|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Psiho test
16.9.2011 21:10:56   
Mjeseceva Pratilja
Lijepi pozdrav, drage moje.
Zeljela bih saznati vase misljenje o psihotestovima, da li ste mozda nekad neki uradili? Mozda da podijelimo psihotestove izmedu sebe pa pogledamo rezultate? user posted image

Napisat cu svoje iskustvo. Radila sam psihotestove kada sam zavrsila osnovnu skolu i pri prijemu na fakultet. Koliko se sjecam, bili su testovi sposobnosti, testovi inteligencije, radnih navika.

Kakva su vasa iskustva?

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Psiho test
16.9.2011 21:18:37   
SREĆNA
Pozdrav i tebi

Ja sam radila psihotestove na prijemnom na PA  (naziv škole), trajalo je oko tri i po sata, nema kakvih nije bilo, sad se ne mogu sjetiti naziva, a takođe u toku školovanja smo ih radili više puta , a radila sam i na ljekarskom za posao oko pola sata je trajalo, mislim da je tada bio samo test intelgencije. Općenito meni je psihotest extra stvar i trebalo bi ih češće primjenjivati.

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Psiho test
16.9.2011 21:23:04   
teacher75
i ja jako volim psiho testove, meni je to strasno zanimljivo! sjecam se da smo radili jedan bas opsiran na jednom sistematskom pregledu (u okviru radne obaveze), a iz zabave sam radila online testove inteligencije i tipova licnosti-temperamenta (uvijek mi ispalo da sam sangvinik i u potpunosti se slazemuser posted image ). voljela bih da postavite neke ovdje da se malo zabavimuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Psiho test
16.9.2011 21:25:53   
teacher75
evo jedan od mene u vezi temperamenta:
http://www.charolija.com/svasta-nesto/upoznajte-sebe-razumite-druge/

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Psiho test
16.9.2011 21:26:02   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Pozdrav i tebi

Ja sam radila psihotestove na prijemnom na PA  (naziv škole), trajalo je oko tri i po sata, nema kakvih nije bilo, sad se ne mogu sjetiti naziva, a takođe u toku školovanja smo ih radili više puta , a radila sam i na ljekarskom za posao oko pola sata je trajalo, mislim da je tada bio samo test intelgencije. Općenito meni je psihotest extra stvar i trebalo bi ih češće primjenjivati.


Slazem se da bi ih trebalo cesce primjenjivati.
Mi trenutno pokusavamo napraviti jedan nacrt zakona koji bi predlozili Parlamentu na usvojenje, a glede rada psiho testova..
Zelimo da kazemo da bi ih trebalo raditi uvijek i sa svima (pri polasku u vrtic, skolu (osnovna, srednja, fakultet), pri zaposlenju, unapredenju, biranju vlasti itd.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Psiho test
16.9.2011 21:29:35   
Mjeseceva Pratilja
http://testovi.online.rs/

Ovdje se moze naci zanimljivih testova. user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Psiho test
16.9.2011 21:34:11   
Skvo RR
volim te testove...uzivam u njima..jedino nemam zivaca ako predugo traju..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Clanica sam hrvatske mense...user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Psiho test
16.9.2011 21:36:05   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

volim te testove...uzivam u njima..jedino nemam zivaca ako predugo traju..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Clanica sam hrvatske mense...user posted image


Cool, Skvo. Onda od tebe ocekujemo kojekakvih testova. user posted image
Ja imam dosta njih no jako su opsirni..Dobri su i ovi online.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Psiho test
16.9.2011 21:39:06   
teacher75
ovdje su me uglavnom potrefili:
Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.
user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Psiho test
16.9.2011 21:48:16   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: teacher75

ovdje su me uglavnom potrefili:
Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.
user posted image

Ticerko, gledajuci tvoje slike i onako citajuci tvoje postove i ja te otprilike ovako zamisljam..Samo ovaj prvi dio: tih, zamisljen..Nekako mi ne ide uz tebe. user posted image  Bas mislim da si ti dosta energicnija, zivahnija.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Psiho test
16.9.2011 21:51:38   
vjestica
sad sam opet pokušala da radim te testove i opet odustala
nikad se nisam nalazila u njima, većinom na pola odustanem
obučno nikad ne bude ponuđen adekvatan odgovor
samo me nerviraju
ili ja nisam naišla na dobar test


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Psiho test
16.9.2011 21:55:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

IZVORNA PORUKA: teacher75

ovdje su me uglavnom potrefili:
Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.
user posted image

Ticerko, gledajuci tvoje slike i onako citajuci tvoje postove i ja te otprilike ovako zamisljam..Samo ovaj prvi dio: tih, zamisljen..Nekako mi ne ide uz tebe. user posted image  Bas mislim da si ti dosta energicnija, zivahnija.

tacno, zato i nisam to boldiralauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Psiho test
16.9.2011 22:03:02   
koka i po

IZVORNA PORUKA: teacher75

ovdje su me uglavnom potrefili:
Opis: Vaš tip ličnosti: Tih, zamišljen, idealista. Zanima Vas služenje čovečanstvu. Dobro razvijen sistem vrednovanja, i trudite se da živite u skladu sa njim. Veoma ste lojalni. Prilagodljivi i opušteni, osim u slučaju da je ugrožena neka veoma bitna vrednost. Često su pripadnici ovom tipu ličnosti veoma talentovani za pisanje. Brzo razmišljate i umete da prepoznate priliku. Zanima Vas razumevanje i pomaganje ljudima. Poslovi koji Vam odgovaraju: Pisci, umetnici, savetnici, socijalni radnici, profesori jezika, profesori likovne umetnosti, vaspitači, sveštenici, misionari, psiholozi, psihijatri, naučnici, politički aktivisti, izdavači, savetnici za edukaciju, novinar, religijski predavači.
user posted image


meni isto ispalo...paaaa uglavnom su pogodili vecinuuser posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Psiho test
16.9.2011 22:05:36   
SREĆNA

http://www.charolija.com/svasta-nesto/upoznajte-sebe-razumite-druge/
[/quote]
Evo ja baš ovaj uradila i evo šta ispade
Osobine savršenog melanholika Emocije melanholika Dubok i promišljen Analitičan Ozbiljan i odlučan Sklon genijalnosti Nadaren i kreativan Umetnički ili muzički nadaren Filozof i poeta Ceni lepotu Saosećajan Samopožrtvovan Savestan Idealista Melanholik kao roditelj Postavlja vrlo visoke norme Želi da se sve uradi kako treba Održava kuću u redu Sakuplja za decom Žrtvuje svoju vlastitu volju radi drugih Podstiče obrazovanje i talenat Melanholik na poslu Sklon programiranju Perfekcionista, ima visoke standarde Sitničav Istrajan i temeljan Uredan i organizovan Kratak i jasan Ekonomičan Uočava probleme Nalazi kreativna rešenja Mora završiti započeto Voli popise, karte, grafičke prikaze i brojeve Melanholik kao prijatelj Oprezno  sklapa prijateljstva Zadovoljan i u pozadini Izbegava privlačenje pažnje Odan i privržen Sluša prigovore Može rešiti tuđe probleme Pokazuje duboku brigu za druge Ganut do suza od saosećanja Traži idealnog partnere

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Psiho test
16.9.2011 22:10:57   
teacher75
pa jesu li ti pogodili? ja sam sangvinik i bas se pronalazim u 99% stvariuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Psiho test
16.9.2011 22:18:05   
SREĆNA
E  da ne povjeruješ baš u 99,99 % su pogodili. Ja ostala bez teksta. 

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Psiho test
16.9.2011 22:37:39   
ananas_ze
psiho testovi su mi inace super stvar, a ovaj sad me bas opisao: kolerik user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Psiho test
16.9.2011 23:03:08   
N_N
user posted image user posted image user posted image  Ja flegma user posted image user posted image
 
Emocije flegmatika
Suzdržana osoba
Lagodan i opušten
Smiren, hladnokrvan i pribran
Strpljiv, uravnotežen
Vodi dosledan život
Tih, ali mudar
Saosećajan i ljubazan
Krije emocije
Srećno pomiren sa životom
Osoba za sve

Flegmatik kao roditelj
Dobar je roditelj
Nalazi vremena za decu
Nije u žurbi
Može podneti i dobro i zlo
Ne uzrujava se lako

Flegmatik na poslu
Sposoban i stabilan
Miroljubiv i saglasan
Ima upravljačke sposobnosti
Posreduje u rešavanju problema
Izbegava sukobe
Dobar je i pod pritiskom
Pronalazi jednostavna rešenja

Flegmatik kao prijatelj
Sa njim se može lako dogovoriti
Ugodan i prijatan
Dobroćudan
Dobar slušalac
Sarkastičan
Uživa u posmatranju ljudi
Ima mnogo prijatelja
Saosećajan i brižljiv

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Psiho test
16.9.2011 23:04:12   
teacher75
eto, ima nas svih tipova ovdjeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Psiho test
16.9.2011 23:06:55   
N_N
U biti večina navedenog je tačno user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Psiho test
16.9.2011 23:12:11   
muaaa
Evo i ja kao licnostuser posted image

 Vaš tip ličnosti: Praktičan, tradicionalan i organizovan. Volite da budete u formi. Ne zanima Vas teorija ni apstraktnost osim ako vidite praktičnu primenu. Imate jasnu predstavu o tome kako bi sve trebalo da izgleda. Lojalni ste i vredan radnik. Volite da budete nadređeni. Izuzetno ste sposobani u organizaciji i upravljanju aktivnostima. „Dobar građanin“ koji ceni sigurnost i miran život. Poslovi koji Vam odgovaraju: Vojska, poslovni administratori, menadžeri, policajci/detektivi, sudije, finansijski radnici, profesori, menadžeri prodaje, radnici u vladi, agenti osiguranja, medicinski tehničari, profesori tehničkih i ekonomskih nauka.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Psiho test
16.9.2011 23:18:24   
muaaa
uh tek vidjeh kolika su slova soryyyyuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Psiho test
16.9.2011 23:20:14   
mala_sa
I like psiho testove, u srednjoj skoli smo ih radili punoo, i uvijek su mi bili zanimljivi, takodjer spadam u sangvinike (bar tu me naj bolje opisu user posted image user posted image )

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Psiho test
16.9.2011 23:22:27   
mama75
Evo i mene: Mocni kolerik user posted image Pa eto ... 95% tacno user posted image


(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Psiho test
16.9.2011 23:41:50   
milenium
meni ispade savršeni melanholikuser posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *