|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 22:44:40   
Skvo RR
Drage RR mame,
 
Pozivamo sve mame, clanice portala Ringeraja koje mozda nisu u mogucnosti da svoju djecicu obraduju paketicem za novogodisnje praznike da bez ustrucavanja se jave na nasu akciju darivanja malisana novogodisnjim paketicima.
 
Procedura je veoma jednostavna.
 
RR mama posalje ime, prezime, grad iz kojeg tipka, imena djecice i godine rodjenja.
 
Slanje podataka se obavlja putem privatne poruke (pp) moderatoru SKVO RR.
 
Privatnost je 100% zagarantovana.
 
Za clanice iz Sarajeva, ce paketici sa imenima djecice biti izmjesani sa svim ostalim paketicima na novogodisnjem druzenju. Za mame koje ne budu mogle prisustvovati druzenju (iz Sarajeva i iz drugih gradova BiH), RR ce se potruditi da ih djecica dobiju i da im uljepsaju novogodisnje praznike.
 
 
Sa zeljom da sva djecica osjete radost darivanja,
 
 
 
 
RR Team
 
 
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 22:48:10   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 22:49:48   
Honey3
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 22:50:17   
iv@ncica
krasna akcija...user posted image user posted image user posted image
evo i  kod nas su organizirane  dvije  akcije  za  napustenu djecu    doma  u  Mostaru  i Majcino  selo .
te  ove razne  prodajne   izlozbe  za  razne  vrste  pomoci  djeci  s posebnim  potrebama.

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 22:51:13   
neki
Svaka castuser posted image user posted image user posted image

A je li mozemo i mi pripomoci u toj akcijiuser posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 22:51:16   
R&T@
Divno.

Predivan gest i post.

Hvala vam iz srca na velikom user posted image .

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 22:52:43   
myb@by
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Svaka cast user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 22:59:25   
teacher75
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 23:01:53   
Hanady RR
darivanje je planirano kada i darivanje dječice u ostale na našij zabavici...pa ženice ja pored svoja tri paketića ubacit ću još 3 ista da svako moje pile koje dole aBd vodim malo daruje još jednouser posted image

user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 23:03:21   
teacher75
buduci da necu ici u zanzibar a ipak bih voljela pomoci djecici, voljela bih znati na koji nacin

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 23:05:55   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

darivanje je planirano kada i darivanje dječice u ostale na našij zabavici...pa ženice ja pored svoja tri paketića ubacit ću još 3 ista da svako moje pile koje dole aBd vodim malo daruje još jednouser posted image

user posted image



Hocu i ja,hocu i jauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 23:08:04   
Visnja RR
ako neko želi učestvovati novčanim prilogom može to uraditi na ŽR

KM
ako se placa preko UNICREDIT bank:

Tomic Visnja
40325179000

a ako se placa preko druge banke :

3386902116418380
s pozivom na Tomic Visnja 40325179000

 
naznačiti "za RR paketiće"
 
Ili novac dati na ovom sada Baby Bazaru...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 23:09:02   
teacher75
super, vidimo se na bazaruuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 23:10:06   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

darivanje je planirano kada i darivanje dječice u ostale na našij zabavici...pa ženice ja pored svoja tri paketića ubacit ću još 3 ista da svako moje pile koje dole aBd vodim malo daruje još jednouser posted image

user posted image



Hocu i ja,hocu i jauser posted image user posted image user posted image


pa super tako ćemo i obavitiuser posted image
user posted image user posted image user posted image

Molim sve one mamice koje nisu u mogućnosti ove godine svoje bebe mile obradovati paketićem neka jave našoj Skvo podatke, nikada nećemo znati ko su a evo želimo da sa vama radost djelimo.
Lijepo je znati da smo nekome bar malko uljepšali dane a vi će te nama imati priliku možda iduće godine učiniti isto.
Nikada ne znamo šta nas čeka iza ćoška...zato hrabro da sve budemo jedno velikouser posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 23:20:57   
Apotekarka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 23:49:29   
klemzi
user posted image user posted image user posted image Nisam ja džaba rekla da stvarno volim rruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 23:50:29   
stella
user posted image
Iskreno ja bi voljela doci,uplatiti paketic da ga ne donosim (mozda 2 da uplatim kao 1mojoj curi+1 na poklon)

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: RR daruje malisane RR mama
2.12.2010 23:52:10   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: stella

user posted image
Iskreno ja bi voljela doci,uplatiti paketic da ga ne donosim (mozda 2 da uplatim kao 1mojoj curi+1 na poklon)

pa prijavi seuser posted image donesi paketiće i uživaj u zabavici na kojoj dobro činimo i djeci iz Doma Bjelave kao i svoj našj dječiciuser posted image user posted image user posted image user posted image
http://www.ringeraja.ba/forum/novogodisnja-zabava-za-djecu-/m_9454/mpage_14/tm.htm#780925


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: RR daruje malisane RR mama
3.12.2010 9:00:00   
hatepsut
Sve pohvale za akciju ! ima li ista ljepse nego izmamiti osmjeh na lice jednog malisana ? 

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: RR daruje malisane RR mama
3.12.2010 9:00:00   
10 mart 2009
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: RR daruje malisane RR mama
3.12.2010 9:00:00   
enna
Prelijepa akcijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Necu prisustvovati akciji ali vam saljem veliki zagrljaj podrske ja i mm inace svake godine kaada idemo dole u Bosnu podijelimo oko 10-ak paketica djecici ciji roditelji nisu u mogucnosti da im priuste a ja sa tim gestom upotpunim svoje srce samo ove godine ce i Ena sa nama na dodjelu paketicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: RR daruje malisane RR mama
3.12.2010 11:46:07   
Hanady RR
I

samo da podignem temu, da sve mamice porčitaju obavještenje crvenom bojom.
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: RR daruje malisane RR mama
3.12.2010 11:54:42   
Dida79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sve pohvale za RR team

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: RR daruje malisane RR mama
3.12.2010 12:22:48   
mala86
rr stvarno svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: RR daruje malisane RR mama
3.12.2010 16:25:38   
IvanaTz
predivna gesta, rasplaka se...user posted image

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *