridruzite i da se u sto vecem broju odazovete kako bismo pomogli ovoj porodici.Ja sam vec kontaktirala dnevni avaz i dobila broj telefona i ja sam pocela vec da sakupljam. Od velike pomoci bi im bile stvari,kozmetika,pelene,maramice,novac (nista puno po 5-10 km ko moze da sakupimo jer 4 mjeseca stan nisu platili) ko sta i koliko moze.
Ova prica me zaista potresla i ja sam stvarno spremna da im pomognemo. Molim vas da mi se javite i da im zajednickim snagama malo olaksamo.
Hvala vam puno drage zeniceuser posted image  


_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 8:43:54   
mala86
kako mozemo sudjelovati?uvijek se nadje paket maramica,kozmetike,odjece koja stoji nova a njima bi puno znacilo

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 8:55:57   
marinčii
duša draga baš mi je žao,kako možemo pomoći,ja sam iz Mostara pa neznam kako bi stavri mogla prebaciti,možda da se otvori neki žiro račun pa bi uplatila tako bi bilo najlakše 

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 11:24:33   
ivanam28
Pa sto se prikupljanja odjece i kozmetike tice meni nije mrsko doci kod svakoga i uzeti ili napraviti termin i mjesto gdje da se ostavi. mm svakako ide do zenice pa bi im te stvari dostavili. vjerujte da,jutros pripremam stvarcice i crnjak mi poslati nesto dugih rukava a sta ce dijete mora nesto obuci. htjela mu igrackicu staviti..kako ce se igrati?? pa sam onda kontala da uzmem ono za krevetac s muzikom i mozda gume za zvakanje za zubice i tako nesto da se roditelji ne osjete uvrijedjeno il sta ja znam bas nezgodna situacija. a navodno dr nisu vidjeli na ultrazvuku sto je manje vjerovatno al hajd sad je gotovo.  

_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 11:59:45   
mala86
joj Boze user posted image user posted image user posted image user posted image

bilo bi najbolje da se organizuje npr kakva rr kafa u ze bas sa tom namjenom,da ponese ko sta moze,nas 10-tak zena mozemo puno stvari spremit,a nikome nece doci puno
ja se jutros mislila-maramice,kremice,trenerkicu,mozda donje dijelove,bodice

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 12:04:57   
ivanam28
pa i ja sam jutros pocela pripremati,neke bodice,majicice,trenerke,cipelice,juce kupila maramice,kreme,kupku za kupanje,flasicu,mlijeko za tijelo..ma uostalom sta i mom bebacu treba..nije to nista puno a njima bi znacilo..ja ovako nesto kad cujem tuga me uhvati..i juce mm govorim sekiram se za ovo sekiram se za ono..ovi ljudi se sekiraju,boze samo zdravlja a ostalo je sve prolazno i nije vrijedno sekiranjauser posted image

_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 12:06:32   
Hanady RR
ja sam voljna pomoći koliko je u mojoj mogućnosti.
Mislim da bi bilo najbolje da dogovorimo jednu vikend kaficu da se skupi sve i da ivanam to preuzme jer je jedina u kontaktu. tako je i najlakše novac prikupiti i evnetualne potrepštine za bebu.

Evo kažite ja recimo imama vreijem u subotu od 15 do 16 časova ili nedelja od 11 do 16 časova pa kako se dogovrite ja sam za....
ako vi izabrete i neko drufo vijrme nije problem ja ću u svom slobodnom isto donijeti do ivanem....

Ovo je jako tužna priča...i jako mi je teško pogledati sliku dječaka...a pogledala sam i danima zahvaljujem na zdravlju svoje djece bogu dragom...

Mislim da ova RR porodica može učiniti narden dane bar malo veslijim u finasiskom smilsu ovim roditeljima...

oni zaslužuju da znaju d anisu sami na ovome svijetu ia da dobre duše, dobre mame RR-a misle na njih....

Ivanam red je na tebe...zakaži vrijeme i mjesto...a do toga dana afirmirat ćemo RR i preko Fb-a pa neka nam se pridruže mnogi...jer naše malo za ovu pordicu je puno

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 12:11:24   
ivanam28
Hvala ti na podrsci Hanadyuser posted image
jel imate vi neko posebno mjesto za okupljanje i vikend kafice?hajde evo da vidimo kome vise odgovara subota il nedjelja pa da se dogovorimo.ja imam vremena,tj za ovo cu naci vremenauser posted image samo da vidim kako ostalim zenicama odgovara


_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 12:15:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ivanam28

Hvala ti na podrsci Hanadyuser posted image
jel imate vi neko posebno mjesto za okupljanje i vikend kafice?hajde evo da vidimo kome vise odgovara subota il nedjelja pa da se dogovorimo.ja imam vremena,tj za ovo cu naci vremenauser posted image samo da vidim kako ostalim zenicama odgovara



Evo sad nam je aktualana Imporatne centar prizemlje...odmah niz stepenove prvi lokal dočekaju vas sotlovi...
Eto tu je centar okupljanja...
dogovorite dan i vrijeme...
najbolje još u toku dana da imamo dovoljno dana za afirmaciju akcijeuser posted image ne moraju to biti smao oni koju su RR članovi...
pokrenimo i naše poznanike i pomozimo...
ovo je dobro dijelo svih nas a ove stranec su nam dale mogućnost da se okupimo oko iste želje.

I nema na čemu, hvala tebi što si nam omogućila da da učestvujemo i da tvoj vrijedni suprug u zenici posjeti ovu porodicu.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 12:21:43   
Rumi
kako mozemo uplatiti novac, i nije li kasno do srijede, tjnisam sigurna da cu danas ili sutra stici do banke 

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 12:23:00   
ivanam28
predlazem subota 15.00 casova Importane centar prizemlje

_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 12:24:40   
ivanam28
jesi li iz sa ili? ako jesi evo mi smo dogovorili termin za subotu a ako nisi javim ti danas za uplatu i nije kasno do srijede no sikiriki svakako se dogovaramo za subotu pa ako Bog da vec u nedjelju da ih obradujemouser posted image

_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu Rumi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 12:59:57   
ivanam28
ja sam sada razgovara sa gospodjom zulfic. maleni ce 31 januara 3 mjeseca napuniti pa eto da znate sta da prikupljamo. Zena skroz slabo ima mlijeka pa joj jedna zena kravlje mlijeko donosi ona s vodom prorijedi i to mu daje. molim vas ako mozete i AD mlijeko da uzmemo al da se dogovorimo koje, ja sam hipp davala pa ne znam. 

_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 16:10:02   
emi7908
Ivana ova priča me je toliko potresla, i sve ovo što sam danas pročitala... Prvo sam u novinama pročitala pa sad na portalu, i ne znam šta reći nego da mi se srce slama. Ja dolazim, u subotu u 15 znači? Jel' mogu odmah da ponesem garderobicu i kozmetiku? Daću ti nešto i novca, koliko je u mojoj mogućnosti za hranu da kupimo..... Javi  da znam za garderobicu...

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 16:14:26   
Hanady RR
Ok subota 15h importane...user posted image
mislim da je HIPP super ospica...ako kupujemo mlijeko neka bude isto do svih...tako mi je žao da djeca tako mala kravlje uzimajuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 16:51:55   
ivanam28
ma ja sebi ne mogu da dodjem,pogotovo kako sam s njom pricala,tako je fina i skromna,a kad mi je rekla za mlijeko skamenila sam se.doji jos uvijek al nema dovoljno (pa kako ce i imati mlijeka ptice znaju ima li i jedan obrok dnevno).
ponesi ti to sto si plairala ja cu to odmah ponijeti.vidjet cu koliko skupimo odmah u nedjelju da se odnese sto prije to bolje zbog bebaca..
hvala vam svimauser posted image user posted image


_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 17:14:45   
Mya_81 RR
greskaaaaa

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 24.1.2011 17:15:20 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 17:16:45   
Mya_81 RR
Eh, ja sve pobrkala...znači, uzimamo AD od Hipp-a...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 17:42:10   
Medi_87
Klik
Evo i teksta iz Dnevnog Avaza o njima, sad se nadam da ce neko od moderatora staviti zajednički da je akcija ringeraje pa da onda razmjenimo na facebooku
Hanady imas pp i da utvrdimo je li u subotu konačno kafa u Importaneu da znam posto ne mogu bas sad stalno hodati a htjela bih pomoci

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 18:56:49   
marinčii
ivanam pokušavala sam ti poslati pp al izgleda da nije prošo,ajde molim te i meni javni broj žiro računu

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 18:57:50   
ivanam28
ja sam koristila hipp (rozi) ad i samo sam dala prijedlog ako ima neko bolje ad slobodno recite bitno je samo da svi uzmemo isto,ona svakako nije do sada davala nijedno tako da bebac nece mijesati.
ostaje u 15.00 u subotu u importane centar ako neko ne moze doci neka mi javi ja cu doci gdje treba i pokupiti. nadam se da cemo se odazvati u sto vecem brojuuser posted image  

_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 19:01:59   
Hanady RR
Žene ja se ne razumijem u cijene AD milrejka...
jel neka koristi neko povoljnije od HIPP-a ako takvo postoji ....
kontam i njima bi možda kasnije bilo lakše nastaviti kupovati neko vrijeme neko ''jefitnije''

Ako djeca još nosu počela piti...hajmo ići na jeftiniju varijantu ako postoji pa da im ono što smo nijetile 2 kutije hippa možda 3 kupimo neke drugeuser posted image

jel ima ko da nam kaže kako se cijene kreću i gramaža tih SD mliejka sada da utvrdimo koje ćemo....

Znači subota, 15h, Imporatne centar deifitvnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 19:07:40   
ivanam28
hipp 300gr 10-12 km (zavisi od apoteke)

_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 19:12:13   
Mya_81 RR
Laktovit je najjeftini. A Bebimil, HIPP i Aptamil imaju cijenu tu negdje, mala je razlika. Samo mislim da je HIPP u DM-u najpovoljniji.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pomozimo porodici Zulfic iz Zenice
24.1.2011 19:14:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Laktovit je najjeftini. A Bebimil, HIPP i Aptamil imaju cijenu tu negdje, mala je razlika. Samo mislim da je HIPP u DM-u najpovoljniji.


Koliko je lakatovituser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *