|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 9:40:12   
Mir@H
Jutrooo drage moje,sta ste se uspavale danas :D Zelim vam sretnu i uspjesnu 2015 god,da se sve bebe rode zive,zdrave i na vrijeme i da vam trudnoce prodju sto mirnije i ljepse. Ljubim vas puuuuno

< Poruku je uredio Mir@H -- 1.1.2015 9:43:03 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 11:03:20   
bejbibi
Dobro jutro dragickeeuser posted image jeste se uspavale....i ja sam vala.najvrednija nam je Mirah bila hihi.....
Ajmo pricahte kako ste slavile user posted image ....mi nista posebni,na tv-u program katastrofa..nijakav filn user posted image ..M nahranila oko 11 pa dok on jede treba sat vrenena, tako da je i vidii mako vatrometa ( koliko se moglo vidjet :()... I tek oko 1 zaspao.... Mi smo oko tri tek..mako uzivali u grljenju...nista posebniuser posted image ....
A hladnooooo,prehladnoo...evo dragi pravi ness i jedemo slatko sto su nam moji poslali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ps. Zelim vam uspjesnu i sretnu 2015. Sto lakse porode i da sto prije prodje vrijeme i drzimo zdrave bebice... Pusacaaaauser posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 11:09:30   
Mir@H
Mi bili van do 22:30,kontali na docek al S htjela da spava tako da smo pravac kuci. Ona u restoranu po obicaju morala da zaviri u sve I da proba sve :) Uglavnom je zaspala u autu do kuce,a mene he onda toliko uhi zabolilo da novu docekah u suzama. U zivotu me nista nije bolilo ko to sinoc. Cak se nisam mogla javiti ni mami na telefon,mm izasao na terasy da gleda vatromet a ja u kuci urlam od bola I tako do 2h I onda he popustilo uz pomoc toplog ulja. Divan docek,zar ne :)

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 11:22:21   
Elllma
Zenica drage,zelim vam sretnu i uspjesnu Novu godinu,a najvise od svega da se sve bebice rode zive,zdrave i da lahko izlete user posted image

Mi smo zaspali oko 23:00 a ustali u 7:00 user posted image . Ali nam je bilo lijepo,bas smo se naspavali user posted image

user posted image za sve!

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 12:19:29   
bejbibi
Uh mirah bas mi je zao sto te bolilo :( nema nista gore od bola..mene je tako jednom bolilo danima i skontala da je gnojna angina,grlo....
Ja dobro kasljem i nos mi curi i neki mi pritisak u usima ko da sam na nekoj velikoj visini.... Samo da nije sta gore..ne boli ne nista posebno,samo malo grlo skakilja...al odkad sam imala tu gnojnu anginu ja se uvijek prepadnem kad je grlo u pitanju jer je to bas strasno...moraju se inwkcije primit q da ne pricam kako ne mozes ni pljuvacku progutat a kamoli sta drugo....
Moja beba je.sinoc bas dugooo lumpovala... Izgleda slavila novu hahahuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Elllma)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 12:41:21   
morenaa
Sretna vam Nova godina, zelim vam sve najljepseuser posted image
mi smo sinoc bili kod prijatelja na veceri, onda kod kuce jos malo gledali novogodisnji program i spavanac,uglavnom sve super..vani je prehladno, vjetar puse kao lud tako da cemo i danas bit kod kuce..bejbibi meni je termin 15.4.,vidjela sam da pravis popisuser posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 13:12:06   
mala curica
Dobar dan u ovom prvom danu 2015.Ne zelim mnogo da duzim i pametujemuser posted image
Zelim nam mnogo zdravlja,urednih trudnoca,poroda,zivih i zdravih bebica ove godine.
Ako Bog da 2015 god je kada cu osjetiti pravu srecu user posted image

Zene,sve vas punooo grlim i sve najjjjjjjjjjjjbolje od srca svakoj od vas zelim.


Mm i ja smo sinoc kuci.Malo sjedili,oko ponoci poceo vatromet ispred zgrade pa smo izazasli na prozor
da gledamo i uzivamo.Imao on neke svoje bombice pa smo i to zapalili i bacili.
Veceras je nebo bilo u duginim bojama od vatrometa.Kao sto kaze kod nas,nebo je gorilo.
Bas nisu stedili na vatrometu,divno je bilo.
Oko 1:30 samo zaspali.
Jutros me mm budi u 8:30 i kaze"Ustaj ovo je prvi dan 2015 ".Ja ustala sva zbunjena
nista ne kontam sto me budi.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 14:01:55   
bejbibi

Milenium...
Mirah..
Muhica..13.1
Elllma..20.1
Rose...01
Amanni...1.2
Bejbibi..17.3
Morena..15.04
Mala curica...06
Scarlet
Banovici...19.8

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 14:02:38   
bejbibi
Evo i ovdje spisak trudnjaca user posted image da mozemo upratiti ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 14:37:09   
Mir@H
Milenium se nije odavno javila,da nije rodila vec...

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 15:04:02   
morenaa

IZVORNA PORUKA: Mir@H

Milenium se nije odavno javila,da nije rodila vec...

Sinoc nije bilauser posted image a vas dvije mozete svaki casuser posted image

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 15:15:20   
bejbibi
I ja sam htjela pitati za milenium...moze li koja da je kontaktira??

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 15:40:11   
banovici
sretna nova zenice da nam svima donese punoo zdravlja srece i nafake a aBd i para haha nije na odmet jel tak.. i zenice cime ste vi rjesavala bakterija u urinu izgleda da su me posjetile moram ih se sto prije rjesiti ..

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 15:59:54   
Mir@H
Heh,necemo zar jos,meni mama stize za 13 dana aBd pa onda nek krece :) Ja ko fol pakujem torbu vec danima,a jos nije spakovana user posted image Citav dan se izlezavam,u uho stavila vatu da ne zaboli opet i uzivam u pidzami. Boli me oziljak od prve epiziotomije,nije nikad do sad...ovo sam se ja nahladila negdje,samo umjesto da kisem I kasljem,sve me drugo boli...

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 17:50:24   
bejbibi
Gdje ste zene? ... Uh mene maloprije zabolio stomak bas sam se prepala..mozda su bile i kontrakcije ne znam.....popila mg i apaurin i.legla..evo sad me prestalo i javlja se cura povremeno.....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 18:13:16   
mala curica
Bejbibi,pa jesi li radila ista danas?Jeli te iz cista mira pocelo boljeti?
Nekako si popila mg i lezi malo.Opusti se.
Boze,svako malo zezaju te bolovi user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 19:27:19   
Amanni
Sretna nova godina zenice , zelim vam uredne trudnoce i lagane porode. Ja sam dan prespavala maltene maleni se sinoc budio u snu i plakao tako da nije bilo spavanja prepao se vatrometa i petardi i on ako se prepadme odma se budi nocu. I mi smo bili kuci nista posebno tv vecera malo grickalica i toje to. Jel neka od vas osjeca povremeno pritisak dole i samo me jako zigne i za minut dva prestane i nista. To u prvoj trudnoci mise nije desavalo

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 19:37:08   
rose 87
evo i mene,bas sam zakasnila,drage moje user posted image sve najbolje vam zelim u novoj godini.prije svega da docekate zive i zdrave svoje bebice,lake porode i puno uzivanja sa user posted image ,vama puno zdravlja i sve sto bi i same sebi pozeljele
mi smo sinoc imali goste na veceri,prijatelji sa djecom,druzili se nekada do 2 i na spavanje,djecica su gledala vatromet i mi kupili par raketica i gluposti nekih cisto da djecu zabavimo,danas popodne opet spavanje tako da se tek sad uspjedoh javiti,mene opet prehlada uhvatila,joj jest mi i dosadila vise,valjda mi je i imunitet oslabio a i hladno je uzas a jucer izadjoh da pravim snjeska,obecala E. i nisam htjela da ga zeznem...
bejbibi smiri malo,lezi,nadam se da ce bolovi brzo proci,mene uhvatio neki strah od prijevremenog poroda user posted image ,za svaku glupost mislim evo to je to,moj termin je 03.02.2015
sastavismo krevetic konacno juhu user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 19:37:53   
Vanja88
Trudnice
Sretna vam svima nova godina, mnnogo zdravlja,srece ljubavi,para i najvaznij zdravih trudnoca i jos zdravijih bebica....
Svim terminusama u januaru lake porode :**

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 19:42:42   
Amanni
Banovici probaj da pijes sto vise caja od beusnice nek Bude topal ne vruc dr mije rekla da u trudnoci nevalja vrelo ja sam Imala isto pila sam caj i dobila neki antibiotik samo jedna tableta se uvece popije

(odgovor članu Amanni)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 19:45:49   
mala curica
Vanchyuser posted image
Kako je maleni,napreduje li?
Jesi li uspjela da dojis?
Jesi li se oporavila ?
Zeno falis,pa milion pitanja user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 19:48:01   
bejbibi
Ej zenice ma nisam.nista radila posebno :S Bog zna sta je to bilo...peavo me zabolilo,ja kontala krwnulo :( i mene strah tog prijevremenog poroda,sva sm u strahu.... AMANNI mene stalno negdje ziga :(.. Evo maloprije me tako zabolilo bas se prepala....a i prehlada me uhvatila..kasljem,kisem,grlo me pecka. Valjda nece nista strasno biti.. A i M mi kaslje i to bas gadno :(..... Citala sam da su listovi kupusa sa medom.dobri za kasalj i bronhitis..od 5 do 7 dana se tretman radi i to pred spavanje,stavljaju se listovi kupusa namazani mwdom na grudi i ledja i zamota se peskirom,krpom,sto toplije da bude.. I kao to uspjesno zaudtavlja kasalj..jel koja cyla za to??? Moze i djeci i odraslima.

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 20:47:12   
Andy_Bec23
Sretna vam Nova 2015 ..... Ljubim vas sve redomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 21:41:46   
bejbibi
Hvala na cestitkama.andy,i tebi zelimo sretnu 2015 :)

user posted image gdje ste nestaleuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Januar
1.1.2015 21:44:36   
mala curica
Veceuser posted image
Ja se zagledala u neke filmove ,kada su reklame udjem malo na rr.
Izgleda danas zenice odmarajuuser posted image
Sutra ce se one aktivirati user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *