|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razvoj rebara
2.5.2010 21:06:31   
azrolika
vec gotovo 2 mjeseca kako sam primjetila kod svoje bebe da su mu rebarca nekako izbacena prema napolje, zadnja 2 rebarca iznad stomaka. kad legne na ledja nekako strse prema van. isli smo kod ped. zbog toga i on nam je rekao da je to ok i da ce se vremenom ispraviti, ali meni to objasnjenje nije bilo dovoljno. da li je iko imao slican problem? planiram ga voditi privatniku, da cujem jos koje misljenje.

< Poruku je uredio Hanady RR -- 13.5.2010 21:36:03 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: razvoj rebara
11.5.2010 9:18:51   
blum
taj polozaj rebara kod beba je normalan, nama se cini da nekako strse da su izbacena ali nije tako.I ja sam isto bila zabrinuta ali to je tako kod svih beba...opusti se i uzivaj sa svojom bebacom

(odgovor članu azrolika)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: razvoj rebara
11.5.2010 14:59:06   
azrolika
oh konacno da neko nesto napise! hvala sad mi je malo lakse! nadam se da ce bit ok!

(odgovor članu blum)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: razvoj rebara
11.5.2010 16:08:09   
Dinkica
Pa i kod moje djevojcice je jedna strana rebara vise izbacena nego druga, ali i kod mene je tako pa sam mislila da je to naslijedila od mene. Kaze MM : eto neka je nesto i na tebe. user posted image . Uglavnom ja se ne brinem a nema potrebe da se i ti brines. 

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu azrolika)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: razvoj rebara
19.12.2014 20:24:05   
sanja1910
Drage forumasice, moja beba je tek 5 mjeseci i isto se brinem zbog rebara. Vidim tek sada na forumu da je to i vas zanimalo. Obzirom da su vase bebe sad vec velike i vjerojatno imate vise iskustva molim vas za informaciju kako su se rebra razvijala, jel sve u redu? Nasa pedijatrica je vec mjesecima na bolovanju pa nemam koga pitati. Molim vas za sekundu vaseg vremena.
Lijepi pozdrav!

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: razvoj rebara
19.12.2014 20:41:46   
irenaSA
Dobrodošla na forum..
šta je bebici s rebrimauser posted image
Moja curica je imala izbačeno zadnje rebro duuugo...to je taj dojenački rahitis ništa strašno...sve riješili D3 kapima ali drugačijim doziranjem od uobičajenog...najbolje je da se posavjetuješ sa pedijatrom...ona sada ima 5 godina i rebro se vratilo...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu sanja1910)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: razvoj rebara
19.12.2014 21:05:48   
sanja1910
Hvala puno na brzom odgovoru! Primjetila sam da su joj zadnja dva rebra ispupcena. Cinjenica je da je tako i meni i dan danas i mojoj mami pa mi se cini da genetika ima veze s tim, ali ipak ako se moze ikako sprijeciti... Mislite da nije kasno da se to sredi?

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: razvoj rebara
19.12.2014 21:22:00   
irenaSA
Ma kako kasno i ja sam igrom slučaja primjetila još dok je imala koji dan...pila je 8 dnevno D3 kapi pa onda 3x3...ali pila ih je jako dugooo dok se to u potpnosti nije vratilo..pedijatrica nije ni htjela ništa prepisivati i govoriti dok ja nisam insistirala...rekoh curica bit će joj krivo kad poraste..user posted image
I dan danas zimi joj dajem po 3 kapi dnevno..

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu sanja1910)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: razvoj rebara
19.12.2014 21:24:30   
irenaSA
A prvo sam pomislila da su mu dijetetu slomili nešto porađajući me...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: razvoj rebara
19.12.2014 21:25:11   
irenaSA
I nemoraš me persiratiuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: razvoj rebara
19.12.2014 21:46:20   
sanja1910
Heheh dogovoreno, bez persiranja :) Stvarno ti puno hvala, bas si me ugodno iznenadila sto si mi tako brzo odgovorila i utjesila me. Trazila sam na internetu a kao prvo nisam ni znala sta upisati :/ Nadam se da ce se pedijatrica brzo vratiti i onda krecemo u rjesavanje rebaraca :) Puno srece, zdravlja i ljubavi tebi i tvojoj obitelji iz Osijeka!!

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: razvoj rebara
20.12.2014 13:50:05   
irenaSA
Također, sve najljepše povodom predstojećih praznika i tebi i tvojoj porodici...user posted image
Imaš još mnogo tema na forumu u vezi bebe koje ti mogu mnogo pomoći i mnogo iskusnih mamica pa nam se pridruži.
Curicu obavezno odvedi i pedijatrici pokaži rebarca...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu sanja1910)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *