|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potraga za igračkama -gdje kupiti :)
21.10.2008 13:19:28   
jasmina_mm
Drage moje ja sam danas hodala po gradu trazeci sinu volan igracku i kakvu finu korpu za igracke ali nigdje nisam nasla. Ustvari u Chiccovoj radnji ima volan (svira, pjeva i saren je sto mi i odgovara) koji kosta 92,00KM i u turbo limacu ima korpa za igracke ali mi ne odgovara, pomala je a kosta 24,00KM
E sad posto nigdje nisam nasla nista osim u ove dvije radnje molim mame iz Sarajeva za pomoc. Znate li vi gdje ima kupiti nesto od ovo dvoje?
Licno sam misljenja da je ovaj volan preskup ali ako ne budem nasla nigdje drugdje morat cu ga uzeti.
LP

< Poruku je uredio Hanady RR -- 3.6.2010 21:22:31 >


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....
Revisions: 2 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gdje kupiti volan i korpu
21.10.2008 13:28:32   
jupajdi
U Interexu na Pofalićima imaš super korpe za igračke kupiti. Ja sam svom sinu kupila u obliku fudbalske lopte, samo što je uspravna, a koštala je samo 15 KM. Odmah dole u prizemlju, kao trafika gdje se kupuju časopisi. Vidjela sam i sanduk za igračke u OBI-ju, ali košta oko 60 KM. Na njemu se može i sjediti, jer ima spužvu preko. Ali to je skupo i mišljenja sam da se može napraviti za puno manje para.
Za volan, stvarno ne znam, nije mi trebalo pa nisam ni zagledala.user posted image

Nadam se da sam ti pomogla.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gdje kupiti volan i korpu
21.10.2008 13:29:52   
jasmina_mm
Hvala jupajdi na odgovoru, bas cu sa mm otici pogledati jer kod mene je mali prostor a igracaka puuuuno

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gdje kupiti volan i korpu
21.10.2008 13:49:11   
camm
za volan ti ne znam  user posted image

a korpe imas lijepe u Obiju vec je neko reko

ja sam imala one sto su prodavali po ulici one mrezasteuser posted image user posted image user posted image

imas u Robotu otidji i vidi..

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gdje kupiti volan i korpu
21.10.2008 16:49:25   
lamka
Jasmina ja sam lamiji uzela lijepe kod nas u prodavainici djecijih igračaka. super je oblik kao medo ima usi i ruke a koštala je 12 km
a druga joj je platnena sa nekim crtanim likovima i ona je bila 10 km


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gdje kupiti volan i korpu
21.10.2008 16:53:19   
camm
pa takvu sam ja lamka gledala u robotu
kao miki maus user posted image  ima rajfeslus  moze dosta djdja stati u nju...

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gdje kupiti volan i korpu
21.10.2008 16:56:34   
lamka
ja kupila svojoj lamiji i stvarno sam prezadovoljna i svakom bih ih preporučila
prije mi je svuda bilo njenih igrački a sad sve na dva mjesta  ma ljepota. još kad maca kaze da pokupi pa da joj bude lepa tuća
ma meni srce ogromnouser posted image

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gdje kupiti volan i korpu
21.10.2008 16:58:32   
jasmina_mm
hvala vam drage moje na odgovorima, moracu veceras sa mm u potragu, jos samo taj volan da nadjem...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: gdje kupiti volan i korpu
21.10.2008 17:03:51   
camm
 

jasmina ja ti ne obracam paznju toliko za volanima
koliko za lutkamauser posted image  

ma kupi djetetu pravi onaj za plejstejsn bice mu zanimljivijeuser posted image
nek djete vozi formuluuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: gdje kupiti volan i korpu
21.10.2008 17:07:47   
lamka
Jasmina ako budeš isla do fisa vjerovatno ima i kod njih
iskreno nisam nikad obračala pažnju jer kao što Cam kaže više pažnje obraćam na lutke.
A sad sam u potrazi za fifi
glavu mi probi


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: gdje kupiti volan i korpu
21.10.2008 17:22:20   
Emina*
IZVORNA PORUKA: lamka

Jasmina ako budeš isla do fisa vjerovatno ima i kod njih
iskreno nisam nikad obračala pažnju jer kao što Cam kaže više pažnje obraćam na lutke.
A sad sam u potrazi za fifi
glavu mi probi




U Bingu Edina (alias J.Lo), ako ne u tom, onda u TL-u u TZ...
btw Glasala sam za tebe user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: gdje kupiti volan i korpu
21.10.2008 17:25:47   
lamka
Hvala Emina na obavještenju
to moram da joj kupim jer je to prva igračka za koju mi probi glavu
hoce bebe pipi i nema druge
ja trazila u ovim našim radnjama sto prodaju igačke kazu skupa u nabavci pa im se ne isplati
odmah sutra idem do Binga ovdje ako ne morat će sačekati da odem do tuzle
Hvala na dragocijenom glasu
šta ima kod tebe
kad ćeš ovamo da kafewnisemo i da vidim malog slatkog smješka
mogu misliti kako je porastao
ljubni ga jednom u medene none od mene


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: gdje kupiti volan i korpu
22.10.2008 0:08:01   
camm
jasmina jesil nasla volan shumaheruuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: gdje kupiti volan i korpu
22.10.2008 10:08:35   
jasmina_mm
ma jok nigdje mu ni traga, ne znam ziva sta cu user posted image user posted image user posted image
samo ide po kuci i govori brm brm brm user posted image user posted image user posted image
moram se opet baciti u potraznju

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: gdje kupiti volan i korpu
22.10.2008 10:19:24   
mamina cura
Ma daj mu poklopac od serpeuser posted image  Moji se najvise igraju sa ne igrckamauser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: gdje kupiti volan i korpu
22.10.2008 14:01:15   
boogy woogy
Moj gura usisivac, vozi skaf ili sto mamina cura kaze poklopac od serpe. Satima se zna igrati sa ovim stvarima ali nikad toliko sa pravim igrackama.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: gdje kupiti volan i korpu
22.10.2008 16:36:32   
Visnja RR
cijeli dan sam lunjala po gradu...kao trazila svasta nesto...na kraju sam kupila neke dvje plisane igrackice u TL... i svo vrijeme znam da nesto trebam jos kupiti... al sta???
Sad se konektujem i ugledam ovaj post...trebala sam pogledati korpu za igracke grrr user posted image .. ja mislila uzeti one najobicnije mrezaste...
Hajd`  fotkajte te neke druge koje imate da vidimo kako izgledaju!... pusa

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: gdje kupiti volan i korpu
23.10.2008 16:07:29   
andji
višnja ja danas kupila Sergeju korpu za igračke,zelena mrežasta ,duboka je oko 60cm,a širine 40cm,dosta mi je igračaka stalo znaš kako stan izgleda urednije.Ušla u kinesku radnju i platila je 3km.Za te pare je odlična,a i ne bih dala za tu stvar više para,više mu volim kupiti garderobice ili nešto što će mu koristiti.

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: gdje kupiti volan i korpu
23.10.2008 16:11:28   
andji
a da bilo je i ovih u obliku životinja sa ušima kao miki maus one su 9km,ja uzela ovu običnu samo da pokupim igračke,imaću vremena kupovat ih još sigurno kad sam poraste i bude tražio,a igračke kao da se razmnožavaju,činimi se da ih je svaki dan više,uzela mu i one patkice za kuoanje što plivaju,dražao ih je 10min i više ih i ne gleda,tako je sa svim sada,samo nek je nešto novo

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: gdje kupiti volan i korpu
23.10.2008 16:42:14   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: andji

višnja ja danas kupila Sergeju korpu za igračke,zelena mrežasta ,duboka je oko 60cm,a širine 40cm,dosta mi je igračaka stalo znaš kako stan izgleda urednije.Ušla u kinesku radnju i platila je 3km.Za te pare je odlična,a i ne bih dala za tu stvar više para,više mu volim kupiti garderobice ili nešto što će mu koristiti.


Vidjeces kad ti se pocne cijepati mrezauser posted image  Kad dodju malo krupnije igracke. Ja se uvijek ljutim kad mi ko kupi i jednu stvar kod kineza. Jesu jeftiniji ali su nekvalitetni. Na kraju se, barem meni, vise isplati kupiti jednu kvalitetnu stvar nego vise ne kvalitetnih.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: gdje kupiti volan i korpu
23.10.2008 16:49:59   
Visnja RR
ama jeftina je a moze posluziti svrsi dok se ne kupi neka kvalitetnija kad dodju vece igracke...
sad mi bas treba obicna da mogu bar malo stan dovesti u red... sarenih loptica po cjelom stanu...samo cekam kad cu stati na neku i letjeti ...user posted image  
hvala andji user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: gdje kupiti volan i korpu
23.10.2008 16:54:06   
camm
ma te mreze su za 10user posted image user posted image user posted image user posted image
meni se nijedna nije poderala a kupila sam u obiju korpu onu kao u trgovinama sa ruckom
pa to sve lijepo zguram u ormar.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: gdje kupiti volan i korpu
23.10.2008 17:37:48   
Romali
Ja juče kupila korpu u obliku Pande, u nekoj bezveze prodavnici zvanoj 'Domaćinstvo' ( a najmanje stvari za domaćinstvo imaju). Koštala 8 KM, eto dobra je za početak dok još nemamo tovar igračaka.
Ovih dana nam dolazi rođak iz Austrije pa naručili takve vreće iz Ikee, samo 4,5 E. Ma čudo izgledaju! Nadam se da su bar malo kvalitetnije od ovih naših.

Jasmina
, i meni će trebati taj volan ako mi se dijete bude na babu  bacilouser posted image user posted image , a nemam pojma gdje ću ga naći.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: gdje kupiti volan i korpu
23.10.2008 17:47:40   
andji
ja sam stavila u nju i lopte i kamione i auta,pa brate mili to je 3 marke,to je jedna moja kutija cigareta,a kod kineza svratim ponekad i uvijek nadjem neke sitnjarije kojima svrha i nije puno velika a za male pare,šta sam sad trebala kupiti čikovu i platiti je 20 eurauser posted image user posted image user posted image user posted image ,ma čikov vrag,ko hoće nek izvoli,ja za te džidže ne dam puno para,sve što je u se, na se, i poda se,e tu dajem pareuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ostalo no way

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: gdje kupiti volan i korpu
23.10.2008 18:04:23   
mamina cura
Ja sam dala Timuru napraviti ormar koji je za gardarobu i igracke. Sa strane su police u koje stavljam kutije koje su iz OBI-a, bile oko 5,9KM plasticne koje se sklapaju i imam ih 6kom i tako slozene u ormar super izgledaju. Kad mu koja kutija treba samo mu dam, na kraju sve opet pokupim i vratim natrag. Pravo prakticno. A mreze od kineza su mi davno popucale. user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *