|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
23.9.2010 20:36:48   
Visnja RR
Ringeraja.ba ponovo u humanitarnoj akciji - Kevrići iz Bugojna očekuju pomoć dobrih ljudi!
Na Odjeljenu neonatalogije Ginekološko-akušerske klinike  Kliničkog centra univerziteta u Sarajevu smještena su “duple” trojke.

Naime, u Sarajevu su u posljedna 24 sata (22/23 septembar 2010. godine op.a) dvije porodilje na svijet su donijele po tri bebe.


Emira Kevrić, majka jednih od trojki rođenih u posljednja 24 sata, nije krila oduševljenje zbog rođenja troje djece. Međutim, kazala je da je veoma zabrinuta, jer imaju još jedno dijete, te da ona i njen muž nalaze se u veoma teškoj finansijskoj situaciji.

Pozvala je sve ljude dobre volje, koji su spremni da pomognu njenoj porodici.

Iskreno se nadamo da će te se priključiti još jedno humaniratnoj akciji Ringeraja.ba, ted a ćemo našim malim, ali iskrenim sredstivma donijeti još osmjeha na lice majke Emine i njenog supruga.
Više informacija u narednim danima vezano za ovu akciju bit će objavljeno na našem portal, a Emina Kevrić je dala i broj telefona 061/ 756 -675, te ponovila  da im je pomoć svih dobrih ljudi prijeko potrebna.
 
I Emina Kevrić i druga porodilja iz Visokog porodile su se carskim rezom.  

Bebe su dobro i njihovo stanje će se pratiti u narednim danima

http://www.ringeraja.ba/clanak/duple-trojke-u-sarajevu_483.html
 

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
23.9.2010 21:01:56   
M kao Mama
Akobogda da i ovu akciju uspješno organizujemo i završimo, 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
23.9.2010 21:15:53   
kovrdjava
Višnja samo reci šta prikupljamo,kako i gdje. Ja bih donjela novac ako nije problem samo me uputi na adekvatnu adresu,hoćemo li mi prikupiti neki iznos da im dostavimo ili da idemo direktno roditeljima?

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
23.9.2010 21:26:28   
Visnja RR
sutra ce mama alma nazvati da pita za ZR pa da se novac uplacuje dirketno njima a na sljedecem BB cemo prikupiti robicu i ko sta ima , kozmetika, pelene i proslijediti ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
23.9.2010 21:27:35   
kovrdjava
Super javi gdje i kad i eto meuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
24.9.2010 14:40:32   
M kao Mama
Ovako drage moje, TVSA je napravila opću zbrku,odnosno njihova novinarka koja je radila prilog,pa sam i ja za njom pogriješila, iako su me učili da vijest treba provjeriti više puta, ja pogazih taj postulat mog zanata, ali evo danas sam tu da se popravim.

Upravo sam razgovarala sa mamom Emirom Čeho - Kevrić i njenum suprugom Džemalom. Oni su iz Visokog, i pored ovih troji imaju još jedno dijete. Nemaju otvoren žiro-račun, otac će to obaviti u ponedjeljak, pa smo se dogovorili da se čujmo.
Mama Emira kaže da još nije vidjela bebe, ali da su joj kazali da su bebe dobro.

Druga mama trojki zove se Selma Redžić i ona i njena porodica su iz okoline Bugojna. S njom nisam uspjela stupiti u kontakt, pokušat ću kasnije, ali na Koševu mi je sestra kazala da je ova porodica u još težoj situaciji i da je sevap da im se pomogne.

Toliko za sada, pa vam opet pišem kasnije.


Evo upravo sam se čula i sa majkom Selmom, i ona kaže da im je pomoć neophodna, nemaju otvoren žiri račun, i s njom ću se čuti u ponedjeljak.

Nadam se da ćemo i ovaj put pokazati humanost na djelu, jel i porodica Čehi i Redžići sada imaju po četvoro djece.


< Poruku je uredio mama alma RR -- 24.9.2010 14:53:44 >

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
25.9.2010 13:14:16   
Anoniman
Hej drage, procitah  da porodici iz bugojna treba pomoc, ja bih drage volje ucestvovala, a vidim niko jos nista nije objavio za prikupljanje, ja sam kontala poslati svu garderobicu svog malenog, ima od 0-6 mjeseci...Ima par skafandercica, 2 potpuno nova 56 br, jedan je deblji 2 malo tanja za jesen, ista samo jedan nikad nije upotrebljen...Ima bodica, vrecica za spavanje, majicica,pantolica, stim da bih i od moje drugarice uzela robicu, naime ona ima kcerku kojoj je sad 11 mjeseci i po mom naredjenju je ostavljala robicu...user posted image Imam takodje i jednu dekicu novu za djevojcicu....Imam neiskoristenih cuca....
Stim da bih takodje kupila i igracaka....Moram provjeriti sa busevima za mjesto...
Imam  takodje i ljulju a bebe, mom malenom je mala, pa bih i nju poslala...
Elem kako rekoh moram provjeriti koliko mjesta ima u busu za sve to, pa bi mi dobro dosla i pomoc nekoga od vas, ko bi mogao doci sa autom da to pokupi....
Ja cu se javiti cim saznam za ture...
user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
25.9.2010 13:40:11   
R&T@
Nemojte me pogresno shvatiti, ali jedine porodice sa vise djece kojima trebamo pomoci su upravo ovakve...

Ja se najezim kad cujem da dvoje imaju mnogo djece, jedno drugom do uha, a nikada nisu radili i jedva prezivljavaju...
Neka mi bog oprosti, ali za njih nisu djeca...

Za mene su dvojke, a kamoli trojke, ogromno cudo i veliki Boziji dar...
Tim roditeljima treba toliko vremena da ih nahrane i presvuku, da ne bi trebali raditi godinama, sve da i imaju ekstra posao i prihode...

Vjerujem da ima toliko velikih srca da cemo im omoguciti da, uz zdravlje djece, imaju sve, bas sve ostalo...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
25.9.2010 13:46:48   
Hanady RR
tajta slažem se sa tobom...
ovo je zaista božiji dar ali treba ih odgojiti na ovome tekom vaktuuser posted image
ja se iskreno nadam da ćemo i ovom akcijom pokazati kola su nam srca....
sitnica od nas grupno od svih za njih je golema u ovim trenutcima.
zdravlje im želim od srca...a ostalo RR žene potrudit će se ne sumnjam.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
25.9.2010 13:57:14   
Visnja RR
Marina DK super od tebe , skontacemo nesto...

moram naglasiti da i roditelji iz Bugojna kao i iz Visokog traze pomoc...  u ponedeljak cemo saznati njihov ZR...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
25.9.2010 14:57:37   
Anoniman
Sad za sad ovisim od busa je r niko od onih koje poznajem ne putuje dole...Poznajem jos par njih koji imaju malu djecicu, pa cu vidjeti da i od njih iskupim...Sve sto im ne treba, jer sva robica koju ja imam je skoro nova, jer maleni je brzo rastao tako da i nije noseno puno...Evo mozgam citavo jutro sta i kako bi mogla da organizujem da skupim jos nekih drugih stvari osim garderobe...Tesko je jedno malo dijete odgajati a oni ih imaju po troje...Uglavnom ja cu javiti pa da se dalje dogovorimo a pokusat cu nestoi u parama poslati...

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
25.9.2010 22:56:17   
shejla
je li ostaje varijanta da se nesto ponese za te bebice na sljeeci Baby bazar???
Jesu li bebe djevojcice ili djecaci???

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
25.9.2010 22:58:55   
sporty mamaa
obe mame su rodile po dvije djevojcice i jednog djecakauser posted image user posted image

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
26.9.2010 21:01:24   
kovrdjava
Ja sam bila spriječena da dođem na Baby bazar jer imam jaku gripu i visoku temperaturu.Interesuje me pored žiro računa hoće li se organizovati neko mjesto za skupljanje dječije odjeće,hrane itd...user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
26.9.2010 21:11:38   
Visnja RR
kovrdzava pravi baby bazar je sljedece subote u centru za mlade

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
26.9.2010 22:02:43   
kovrdjava
Ja sam mislila da je ove bio,jesam prolupala temperatura mi je u glavu udarilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
26.9.2010 22:06:34   
shejla
IZVORNA PORUKA: shejla

je li ostaje varijanta da se nesto ponese za te bebice na sljeeci Baby bazar???



_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
26.9.2010 22:12:07   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: shejla

IZVORNA PORUKA: shejla

je li ostaje varijanta da se nesto ponese za te bebice na sljeeci Baby bazar???




da user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
28.9.2010 13:00:42   
M kao Mama
Redžići mi se ne javljaju, a tata ĆEho kaže da nije stigao da otvori ŽR, dana je došao po suprugu, pa smo se dogovorili da se čujemo do kraja sedmice.

POkušat ću kasnije mamu Selmu da dobijem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
28.9.2010 13:13:06   
miracle
Ja isto imam neke garderobe za bebe koju moj sin ili je obukao jednom ili nijednom.Nije neka velika količina ali mogao bi se jedan paketić skupiti (dosta sam već podjelila).

Ja radim svaku subotu pa gdje bi mogla taj paketić dostaviti?

Imam i novije robice za malo veće pa ću i to upakovati.




< Poruku je uredio miracle -- 28.9.2010 13:16:21 >

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
30.9.2010 9:01:05   
miracle
Stalno se vraćam na ovu temu da vidim ima li kakvih informacija gdje bi mogla dostaviti robicu(obzirom da mi je svaka subota radna i da ne mogu  doći na druženja koja organizujete).user posted image

Obzirom da nema još nikakvih informacija,odlučila sam zajedno sa mm da ćemo lično odnijeti ono što imamo i možemo porodici u Visoko.



< Poruku je uredio miracle -- 30.9.2010 9:03:03 >

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
30.9.2010 9:12:19   
M kao Mama
Miracle čekam da prođe vizita pa da zovem mamu Selmu , ona je iz Bugoja,

evo ti broj porodice Ćeho, oni su negdje kod Visokog pa se čuj sa tatom Džemalom i dogovori, tako je najbolje


Džemal i Emira Ćeho (ona je djevojački Kevrić) iz Visokog

061 413 347



Selma i Hajrudin Redžić  iz Bugojna

061 016 070






(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
30.9.2010 9:16:55   
miracle
Hvala ti na informacijama.
Nazvaću i pitati gdje stanuju,mm je predložio da to odnesemo lično,kad već nije daleko.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
30.9.2010 15:26:04   
M kao Mama
Evo ovako čula sam se sa Selmom Redžić, ona mi je dala dva neka broja, kako sam ja mogla zaključiti jedan broj 50620042..... je broj njene kartice, a ovo bi trebao biti transakcijski račun:

Redžić Hajrudin  1604108500003412 kod Vakufske banke

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Porodici rodjenih trojki treba pomoc!!!
2.10.2010 9:36:54   
miracle
mama alma....Upravo sam razgovarala sa Džemalom.U nedjelju idem u tom pravcu akb,dobila sam i njegov kućni broj telefona ako on ne bude kući da se dogovorim gdje da se nađemo.

Bebe su kaže juče izašle iz intezivne njege.user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *