|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 12:58:30   
škorpija
Drage moje, ne zbnam je li gdje pisalo o ovim preslatkim trojkama iz Bugojna, voljeka bih ako ima neka forumašica iz Bugojna da nam kaže nešto o njima, uglavnom mm ih je nešto poslovno obilazio i on je ostao šokiran neimaštinom u kojoj porodica zukić- redžić živi.





_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 12:59:07   
škorpija

user posted image


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:00:56   
škorpija

user posted image


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:01:05   
bebacha
a joj jesu slatki.ja nesto nemogu skontat imal neka forumasica iz Bugojna.



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:03:44   
škorpija
hej kad sma vidjela ovu bešiku, suze mi na oči krenule, nisam to vidjela ne pamtimuser posted image , uglavnom mm i ja idemo u subotu na neku svadbu i planiramo aBd da svratimo kod njih i odnesemo nešto robice i novca koliko mognemo.

Ja ima robice za dječaka ali ne i za curice, sad imaju devet mjesec, ako bi neko poklonio robice za curice neka mi se javi na pp 

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:04:15   
škorpija
u pitanju su dvije curice i dječak

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:06:15   
M kao Mama
Ovoj porodici RR je već pomogla, treba biti oprezan, Škorpija imaš PP

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:06:46   
bebacha
ja bi mozda mogla naci robice za curice al je problem kako to dostavit.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:08:44   
bebacha
zasto oprezan.ako postoji nesto de da svi znamo.ja se nesto rastuzila na ovouser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:09:05   
škorpija
mama alma hvala na info, odgovorila sma ti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:09:56   
škorpija
e žalosno je što djeca ne odluče u kakvim će se pordicama roditi i kakvi će im roditelji bitiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:10:54   
M kao Mama
Oprezan u smislu da se ne treba puno sekirati, ako možete pomozite, ali nemoj te se previše sekirati. Pišem kasnije

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:12:04   
bebacha
hajdi molim te pisi,interesuje me.de skorpija mi prosjedi taj pp od almeuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:15:19   
vila_7
i mene zanima zasto oprezan!? kontam ako su nesto roditelji naopaki je.. ga nisu djecica kriva-bar onda donirati u smislu pelena,odjece,...

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:16:52   
Anoniman
Napisi Alma da svi znamo ipak djeca nisu nista kriva ....

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:20:31   
M kao Mama
Zaista nisam mislila pisati,ali evo pišem,

o ovoj porodici i još jednoj postoji tema

http://www.ringeraja.ba/forum/Porodici_rodjenih_trojki_treba_pomoc%21%21%21/m_720745/tm.htm

ovoj porodici se pomoglo koliko se moglo, mda bi mene majka zvala svakodnevno po nekoliko puta da me pita zašto nema uplata, gdje su novci i slično, objašjavala 10 puta da žene nisu dužne da im mjesečno uplačuju, neko kako koja može halalosom, da bi na kraju ona meni rekla da sam ja njih obrukala u banci, da su otvorili račun, a ništa im ne dolazi, da sam ja njih iskoristila. Na kraju je haman policija reagovala, jer su njihovi pozivi prešli u uznemiravanje.

< Poruku je uredio mama alma RR -- 1.6.2011 13:24:59 >

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:21:13   
škorpija
Eto neka mama alma napiše, nije to ništa strašno, ne zna ni ona puno o njima ko su i pta su, zato sam i napisala da se javi forumašica neka iz bugojna da nam kaže o njima ko su šta ,s u kakvi su, ali uvijek je najbolje donirato odjeću, hranu, pelena su dobili od pampersa i to za nekoliko mjeseci

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:25:57   
bebacha
cuj to.to kao za one curice iz Mostara.sramota.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:27:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Zaista nisam mislila pisati,ali evo pišem,

o ovoj porodici i još jednoj postoji tema



ovoj porodici se pomoglo koliko se moglo, mda bi mene majka zvala svakodnevno po nekoliko puta da me pita zašto nema uplata, gdje su novci i slično, objašjavala 10 puta da žene nisu dužne da im mjesečno uplačuju, neko kako koja može halalosom, da bi na kraju ona meni rekla da sam ja njih obrukala u banci, da su otvorili račun, a ništa im ne dolazi, da sam ja njih iskoristila. Na kraju je haman policija reagovala, jer su njihovi pozivi prešli u uznemiravanje.


O ringeraji se moze procitati i u novinama kako, koliko se skupi elem mnogi nemaju ni za jedno a zamisli troje djece podizati....Mozda su pogresno skontali formu pomoci ali ja nemam nista protiv da pomognem , prema tome ruzno je reci da budemo oprezni jer na nama je da osudimo da li pomoci ili ne i koliko....Ko hoce moze da ucestvuje ko ne zeli ne mora niko nikoga ne tjera

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:28:36   
škorpija
eh meni se to dešavalo za porodicu gegić iz sarajeva sa desetoro djece, mi napišemo, ljudi uplate novac, a roditelji sve potroše na alkohol, poslije zvale komšije da nam prijave šta rade i da ne treabmo više novac davati. iskorištavaju djecu da dobiju novac, a djeca ništa od toga i ne vide, žalosnouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:29:36   
Šanti
Ne znam ali nije to nista strasno. Pa mozes misliti kako je tim jadnim ljudima da su stalno provjeravali i zvali, znaci da im zaista treba. Nek svako pomisli sta radi kad mu plata treba leci, pa svako malo provjerava je li na racunu.
A nemoj to da shvacas licno, tvoje namjere su ipak bile najbolje, a to je da im pomgnes. Odkud znas da li uopste znaju kako funkcioniseto sa bankama i racunima.

Ja im zaista zelim pomoci, jer tesko je odgojiti jedno dijete a kamoli troje.
Skorpija, kad ides ti u subotu? Da li ovu sad subotu ili..?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:30:07   
bebacha
ja sam za to da se ta situacija opet provjer.prvenstveno jer vecina nas zna sta je bilo za onu porodicu iz Mostara.nebi volila da se to opet ponovi

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:30:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

eh meni se to dešavalo za porodicu gegić iz sarajeva sa desetoro djece, mi napišemo, ljudi uplate novac, a roditelji sve potroše na alkohol, poslije zvale komšije da nam prijave šta rade i da ne treabmo više novac davati. iskorištavaju djecu da dobiju novac, a djeca ništa od toga i ne vide, žalosnouser posted image


pa onda je najbolje davati robicu, i potrebstine za bebe umjesto novaca

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:31:43   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Zaista nisam mislila pisati,ali evo pišem,

o ovoj porodici i još jednoj postoji tema



ovoj porodici se pomoglo koliko se moglo, mda bi mene majka zvala svakodnevno po nekoliko puta da me pita zašto nema uplata, gdje su novci i slično, objašjavala 10 puta da žene nisu dužne da im mjesečno uplačuju, neko kako koja može halalosom, da bi na kraju ona meni rekla da sam ja njih obrukala u banci, da su otvorili račun, a ništa im ne dolazi, da sam ja njih iskoristila. Na kraju je haman policija reagovala, jer su njihovi pozivi prešli u uznemiravanje.


O ringeraji se moze procitati i u novinama kako, koliko se skupi elem mnogi nemaju ni za jedno a zamisli troje djece podizati....Mozda su pogresno skontali formu pomoci ali ja nemam nista protiv da pomognem , prema tome ruzno je reci da budemo oprezni jer na nama je da osudimo da li pomoci ili ne i koliko....Ko hoce moze da ucestvuje ko ne zeli ne mora niko nikoga ne tjera


Marina DK, zaista mi nije bila namjera da miniram temu, ali ja i uzak krug žena sa RR-a zna kakve sam ja probleme imala sa njima, ako nekom 10 puta objasnim da mi nismo obečele da ćemo im redovno uplačivati, već koliko ko može i kada može, onda ne vidm tu mjesta bilo kakvim daljim komentarima.

Kada se žena porodila nas nekoliko je otišlo odnijele smo robic pravo sa Bazara, dale novcima, iz jedne banke se sakupila donacija, nosile im žene još parama, hranu i slično i na krajui da dobijem opasku da sam ja njih iskoristila. Na sve sam inuna, ali na bezobrazluk ne mogu da budem.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pomozimo preslatkim trojkama iz Bugojna
1.6.2011 13:32:11   
vila_7
mama alma nije nista lose mislila...samo je upozorila,i neka je...da moze se lijepo odluciti ko hoce i kako pomoci. Ja bih npr.uplatila novac,ali kad vidim kakvi su,radije cu onda nesto od cega ce bebe bas imati koristi da oni ne mogu potrositi u glupost.

I bas je zalosno da idioti radjaju toliku djecu i ne mogu ih obezbjediti,i povrh svega i kad im neko hoce pomoci,oni to sebi hapaju!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *