|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi osmjeh!
16.11.2008 15:53:12   
Inayat
Nove mame jedva cekaju da ugledaju prve osmjehe svojih beba. Ja sam brojala dane do njih i mogu se pohvaliti da je moja bubi dala mami prvi osjeh negdje rano ujutro dok sam je presvlacila user posted image Meni srce bilo ko planina user posted image Imala je 5 sedmica i 5 dana.
Sada kad joj je 7 sedmica mashallah cesce se smije, samo mora biti dobro raspolozena. To je najcesce kad se fino ujutro naspava i najede i onda probudi.
Kad su se vase bebe pocele smijati po prvi put?user posted image


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prvi osmjeh!
16.11.2008 21:27:46   
Suzana
A kad je tek cujes da se od srca i naglas nasmije...
Srce ce ti biti k'o Trebevic! user posted image
Ja kada svoje djecake slusam i gledam kada se naglas smiju (recimo ako ih MM ljubi ili pokusava izazvati taj smijeh) pocela bih plakati. Od srece.

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prvi osmjeh!
16.11.2008 21:31:11   
mamyca
Mozda sam malo mahnitauser posted image user posted image ,al moj mali se nasmijao prvi put kad smo dosli iz bolnice kuci,i to kad je ugledao svoju malu tetku,i od tad se najvise njoj smijeuser posted image ,valjda ima nesto tu,dijete dijetetu.A sad se tako zna slatko smijati da se svi rastope,a najvise se smije kad mu pustim njegov video na kojem on guceuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prvi osmjeh!
16.11.2008 21:36:11   
mamina princeza
kod nas je bilo nekih malih osmjeha odmah to su vise oni refleksni...kasnije su poceli oni pravi , negdje oko 40 dana...sad se polako pocinje naglas smijati e to je stvarno prava sreca i kao sto Suzana rece srce ti ko Trebevic:)))))))

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prvi osmjeh!
16.11.2008 22:28:49   
akica b
Prvi osmijeh,ono u snu,je bio prvog dana kad smo dosli kuci iz bolnice..,a bas onaj pravi i iskreni osmijeh je bio oko nekih 40-ak danauser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prvi osmjeh!
16.11.2008 22:36:45   
Daja_sa
Bilo je osmijeha u snu...ali pravi osmijeh je bio sa njenih 45 dana...i zamislite...mama je uspjela da slika svoj najdrazi osmijeh na svijetuuser posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prvi osmjeh!
16.11.2008 23:19:45   
stella
Ja sam Hanu 11.11.2007 slikala i ona se nasmijala,ima u mom albumu "kad sam bila mala",i podigla rukeuser posted image Imam jos par slikica od tog dana.
A u snu je i ona ranije,sa par dana.


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prvi osmjeh!
17.11.2008 18:19:43   
Inayat
I moja malena je imala tih nekih osmjeha odmah. Valjda reflexni, ali pravi da se meni nasmijala je dala tek kasnije gdje sam spomenula.
E sad jedva cekam taj glasni osmjeh ako Bog da user posted image Ja imam jednu sliku kad je posla da se nasmije ali nisam uspjela uhvatiti pravi osjeh jos.



_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prvi osmjeh!
20.11.2008 10:54:16   
idana_85
Ja sam se iznenadila kada se Rijad poceo smijati sa 10 dana. Nismo mogli vjerovati. Sad se cesce smije,a napocetku se smijao ujutro,kad je naspavan i sit. Najvise se smije dedi kad mu prica. Sada nekada ga ja dojim, i pogledam ga a on gleda u mene i samo se pocne smijati...nema ljepseg osjecaja,rastopim se. A nekada se smije bas od srca,klice i gica se nogicama....dusa draga, u sustini je vrlo vesela beba.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *