|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prirodno skraćen grlić materice
2.7.2014 1:22:17   
mina23
zdravo drage moje, nisam naisla na ovu temu inace je skracen cerviks u trudnoci ali meni je sad i kad nisam trudna ustanovljen skracen grlicuser posted image , tako da se pitam dali to moze utjecati na zatrudnjenje?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.7.2014 9:21:09 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prirodno skracen grlic materice
3.7.2014 19:40:31   
leli80
Ovo i mene interesuje, ali očigledno je da ženice s ovim nemaju problema, hvala Bogu da je tako.

Meni je prilikom uzimanja brisa, prije mjesec dana, dr. rekla da je skraćen grlić materice, pa je teško uzeti bris, ali nisam se porađala, pa se nadam da i to ima veze, da je zbog toga takav.

Ženice javljajte  se ako imate iskustva s ovim, ili ako nešto znate u vezi ovog..svaka info je dobro došla.

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prirodno skraćen grlić materice
4.7.2014 16:15:07   
Bubydina
Ja imam problema s tim,ali u trudnoći...
Prije mi to nikad doktorica nije spomenula,a mislim da ne može
utjecati na zatrudnjivanje,
toga ne se trebate plašiti.
jedino trudnoće su malo teže s timuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.7.2014 9:21:20 >


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu leli80)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prirodno skraćen grlić materice
8.7.2014 12:18:12   
mina23
Hvala vam na odg, drage moje mene moja dr salje na HSG da vidi prohodnost jajovoda, ali ja imama vec jedno dijete i prje 2 godine sam imala spontani u 4 tom mjesecu user posted image , sad vec godinu dana radimo na bebi ali nista :( dali je moguce da su mi se zacepili jajovodi? Plasim se raditi HSG znam da je bolno user posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prirodno skraćen grlić materice
8.7.2014 12:56:21   
malena27 RR
http://www.ringeraja.ba/forum/histerosalpingografijahsg/m_383125/mpage_7/tm.htm#2178230


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *